Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Quer » 07 sty 2013, 11:52

Babina Ty tak przez święta przytyłaś ? co dopiero pisałaś że kupiłas spodnie w roz. 36,. Choć w sumie to Ty jesteś niska i pewnie jak u mnie kazdy kilogram robi widoczną rózniecę.. ja tak przytyłam przed świetami jak jadałam tu i tam a przedewszystkim nieleguralnie. W ciagu 2 tyg 5kg, trochę opuchniete nogi miałam ze zmeczenia, wiec ostatecznie jak zeszło to 4kg. na szczęscie przed wazyłam 48kg wiec tragedii nie ma, ale 50kg to jest tak super, szczuplutko.
Kwiatuszku lifT! wakacje mina w 2 tyg w lustro patrzysz codziennie (makeup lub
majamajamaja pisze:Kwiatuszku, zrob lift w Venezuelii!

a na wakacje możesz pojechac gdzies niedaleko np do zasugerowanej tu Gruzji, na południe Chorwacji - jest przepiekna, czy równie pieknej nieskażonej turystyką Czarnogóry. Albo zwiedzawczo do Szkocji. Slonca tam za wiele nie ma ale fioletowe góry porosniete wrzosami, przepiekne zatoczki zapieraja dech w piersiach. byłam juz 3 razy i za kazdym odkrywamy coś nowego i pieknego.

Ullrike, lepiej mieć mięsnie niż falbanki.
Ty to tak narzekasz że za duzo masz tu i tam ale szczerze mówiac to po zdjeciu to tego nie widac, i Ty wysoka chyba jesteś więc waga tez raczej proporcjonalna, nogi masz fajne (yes)

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Sabrina » 07 sty 2013, 11:53

Kurcze spóźniłam sie i nie zobaczyłam Babiny ud ehhh (happy
Ullrike ale faktycznie masz ogromne bicepsy (muscle Cwiczysz tak duzo czy co? Juz przystopuj moze.
A mi zeszla cala woda,piersi mnie juz nie bolą i nagle stałam sie o parę cm mniejsza i parę kg lzejsza wazę 57.5 i w tylku mam 97,talia 68 cm.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Quer » 07 sty 2013, 12:41

dziś w TVN była Urszula w jakims dżinglu. Wygląda wciąz rewelacyjnie. Świetnego ma operatora/ów (yes)

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: babina7 » 07 sty 2013, 15:06

Chorwację polecam.Byłam tamtego roku z rodzinką i w tym też jedziemy . Tym razem gdzieś koło Dubrownika.

Chyba na sobie mam te spodnie w rozmiarze 36, ale właśnie nóżki jak baleronki..........Niska jestem , a znowu wskazówka wagi niebezpiecznie zbliża sie do 6 (envy . W Sylwka ogłosiłam zrzucenie 5 kg.
Też wolę bicepsy niż tłuszcz.
zadowolona

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: marena103 » 07 sty 2013, 15:13

muflonku obiecuje wrzucić fotki tylko muszę chwile dla siebie znaleźć i się obfotografować, albo poczekać chwilke jak schudne i moze dopiero wtedy (rofl też 2 kg do przodu ale na szczeście nie widze 6 z przodu...uff, no chyba że zrobie fotki samej kurtki
ramoneske kupiłam taką odlotową z ćwiekami na ramionach w kolorze złotym i złote zamki, a cała jest czarna i nie ze skóry prawdziwej, kupiłam ją za 25 funtów jest z atmosfery a kupiłam chyba w primarku o ile pamiętam ale w new looku była cudniejsza beżowa za 23 funty,no ale to już było po ptokach, dwu nie kupie, podobała mi się jeszcze torebka gitara,(wyglądała jak gitara, pasek gryf) cudna, widziałam na china town za 16 funtów - zupełny odlot, ale już wtedy byłam prawie bezfunduszowa (musiałam funciaki zostawić na dojazd do lotniska niestety całe 30 noi jeszcze coś tam dzieciom i wnukom kupić)więc pewnie syn mi ją kupi i przywiezie na wielkanoc. pewnie pod koniec tygodnia wrzuce jakies fotki bo jutro jade do szpitala na 2 dni i wróce w środe wieczór dopiero - i pewnie będe padnięta, może w piątek...

sabrinka ty i tak chudzinka jesteś
a co do liftów to bardzo dobrze że administratorki cztery ostatnie strony wywaliły do kosza, bo było tam o wszystkim tylko nie o lifcie, (nod

Awatar użytkownika
eweplu
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 27 kwie 2010, 19:37
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: eweplu » 07 sty 2013, 15:22

marena43 myślałam, że to prawdziwa gitara (giggle , jeszcze takiej nie widziałam, fajna, ale nie w moim stylu. Babina ja na Rodos nigdy nie byłam, ale oglądałam taki program o wyspach Grecji i tam mówili, że to ulubione wyspy surferów, bo wieje jak cholera, ale w szczególności na Rodos.
CKN - 10.08.2010r. Dr. Stępniewski :)

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: muflon2121 » 07 sty 2013, 20:07

marena43 pisze:muflonku obiecuje wrzucić fotki tylko muszę chwile dla siebie znaleźć i się obfotografować, albo poczekać chwilke jak schudne i moze dopiero wtedy (rofl też 2 kg do przodu ale na szczeście nie widze 6 z przodu...uff, no chyba że zrobie fotki samej kurtki
Atmosfera to "primarkowa" marka :-) ja bym chciała czarną ramoneskę, ale bez ćwieków, żeby można było i do czarnych spodni i do kolorowych spódnic. Nie czekaj do schudnięcia tylko zrób fotę w wolnej chwili :-)
Ja w Primarku kupuję majtki bawełniane w pakietach - dla mnie niezastąpione, bo sznurków w tyłku czyli stringów nie znoszę. Oraz skarpety - też w pakietach i rajstopy. Swetry stamtąd szybko się kosmacą. Lubię brytyjskie Mango - albo mają lepszy wybór niż u nas, albo sklepy lepiej zaaranżowane i jakoś inaczej to wygląda. Polecam też na Oxford Street sklep Forever 21. Dżinsy 7 funciaków, dość ciekawe rzeczy i jak to ktoś podsumował - rzeczy stamtąd wyglądają na lepsze niż faktycznie są.
Obiecałam nie kupować niczego na wyprzedażach, ale w sobotę wdepnęłam do Intimissimi i kupiłam legginsy. Czarne, błyszczące - no latex rzecz jasna, ale "robione" na skórkę. Obśmiałam się, bo wyglądam z tyłu liceum z przodu muzeum, ale do dłuższego swetra lub tuniki są całkiem, całkiem.

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Kwiatuszek* » 07 sty 2013, 23:35

Dzis tak dla jaj siłowałam sie na rece z moja synową lat 30+ oraz wnukiem lat 12 i wyobrazcie sobie,ze mnie nie polozyli. Zaczynaja mi sie ladnie wykształcac bicepsy / co stwierdziła synowa, instruktorka fitnesu , to chyba sie zna/ No i czy to dobrze, czy żle. Normalnie nie mogli w to uwierzyc , nawet ja sama nie myslałam,ze jestem taka silna. Musze sie pochwalić,ze od sierpnia ubieglego roku intensywnie ćwiczę w takim klubie gdzie sa wszystkie zajecia z fitnesu, silownia oraz spa. No a to za sprawą Uli, ktora mnie dotego usilnie zachęcała i w koncu zapisalam sie i chodzę.

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Kwiatuszek* » 08 sty 2013, 02:54

No i zumba, ktorą ja uwielbiam., dodaje. Ktora chodzi na zumbę? Jakie wrażenia. (dance (dance (dance (dance

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: ulla10 » 08 sty 2013, 08:53

Ullrike, no masz bicu nie powiem :) ale fajnie to wygląda :)
zresztą to chyba takie ujęcie jest, ja tez jak tak ułożę ręce to mi się bułki pokazują.
Lepsze to niż firany hrabiny :)

Kwiatuszek, gratuluję samozaparcia. Ja ostatnio trochę odpuściłam, ale od nowego roku znów walczę na siłce.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”