Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: ullrike » 16 gru 2010, 20:41

Galeria zamknieta z miejscem na lifty jest oczywiscie.Tyle ze pusta...a kto ja mial niby stworzyc?
Ile tych zabiegow tu bylo?ile uzytkowniczek pokazalo sie?trzy na krzyz?wszytskie lifty jakie byly znacie.
Chetnych do ogladania zawsze jest duzo... ale do dzielenia sie dobrymi zdjeciami malo
Twarze to nie sa pospolite cycki od ktorych galeria peka w szwach.
bo co to za problem pokazac anonimowy cycek :)

Rety!!! ja juz waze 67 kg.Jesli ten bialy syf nie stopnieje... to dobije do 70!!

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: babina7 » 16 gru 2010, 21:08

furmanek tnie jak brzuchański. To czemu jego wybrałaś skoro jest chyba trochę droższy?
Ja wybieram jak najbliżej domu. Nie ma znaczenia jak tnie.....Byle juz mieć z głowy. (happy
zadowolona

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: Sabrina » 16 gru 2010, 21:49

Każda babeczka jak robi lift to chce pozostać na forum anonimowa,no bo wiadomo jak jest. Jedna mi tylko cisnienie podniosla,bo chciałam zobaczyc moje fotki prywanie,czyli bez zaslaniania,troche na lifcie sie udzielala,obiecala ze jak zrobi to mi podesle swoje i na obiecankach sie skończylo. Dzięki paru osobom wlaściwie temat liftu isnieje.Gdy by nie my to by tu nie bylo co czytać,a oglądać to juz na bank.
Przeciez mozna oczy zasłonić nawet nos sobie zamalować,a pokazać pliczki,szyje przed i po. Szkoda ze nowe dziewczyny nie wklejaja fotek. (thinking
Ulrike,a ty tyjesz jak snieg lezy (giggle ?
Jezu jaki ja mam apetyt,to masakra.Najbardziej na slodycze.Niedawno zjadalm z 2 dni cale wielkie wedlowskie czekoladowe ptasie mleczko.boze jaki pyszne bylo.W d... juz mam 101 a niedawno mialam 98-99.Szok!!!a tu swieta i jak nie jeść?!
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: muflon2121 » 16 gru 2010, 21:59

foty by sie przydały dla wszystkich. A na pewno dla tych co lift dopiero zrobią. Żeby wiedzieć jakiego lekarza wybrać. Zdjęcia mogłyby być takie jak wiekszość naszych w liftowym wątku. Czyli wybrane fragmenty. Wiadomo- wiekszości delikwentek się nie pali do upubliczniania swojego oblicza w necie.
Ale do jest do niczego zorganizowane. Pamietam, jak przed swoim liftem prosiłam adminy o dostep do liftów i ...figa. Choc swoje wczesniej- po powiekach , udostepnilam. No to już PO lifcie dostep do galerii do niczego mi już potrzebny nie był. Poliftowe foty dostepne tylko dla tych, co sie juz wyliftowały nie sa im potrzebne. Co mamy, to sie nie odwróci. Ale tym co dopiero wybieraja lekarza , bardzo by sie przydaly.

ps. Chcę zauważyć, że ptasie mleczko wcale nie jest duże :-)

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: babina7 » 16 gru 2010, 22:22

a ja już swietuję .Dzisiaj zjadłam taki duży kawalek karpia, aż mnie stanik cisnie...........i spodnie też.....
zadowolona

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: Kwiatuszek* » 16 gru 2010, 22:44

Marena nie przejmuj się,ze czyta Cie ze sto osob. No troszke przesadzilaś, ale niech czytają. Po to jest forum,zeby jak jest sie smutnym lub przeciwnie radosnym, wy zalic si ę lub podzielic radoscia. Np. ja choc jest pozno, ciemno i zimno, siadam na chwile przed komputerem poczytam co napisałyscie np, co Ty napisalaś to tak jak bym z Toba pogadała i jest fajnie. Czasem na skypie z ktorąs pogadam jak ma czas i jeszcze lepiej.

Ogolnie to ta zima mnie trochę dołuje. Kurcze te mrozy nie daja za wygrane.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: babina7 » 17 gru 2010, 01:02

"Pocieszające" jest to, że formalnie to jeszcze mamy jesień..............
zadowolona

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: marena103 » 17 gru 2010, 12:03

ja juz mowilam zima sroga to i w tluszczyk musimy obrosnac wkoncu jestesmy ssakami
moja kocica je jak nigdy, to znaczy ze bedzie zimno choc ona nigdy na dwor nie wychodzi tylko na balkon
a teraz mam pytanie czym mozna zastapic ser mascarpone do tiramisu?
od tygodnia szukam i w moim prowincjonalnym miasteczku - juz nie ma i przed swietami nie bedzie jeszcze mi tylko tesco do sprawdzenia zostalo
a taka mialam ochote zrobic tiramisu z przepisu beaty no ale czym zastapic? radzcie
babina ceny u furmanka i brzuchanskiego musza byc takie same bo to ten sam panstwowy szpital
wg mnie furmanek troche lepiej sie przyklada do ciecia operowal joanne i mi sie podobaja jej uszy ja tez moge tak miec chlasniete noi mowil mi ze mozna ciac w zalamkach ucha jak ktos chce tylko ze operacja trwa dluzej o pol godziny ale to mi obojetne jak sie juz zdecyduje i wyladuje na stole to co za roznica pol godziny

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: Kwiatuszek* » 17 gru 2010, 19:41

Miedzy Brzuchańskim a Furmankiem jest jeszcze taka roznica,ze Brzuchański robi w znieczuleniu miejscowym co jest bardziej stresujace ale bezpieczniejsze bo lekarz kontroluje i w czasie operacji kaze np robic miny przez co wie,że nie uszkodził zadnego nerwu. Natomiast Furmanek daje lekka narkoze tzw. sedacje i nic nie wiesz co sie z Tobą dzieje przysypiasz po prostu i tyle. Ale wtedy nie można kontrolować czy uszkodzony jest jakis nerw podczas opercji.

Ja chciałam żeby Brzuchański dał mi ta sedacje czyli lekka narkoze a on mowi ja tego nie robię. Robi to szef doktor Furmanek. Nie miałam wyboru bo juz pojechałam miałam zrobione badania. No nie żałuje bo w sumie nie bolało, czas minał jakoś w czasie operacji. Tak było przynajmiej dwa lata temu.

No ale szwy Furmanka są lepsze nie da sie tego ukryć. Sama już nie wiem gdy bym miała decydowac gdzie kogo bym wybrała. Fakt,że w Czechach duzo taniej ma swoje znaczenie. Tylko czy ceny sa takie jak dwa lata temu tez nie wiem?

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: majamajamaja » 19 gru 2010, 20:31

Tiramisu to smietankowy twarozek. Tak kiedys wyczytalam w niemieckim opisie i bylam na tyle ciekawa, czy to to samo, ze kupilam tiramisu i ten najtlustszy twarozek, cztery razy tanszy od tiramisu, stojacy tuz obok. Polowe ciasta zrobilam z oryginalem, polowe z tym zastepnikiem. No coz... ujdzie, jesli nie ma porownania. Ale to nie jest oczywiscie to samo.

Swoja droga mam juz skladniki i jestem ciekawa, jak mi tiramisu wyjdzie.
Zdziwilam sie jedynie, ze te podluzne biszkopty dostalam tylko z tych posypanych cukrem... Czy tak moze zostac, czy mam ten cukier zeskrobac?
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”