Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.3

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 13 kwie 2009, 12:27

I ja poki co w pizamce siedze.
Pobuszowalam po allegro kupilam sobie kilka szmatek :)Ale ze piekne slonce za oknem ubieram sie i ide ..zjadlam tyle co na sniadanie.Troche ciasta tez ,przyzneje ale bez wielkiego obzarstwa.
Chcialabym wazyc tyle co wy a tu ta zaczarowna granica 60kg mi przeszkadza .
Kupilam sobie przed chwila na allegro dzinsy rozmiaru S ,wiec trudno teraz wyjscia nie ma tylko schudnac :badgrin:

Dana pociag jest taki co jedzie z Zakopanego i Wisly,nie musisz wsiadac do niego w Katowicach jak ci gdzies blizej. W katowicach lacza go w jeden sklad.
A z Katowic on odjezdza cos tam przed 1 w nocy.
Dworzec w Katowicach malo przyjemny .Wiec fajniej ulokowac sie w pociagu na wczesniejszych stacjach.

Za to fajniusio jest sie kolo 10 rano w Trojmiescie.

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 13 kwie 2009, 12:32

Zawsze marzyłam, żeby se o 12,00 w południe z laptopem w łózku leżeć. :-)
Ale po pierwsze laptopa będę mieć dopiero w lipcu. Po drugie przyzwyczajona wstawaniem do pracy nie umiem wyleżeć tyle. No i wstaję, obżeram sie i siadam do kompa (jeszcze na razie tego starego, krowiastego). Z córką gadam, fotę z domowymi dekoracjami światecznymi jej wysłalam. A ona garderobę czyści, hehe.
Ja Dodzie w sumie nie zazdroszczę. Nie umiem zazdrościć najładniejszej lasce jak wygłąda na głupią. A Doda wygląda. Jak słucham jej śmiechu (a ma taki charakterystyczny timbre śmiechu), to drętwieję, bo mam wrażenie, że na Downa cierpi.
Tak jak nie potrafie cenić facetów, twórców nawet najwartościowszych dzieł (z róznych dziedzin) jak czytam to po pijaku z rodziną wyprawiali. jak się awanturowali, dręczyli, itp. od razu sa dla mnie zerami. I dorobek się kompletnie nie liczy.
ten akapit byl akurat nie-światecznie ;-)

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 13 kwie 2009, 17:38

a ja cały dzień dzisiaj na słodkościach...
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 13 kwie 2009, 22:38

Ale cudowna 8-) Fajne sa takie maleństwa 8-) Ciekawa jestem czy faktycznie wnuka kocha sie bardzej jak wlasne dziecko? Ja raczej w to nie wierze.Kocha sie pewnie tak samo,tylko my jestesmy starsze,madrzejsze i moze bardziej angażujemy sie w wychowanie,kontakt niz :-) dawniej? :-)
Sprawdzie wage po świetach.Ja ma kilo nadwagi :(
http://zdrowie.onet.pl/1208822,2413,,,, ... lator.html
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 13 kwie 2009, 23:54

U mnie tak nie jest. Na wnuczkę patrzę jak najukochańszą zabawkę MOJEJ córki i drżę, żeby się nie "popsuła", bo ona by była nieszczęśliwa. Może później się to zmieni, jak córka się zestarzeje, stetryczeje i tylko z wnuczką będę miała wspólny język :p

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 14 kwie 2009, 00:02

Popatrzcie na policzki Skrzyneckiej. Czy ona ma coś w tych policzkach? Takie kulki.....

http://www.pudelek.pl/artykul/16580/jes ... i_po_uszy/
zadowolona

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 14 kwie 2009, 09:18

Ta druga na ostatnim zdjeciu tez tak ma. Może to makijaż i światło,a może cos sobie robiły?
Nie podoba mi sie Skrzynecka,taki babo-chlop.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 14 kwie 2009, 10:27

Po Monice Richardson dawno widać że jest za gładka :-) Owszem, ładna z niej kobieta, ale jakos tak nienaturalnie "lalkowata".
No, Skrzynecka chyba ma za duzo wolumy czy czegoś podobnego. Takich policzków nie ma. A na pewno nie w jej wieku :-)
Ale generalnie panie przyjemne są.
babina wnuczka wygląda w tej panterce jak pluszak-zabawka :-)

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 14 kwie 2009, 15:55

Właśnie na ostatnim zdjęciu ,prawy policzek Skrzyneckiej wygląda jakby tam miała silikonową pierś :-) .Pod okie się tak ostro odcina.

Bo moja wnuczka, to ten dziki kot, co grasował w zachodniej Polsce i go nie mogli złapać. Już ucichło, bo pojmany :p

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 15 kwie 2009, 09:12

śliczne są takie maleństwa...szkoda, że nie będę już takiego miała... dla mnie noworodki i niemowlaki do 2 roku życia to coś najpiękniejszego na świecie :)
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”