Akcje, apele charytatywne - pomoc

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 13 mar 2009, 02:01

Ostatnio przegladalam swoje wyklady z jednego przedmiotu, odnosnie ochrony zwierzat. To co tam wyczytalam mna poprostu wstrzasnelo. Cytaty w stylu" nie wolno bic zwierzat po glowie, spodnich czesciach brzucha oraz nog" itp. Cale strony zapisane w tym stylu.
Rzeczy tak oczywiste, ze nie wymagajace zadnych slow, a jednak..
Czytalam to i nie moglam uwierzyc.

I wtedy sobie uswiadomilam, ze tak naprawde bardzo potrzebna jest edukacja w tym zakresie, uswiadamianie oraz uwrazliwianie juz od najmlodszych lat.
(I zamiast tym sie zajac, to bedzie kombinowac, zeby 6 latki do szkoly szly, albo zeby wakacje przesunac - no co za babsko)

Ale jako, iz ucze sie ze wszystkiego wyciagac plusy, to jestem pozytywnie zaskoczona reakcja odpowiednich organow i kwota jaka przeznaczyli za odnalezienie sprawcy.

A wogole to kazdego degenerata, powinno sie wystawiac na widok publiczny, a nie ze zrobia pikseloze albo czarny prostokacik z twarzy.
Bo dla kogos, kto nie szanuje praw drugiej istoty, nie powinno juz przyslugiwac zadne prawo.

Awatar użytkownika
Morgane
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2005, 23:03

Post autor: Morgane » 13 mar 2009, 11:00

Po prostu brak słów na takie skurw......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
W głowie mi się nie mieści jak można coś takiego zrobić :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 13 mar 2009, 11:09

W Anglii muzułmanin oblał kwasem muzułmanke. Sąd w ich kraju skazał go na takie samo cierpienie.
Oślepią go kwasem,szkoda tylko że w znieczuleniu miejscowym. Oko za oko....!! To jest sprawiedliwy wyrok.
Tego skr...co zabił tego psiaka powinni na dwa tygodnie do drzewa przywiazać bez jedzenia i picia obciąć dłoń,żeby nigdy wiecej tego nie zrobił.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
Morgane
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2005, 23:03

Post autor: Morgane » 13 mar 2009, 18:37

Obudziłam się przed chwilą, bo położyłam sie na godzinę i miałam okropny sen, wszędzie pełno krwi :(
Mam nadzieję, że zlapią tego mordercę!

Awatar użytkownika
Marta86
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 937
Rejestracja: 31 mar 2008, 08:37
Lokalizacja: PL/IRL

Post autor: Marta86 » 13 mar 2009, 21:37

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 37e73c.jpghttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... C00602.jpg

Żródło-strona fundacji EMIR
"Na prosbę z forum Dogomanii podjelismy interwencję w Gorzycach,gdzie od roku błąka się bezdomny pies z wrosnietą w kark obrożą (łancuchem?).
Próby odłowienia go, podejmowane kilkakrotnie przez organizacje i osoby prywatne nie powiodły się.
Stan psa-tragiczny.Gnijąca i cuchnąca rana na karku jest bezposrednim zagrożeniem jego życia dlatego też została podjeta decyzja o interwencji.
Pies-Logan został odłowiony przy użyciu strzelby Palmera. Został przewieziony do Kliniki REDLINE z którą nasza fundacja ma podpisaną umowe."

Prosimy o wsparcie finansowe
Fundacji EMIR

Konto Fundacji:
Bank Sląski O/Grodzisk Maz.
88 1050 1924 1000 0022 6878 6056

Przelewy zagraniczne:
ING Bank Sląski S.A.
ING Banku: INGPLPW
IBAN: PL 88 1050 1924 1000 0022 6878 6056
z dopiskiem: LOGAN Z RANĄ NA SZYI

http://fundacja-emir.org/
8.07.2008r.
dr M.Pastucha

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 17 mar 2009, 13:03

Ja mam nadzieje pojsc do kociego nieba...Ostatnio po raz kolejny robilam badania na toksoplazmoze i lekarz mnie zapytal dlaczego wciaz robie te badania,odpowiedzialam,ze przeciez znam wszystkie bezpanskie koty w okolicy,niektore nawet udalo mi sie oswoic,biore je na rece,kilka razy mnie podrapaly etc.A doktor tez kociarz powiedzial,zebym przestala wydawac pieniadze na niepotrzebne badania tylko juz lepiej kupila jedzenie bezdomnym kotkom.I powiedzial,ze pojde do kociego nieba-spodobala mi sie ta perspektywa.Kilka tygodni temu moj najmlodszy kocurek byl w klinice na wykastrowaniu.Nowa weterynarz,ktora go przyjmowala do kliniki byla w szoku bo okazalo sie,ze mam w ich komputerze...19 kotow.Juz mi prawie zaczela robic awanture ale przyszedl wlasciciel kliniki i ja uspokoil,ze tylko 3 sa moje a reszta to podworkowce,ktore byly chore lub ranne i przynosilam je na leczenie.Z 16 bezdomnych kotow tylko jednego nie dalo sie uratowac.Pierwsza dzika kicia,ktora znalazlam umierajaca pozwolila sie oswoic.To bylo 6 lat temu,udalo sie ja uratowac,pozniej przyprowadzila mi swoje dzieci pod okno.

Awatar użytkownika
gosiam
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 197
Rejestracja: 15 lis 2005, 10:28
Lokalizacja: warszawa

Post autor: gosiam » 23 mar 2009, 15:03

Znalazłam ją w piątek :cry: zachęcam do zakupu kalendarzyków.

http://www.allegro.pl/item590355162_pom ... merry.html
Podniesienie piersi 01.12.2005. dr Szczyt
9 luty planowane podniesienie z powiększeniem, dr Charytonowicz

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: pomoc dla psiaków ze schroniska

Post autor: Sabrina » 25 lip 2009, 16:56

Parę miesięcy temu wirtualnie adoptowałam pieska [czarny na zdjęciu]
Trzy miesiące temu piesek znalazł cudowny dom,dostałam fotki.
Wczoraj na maila dostałam wiadomość,ze NOTORYCZNIE ten mój adoptowany piesek uciekał od właścicieli. Wracał,potem znów uciekał,aż któregoś dnia wrócił w TOWARZYSTWIE TEGO BIALEGO PIESKA I PRZESTAL UCIEKAĆ.
Zamieszkały razem!!!


upload/1255856343_e6a82de1a1.jpg
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

derek123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 181
Rejestracja: 19 cze 2008, 13:44

Re: pomoc dla psiaków ze schroniska

Post autor: derek123 » 25 lip 2009, 21:44

Sabrina, czy ten biały piesek to sunia?

Normalnie, rozczuliłam sie i rozpłakałam, gdy to przeczytalam. Już kiedyś słyszałam podobną historię.Tylko tamta smutno się zakończyła.
Zawsze jestem czuła na los psów i koni. Pomagam jak mogę.Ostatnio to jest koń uratowany z rąk okrutnego pana i dwa psy, z których jednemu wlascicielka przestała dawać jeść, bo...zrobił się stary i brzydki, a teaz ma z powrotem lśniącą sierść i został wyleczony ze strupów i liszajów.To są takie zwierzęta, że gdy raz cię pokochają to na zawsze, poznają cię nawet po wielu latach nie widzenia, znam to z autopsji. I zawsze są wierne. I nikt cię tak nie powita, z taką radością i miłością, jak pies lub koń.
Wiesz, to niesamowite, że konie reagują tak samo jak psy. Po 10 latach nie widzenia koń potrafi cię rozpoznać.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: pomoc dla psiaków ze schroniska

Post autor: Sabrina » 26 lip 2009, 10:06

Derek ten czarny to pies [to jest ten mój virtualnie adoptowany] ale na temat tego bialego nic nie wiem?
Cudownymi ludzmi musza byc nowi wlaściciele tego mojego Gabrysia,ze przygarnęli tez jego kolegę. 8-)
Często odladam program "Policja dla zwierząt" i tak bardzo bym chciała,zeby w Polsce tez tak ostro karali zbrodniarzy za znęcanie sie nad zwierzętami,zeby ludzie szczególnie na wsiach byli bardziej wyczuleni na krzywde zwierząt,zwracali uwage czy pies sąsiada nie jest chudy,czy jest dobrze traktowany. Ja jak do kogos ide unas w miejscowosci,to juz mam takie zboczenie,ze jak tylko mam mozliwość to dyskretnie rzucam okiem czy pies ma w misce wode.
Dawniej chodzilam do takich znajomych gdzie notorycznie garnek z woda byl wywrócony do góry dnem.Nie dalam rade na grilu usidziec bo szklak mnie trafial,ze pies nie ma co pic,a oni pija zimne piwko,cole..niby tłumaczyli ze pies wywala lapa ten garnek,ze toze tamto...no ale i tak musieli przy mnie nalac tej wody bo tak marudzilam.Czasem faktycznie po napełnieniu miski ten psiak nie pił,czyli nie chcialo mu sie pic,no ale ja juz mogłam spokojnie siedzieć,ze nie umiera on z pragnienia od paru godzin :bravo
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”