Agnieszka Szulim

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
wictory
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 679
Rejestracja: 30 sie 2006, 19:14
Kontakt:

Post autor: wictory » 17 maja 2009, 21:43

.. może i robimy dla siebie ale żeby się lepiej czuć w porównaniu z innymi - nie ma co kryć ,ze chcemy wyglądać lepiej od innych lub "nie gorzej" :-) to świat narzuca nam kanony piękna kobiecego ciała niestety, a my nie chcemy odstawać :?
Dr. Skupin 17 marca 2008 - HP 300cc

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Post autor: majamajamaja » 17 maja 2009, 22:08

gosiaczEk jakbys byla sama na swiecie, to kto mialby zrobic Ci operacje???
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 17 maja 2009, 22:16

majamajamaja, dlatego mówie, że teoretycznie, chodzi o samo założenie, gdyby nikt nie zwracał uwagi na nasz wygląd, my też byśmy o to tak nie dbały :-) chociażby żyjąc na bezludnej wyspie, też chyba by żadnej nie przyszło do głowy sobie powiększać piersi :-) :-) hahaa płynać na tratwie do chirurga :badgrin:
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
meganka098
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 337
Rejestracja: 12 maja 2008, 23:40
Kontakt:

Post autor: meganka098 » 18 maja 2009, 23:52

hmm, no napewno chcemy dobrze wygladac bo inni zwracaja na nas uwage. ale tak pomyslalam sobie, ze jakby (teoretycznie:) nie bylo nikogo wokol mnie zwracajacego uwage na moj wyglad, to i tak chcialabym ladnie wygladac, ot poprostu sama dla siebie. Moze to prozne, ale lubie podobac sie sama sobie, i dobrze sie czuc w swoim ciele, a jak dodatkowo moge sie podobac rowniez innym to juz w ogole super:)
11.05.09 - liposukcja brzucha, dr Brzuchanski

Awatar użytkownika
ola1008
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 263
Rejestracja: 08 maja 2008, 22:27
Kontakt:

Post autor: ola1008 » 19 maja 2009, 17:01

ja robię dla siebie ale chyba mężowi tez będzie :p przyjemnie ze ładnie wyglądam a wobec tego jestem zadowolona :p :p :p :p :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Post autor: ladykate » 19 maja 2009, 19:08

bez sensu robic sobie operacje dla kogos.....albo mnie akceptuje taka jaka jestem albo niech spada jak najdalej...... tak samo to ja wybieram jak chce wygladac a nie on mówi ze mam byc gruba/chuda/blond/czarna itp ........
a co do szulim ze zrobiła dla niego tą operacje........to jak on ją kopnie w dupe i bedzie miała innego który lubi naturalne to wyjmie sobie implanty dla niego :?: jak tak mozna nie miec wlasnego zdania :?:
GosiaczEq pisze:gdyby nikt nie zwracał uwagi na nasz wygląd, my też byśmy o to tak nie dbały
no własnie są takie co dbają "zeby sie pokazac" a sa takie co dbają same dla siebie,
te pierwsze to zajebiste dupy - gdy wychodzą gdzies do ludzi, natomiast w domu tłuste kudły, niewydepilowane nogi itd, te drugie dbają o siebie cały czas bo robią to dla siebie i sprawia im to przyjemnosc
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

Awatar użytkownika
dziewczynka1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 293
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:12

Post autor: dziewczynka1 » 19 maja 2009, 22:33

operacje sie robi dla siebie w sensie ze chce sie dobrze wygladac wsrod innych, w porownaniu z innymi, nie chce sie np. myslec ze moze jestem gorsza dla mojego ukochanego z tym wielkim nosem lub plaskim biustem ale to nie znaczy ze robie to dla niego, bo on mi nigdy nie powiedzial ze mam to zrobic albo ze mu sie nie podoba. robie to dla siebie zeby sie uwolnic od takich mysli. robienie dla faceta byloby wtedy jakbym ja nic w swoim biuscie zlego nie widziala ale poniewaz on powiedzial ze woli wieksze to zrobie to tylko i wylacznie dla niego .
juz ponad roczek od obciecia nochala :D super happy (dr Broma)

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Post autor: ladykate » 20 maja 2009, 12:46

dziewczynka1 pisze:robienie dla faceta byloby wtedy jakbym ja nic w swoim biuscie zlego nie widziala ale poniewaz on powiedzial ze woli wieksze to zrobie to tylko i wylacznie dla niego
no dokładnie tak i szulim przyznala ze ona wlasnie dla faceta zrobila??
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: k_asiaczek » 20 maja 2009, 22:10

ladykate pisze:szulim przyznala ze ona wlasnie dla faceta zrobila??
ona chyba powiedziała, że zrobiła mężowi prezent na urodziny więc nie wiadomo do końca :|
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Post autor: eniii » 21 maja 2009, 07:11

może dajmy dziewczynie już spokój przecież ONA jest jedną z nas :badgrin: :badgrin: :badgrin: ( należy do grona żelków ) ;)
ja tam też na pierwszym miejscu zrobiłam cycunie dla siebie żeby założyć normalny staniczek i żeby normalnie wyglądać w ubraniu jak kobitka a nie jak chłop :badgrin: i nie powiem na drugim miejscu był mój mąż który miał co pomacać przed ciążą ( małe, jędrne ale jeszcze jakoś normalnie to wyglądało ale po drugiej ciąży - niestety już nic nie miał :| miał dotykać tylko dwoma palcami :badgrin: ;) o nie - więc co zostało do zrobienia powiększyć cycuchy ;)
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”