Wasze telefony komórkowe

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: lil sexy » 27 mar 2010, 09:44

Ja się nad telefonem zastanawiałam przez 2 miesiące i już prawie kupiłam nokię n97, ale na szczęście trafiłam na artykuł, w którym szefowie nokii sami przyznali się do tego, że ten telefon to bubel i zupełnie im nie wyszedł.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
mmmagda
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 113
Rejestracja: 19 lis 2007, 01:09
Kontakt:

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: mmmagda » 28 mar 2010, 23:56

Ja swoją nokię Carbon uwielbiam za jej rozmiary, maleństwo mieści się niemal w każdej kieszonce :). Nooo i ma jescze jedną fajną funkcję - wyciszania przez odwrócenie :). A IPhon, z którego też czesem muszę korzystać, to totalny niewdep... jak dla mnie oczywiście, chociaż akurat dzisiaj jeden z moich znajomych wychwalał go na maxa! :)
13 luty 2008r, dr. A. Broma
Nagor, 320, XM :)
02.10.2010r, dr. A Broma
Nagor, anatomy XL3 410 :)))

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: lil sexy » 29 mar 2010, 16:59

mmmagda bo iphone to już właściwie komputer z funkcją rozmów i sms-ów, a nie telefon. Jeśli w pełni jesteś usatysfakcjonowana swoją Nokią to każdy telefon klasy iphone'a, np. htc, będzie niewypałem.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: mara » 29 mar 2010, 17:17

wszystkim przeciwnikom iphone'a polecam blackberry. mam od pol roku i nie zamienie na zaden inny.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: lil sexy » 29 mar 2010, 17:25

mara a jak Ci się pisze na tej klawiaturze? Miałam kiedyś Nokię z taką klaw. i po tygodniu się jej pozbyłam, ponieważ źle nam się współpracowało (clin Obawiałam się trochę pełnego dotyku, ale najpierw pobawiłam się htc mojej koleżanki, żeby podjąć decyzję i na iphonie zasuwam niż Robert Kubica (rofl
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: bluebeleczka » 30 mar 2010, 21:36

wlasnie dotarl moj htc. mam mieszane uczucia. przez kilka miesiecy korzystalam wlasnie z blackberry bo bylam przeciwna iphonowi, ale moze poprostu bylam przeciwna touch screen. ciezko mi, deneruje mnie brak kontroli nad ekranem ktory robi co chce. daje sobie czas do konca tygodnia.
generalnie telefonik fajny.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: lil sexy » 30 mar 2010, 23:07

bluebeleczka dasz radę, też byłam przeciwniczką dotyków, a teraz jestem bardzo zadowolona.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

poison
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 34
Rejestracja: 06 wrz 2009, 21:33
Lokalizacja: Białystok

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: poison » 12 sie 2010, 09:40

ja długi czas miałam samsunga e250. narzekałam na słabą baterią , aparat..teraz popsuł mi się kompletnie i zamówiłam sobie na allegro sony ericsson W595 w różowym kolorze. już nie mogę się doczekać paczki ;D wybrałam go ze względu na muzyczne zastosowanie i miły wygląd.
7 wrzesień. operacja nosa.

Awatar użytkownika
karolina_gdy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 151
Rejestracja: 03 sty 2012, 18:58
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: karolina_gdy » 11 sty 2012, 19:43

Ja ostatnio jestem posiadaczka sławnego iPhona i szczerze mówiąc jestem z niego bardzo zadowolona, choć są głosy za i przeciw, no ale mi sie podoba :)

Awatar użytkownika
RedOne
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 411
Rejestracja: 26 lip 2009, 08:36
Lokalizacja: z domu

Re: Wasze telefony komórkowe

Post autor: RedOne » 15 sty 2012, 21:19

dla mnie telefon ma byc do dzwonienia i smsow ,raczej nie przywiazuje wagi ,nokie sa dla mnie najlepsze.
dotykowy LG nie sprawdzil sie dla mnie i sprzedalam ,za duzy jak cegielka (a moze kwestia przyzyczajenia)
choc przyznaje niedlugo chyba pora na nowy i wtedy sie skusze na jakis przesuwany;)
15.03.2011 nowy nosek by Stępniewski :D niedlugo minie roczek ;)
postanowienie:chce troche schudnac !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”