sesja fotograficzna, fotograf

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Monina
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 235
Rejestracja: 12 wrz 2010, 18:52
Lokalizacja: UK

Re: sesja fotograficzna, fotograf

Post autor: Monina » 28 wrz 2010, 20:01

Ja akurat miałam stycznośc z kilkoma fotografami z akurat tej strony i nie rozczarowałam się(zostałam pochwalona jak i oberwało mi się krytyką,ale wszystko zalezy od tego czy chcesz się tym zajmowac profesjonalnie i poddajesz się ''zachciankom'' zleceniodawców czy interesuje Cię fotomodeling),w moim poprzednim poście również zaznaczyłam że do tego typu zdjęc-akty, nalezy wybrac sprawdzonego i odpowiedniego fotografa.poza tym przed sesją można sprawdzic takiego fotografa w różnych źródłach.Z tym nie ma problemu,i owszem robią sesje pozowanie topless za zdjęcia i nie mija się to z celem i wcale nie muszą byc to napaleni amatorzy którzy chcą sobie popatrzec na gołe cycki.Aczkolwiek,masz rację, takich typów co to nie wiedzą jak się aparatem obsłużyc też jest pełno co by się tylko napatrzec chcieli i to za darmo.Przy czym i Ci którzy są profesjonalistami i się im za sesje płaci wyczyniają różne rzeczy-włącznie z testowaniem modelek.Time for prints -też jak najbardziej,ale ja osobiscie lubię akty toteż jako pierwsze mi się nasuneło na myśl,bo też o aktach była mowa w kilku poprzednich postach.
Profesjonalne modelki -owszem,ale poza nimi jest dużo pięknych dziewczyn i kobiet,które mają dużo lepsze predyspozycje do aktów niż same profesjonalistki.Jak również jest wiele pięknych kobiet,których poprostu nie stac na zapłacenie sporej sumy za zdjęcia-jakie kolwiek,portret,glamour...Dlatego TFP ma już więcej jak jedno znaczenie,co daje mozliwosc z korzystania z opcji pozowanie za zdjęcia,gdzie z fotografem uzgadnia się prawa autorskie do wykonanych prac,więc gdzie i które foty można publikowac i w jakim celu.Owszem jest tak że to Ci średno zaawansowani fotografowie lub początkujący zazwyczaj oferują foty za np pół nagie pozowanie,ale dzięki temu nie jeden właśnie w ten sposób nabył niesamowitego doświadczenia i stał się profesjonalistą i zaczął na tym zarabiac kasę.I nie jedna profesjonalistka od właśnie pozowanie za foty zaczynała.Tak że wszystko jest dla ludzi (clapping
Od 06.09-żelowe cycusie mam :D

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: sesja fotograficzna, fotograf

Post autor: katelg » 30 wrz 2010, 09:59

Oczywiście można tam złapać super fotki tylko trzeba uważać, ja nie miałam przykrych sytuacji ale paru moim znajomym się zdarzyło więc wolałam ostrzec jakby co (yes)
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

Ewcia35
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 428
Rejestracja: 14 sty 2006, 12:39
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: sesja fotograficzna, fotograf

Post autor: Ewcia35 » 15 paź 2010, 12:24

Dziewczyny , bardzo proszę o pomoc (inlove w maju przyszłego roku mój młodszy syn ma komunie , bardzo bym chciała z okazji tej uroczystości zorganizować profesjonalną sesje zdjęciową ... taką nietypową ,nowoczesną i niecodzienną .
Bardzo bym prosiła o ew. namiary na takiego fotografa... nadmieniam iż jestem z Warszawy .Będę wdzięczna za pomoc i z góry dziekuję (kiss

Awatar użytkownika
Monina
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 235
Rejestracja: 12 wrz 2010, 18:52
Lokalizacja: UK

Re: sesja fotograficzna, fotograf

Post autor: Monina » 15 paź 2010, 12:28

Np.Tomasz Jędrszczyk ,jest w zasadzie z Krakowa ale często bywa w Warszawie.Robi naprawdę nowoczesne sesje,wiem bo mi robił ślubną -totalne szaleństwo (rofl
Od 06.09-żelowe cycusie mam :D

Awatar użytkownika
Bouncy
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 20 sie 2008, 10:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: sesja fotograficzna, fotograf

Post autor: Bouncy » 25 paź 2010, 14:39

Ja zawsze będę polecała Magdę - Headie.
Sesję zdjęciową Magda robiła nam podczas podróży poślubnej w Egipcie. Tachanie ślubnych wdzianek i "spacer" po pustyni do laguny (wcześniej znalezionego miejsca na sesję) z walizką zostały zrekompensowane cudnymi zdjęciami ślubnymi. Moim zdaniem ma rewelacyjne oko i potrafi pokazać człowieka tak, że potem sam się sobą - ów człowiek - zachwyca.
Seks jest jednym z dziewiêciu argumentów za reinkarnacj¹. Pozosta³e osiem mo¿na pomin¹Ì.

Awatar użytkownika
karolina_gdy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 151
Rejestracja: 03 sty 2012, 18:58
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Re: sesja fotograficzna, fotograf

Post autor: karolina_gdy » 11 sty 2012, 19:31

Ja zawsze będę polecać swoją przyjaciólke, która zawodowa robi zdjęcia dzieciom.parom.kobietom.mężczyznom, a dodatkowo specjalizuje sie w weselach. Najlepiej znaleźć ją na facebooku: Fotograf Alina Bobrowska, i stamtąd się z nią skontaktować. Sesje u niej nie są wcale drogie, więc serio zapraszam wszystkie dziewczyny!

Awatar użytkownika
monika1990
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 137
Rejestracja: 26 kwie 2010, 20:16
Lokalizacja: warszawa

Re: sesja fotograficzna, fotograf

Post autor: monika1990 » 11 sty 2012, 21:37

A ja polecam młodego i utalentowanego fotografa z Warszawy :
http://www.szarylis.maxmodels.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Szarylis" onclick="window.open(this.href);return false;

Ceny ma ok , jest komunikatywny - można sie dogadac .
Recenzje na maxmodels mowia same za siebie.
Sama miałam sesje u niego i jestem bardzo zadowolona (sun (rire
7 kwietnia 2011 calkowita korekta nosa

sylanka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2012, 11:53

Re: sesja fotograficzna, fotograf

Post autor: sylanka » 15 sty 2012, 16:20

Dziewcczyny a moze ktoras polecic fotografa TFP na sesje open legs.Wspolpracowalam z innymi ktorych
moge polecic ale do erotyki niekazdy sie nadaje.Ktora z Was robila open legs.Kontakt na priv jakby co.

Awatar użytkownika
Gosia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 22 sty 2005, 21:45

Re: sesja fotograficzna, fotograf

Post autor: Gosia » 09 cze 2012, 21:19

Witam,
podbijam watek.Chcialabym zrobic sobie profesjonalna sesje fotograficzna, z wizazystka, ktora zrobi ciekawy makijaz i fryzurke.Dobierze ciuchy. I oczywiscie kilka motywow chodzi mi po glowie np sexy, romantyczny, sportowy i rockowy.Czyli kilka godzin zdjec.Czy moglybyscie doradzic kogos w Warszawie, Olsztynie, lub ewntualnie Dusseldorf? (giggle
Gosia

Awatar użytkownika
zabulka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 774
Rejestracja: 06 kwie 2011, 21:25

Re: sesja fotograficzna, fotograf

Post autor: zabulka » 11 cze 2012, 10:57

Gosia..

polecam ta kobietke, robi rozne wariacje fotograficzne ;)

http://naianyah.deviantart.com/gallery/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/NaiaFotoGrafikStudio/photos" onclick="window.open(this.href);return false;

;)
29.08.2011r anatomki 330cc (dr Pastucha - Szczecin)
Przed: 83cm / Po: 89cm
15 doba
1 MC
2MC
kwiecien 2011 - brwi permanentne

..::Bziuum..
0dważni nie żyją wiecznie,
Lecz ostrożni nie żyją wcale....::..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”