prezent na ślub

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 25 maja 2006, 07:39

Również uważam, że pieniążki. Chyba, że - tak jak napisała Merlinka- byłaby lista prezentów to ok.
Jeśli chodzi o ile to mi się wydaje, że dolnym progiem jest 200zł od pary

...ja osobiście nie chciałabym dostać odkurzacza, czy czajnika, bo po co jak mam? :roll:

Awatar użytkownika
monisia83
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 28 kwie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: monisia83 » 25 maja 2006, 10:19

dzięki za wszystkie rady :) , moja koleżanka nie ma takiej listy prezentów więc tak jak mówicie chyba najlepsze będa pieniążki

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 25 maja 2006, 10:23

...kiedyś z moim chłopakiem mocno się zastanawialiśmy co dać na prezent ślubny naszym znajomym... :? ...pieniądze nie wchodziły w rachubę, miał być prezent :!: ...chcieliśmy im dać coś takiego szczególnego... :wink: ...no i w końcu wpadliśmy na pomysł... :P
...kupiliśmy w sklepie 6 szklanek do whisky (okrągłe, nie kanciaste :wink: ) ...i w pracowni srebrniczej zrobiono z nimi tak... górę tych szklanek obtoczono srebrem... taki pasek wokół o szerokości ok.2,5cm... i w jednym miejscu na górze wykonano takie wiszące srebrne małe jabłko - ale nie całe, tylko takie jabłko przecięte na pół i w środku wypełnione bursztynem... :P
...prezent okazał się hitem :lol: :wink: ...no ale musiał się okazać... pan młody lubi od czasu do czasu usiąść z małą whisky z lodem, a panią młodą ucieszyła już sama oprawa tego... :lol: :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
monisia83
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 28 kwie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: monisia83 » 26 maja 2006, 13:48

Valentina, świetny pomysł na prezent :lol: niestety mi nic nie przychodzi fajnego do głowy, więc chyba zostanę przy pieniążkach, Tylko teraz pozostaje kwestia ILE?
Nigdy nie pozwól, aby strach wyeliminowa³ Ciê z dalszej gry!

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 26 maja 2006, 14:43

ja mam podobny problem co do prezentu z tym ze para młoda ma kasiory duzo :roll: ,myslalam nad satynową posciela :? ale sama juz nie wiem ,u mnie kasa odpada :!:

Awatar użytkownika
monisia83
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 28 kwie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: monisia83 » 29 maja 2006, 11:57

szyszunia, ja też myślałam nad taką pocielą, tylko że sama juz nie wiem :cry:
Nigdy nie pozwól, aby strach wyeliminowa³ Ciê z dalszej gry!

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 29 maja 2006, 12:04

do glowy mi jeszcze przychodzi zestaw filizaneczek do kawy,moze porcelana włoska :roll: ,co za dylemat!!!

Awatar użytkownika
monisia83
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 28 kwie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: monisia83 » 29 maja 2006, 12:08

no właśnie i jestem w kropce, ona nie chce prezentu (tzn. powiedziała że nie wie jaki prezent by chciała) więc pozostaja pieniążki, ale nie wiem ile dać. :(
Nigdy nie pozwól, aby strach wyeliminowa³ Ciê z dalszej gry!

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 29 maja 2006, 12:14

ladna posciel to moim zdaniem super prezent !

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 29 maja 2006, 12:40

Babcia mojej koleżanki mówiła, że na slub powinno kupować się rzeczy, których młoda para sobie nie kupi, takie zbytki". Oczywiscie "nie kupi" w sensie bo np urzadza mieszkanie i szkoda im bedzie kasy na 2 filizanki z porcelany, a nie jakieś badziewia. Czaesm ciezko cos kupic bo młodzi wszystko mają ale pewnie mozna coś wykombinować, i nie zawsze musza to być wielkie prezenty:
-komplet dobrych filiżanek, 2 sztuki, tylko dla nich do kawki, nie dla gości
-komplet talezy (deserowe + kpl obiadowy) dla 2 osób - mamy taki z mężem podobnie jak filizanki tylko dla nas, i po 7 latach wciaz mamy do niego ogromny sentyment,
-dobrej jakosci taca-stoliczek do jedzenia śniadań w łóżku,
-posciel, nie wszystkim się od razu podobaja ciemne komplety ale na prawde świenie wyglądają na łóżku, sporo moich znajomych sie przekonało
- jezeli wiemy, że młodzi baardzo lubia jakis zespół lub film mozna kupic specjalnie wydane płyty, np. Ojciec Chrzesny ma pudełko ze skóry i dodatkową 4 płytę, całosc na prawdę ładnie wydana
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”