Znani i przystojni...

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nati
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 85
Rejestracja: 05 lip 2005, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: nati » 05 sie 2005, 23:48

fajniusi jak pączek w maśle.

ale ja generalnie to mam z tym dziwnie, bo wygląd faceta jest dla mnie średnio istotny. jaważniejszy jest jego charakter i sfera uczuciowo-emocjonalna. musi też być inteligentny i miec poczucie humoru. mój męzczyzna najbardziej mnie fascynuje tym jakim jest człowiekiem, a nie to jak wygląda. i to mnie w nim straaaasznie kreci :!: :wink:
zawsze tez miałam tak jakos, że czy "śliczni" mało mie interesowali, bo wychodziłam z założenia, że to co najfajniejsze to juz mają na zewnatrz, więc to co w środku mnie nie ciekawiło. bewzględne, co?
ale tak miałam. i dziwi mnie to, bo w przypadku kobiet-kiedy te ładne tak się właśnie segreguje-to uważam za niesprawiedliwość i leniwy skrót człowieczy. :idea:
nati



Awatar użytkownika
nati
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 85
Rejestracja: 05 lip 2005, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: nati » 06 sie 2005, 10:05

teraz zauważyłam, że on bardzo przypomina fłównego aktora z filmu WIELKI BŁĘKIT!
ach, jak ten aktor mi się podoba!
i frideric jest prawie jak sobowtór. ma taką dzikośc w oczach...tak, to jest to coś co mnie nieprawdopodobnie zachwyca. jak facet ma cos takiego dzikiego :twisted: , nie tajemniczego, ale właśnie dzikiego! mniam :wink:
nati






Awatar użytkownika
myers
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 13 lip 2005, 15:23

Post autor: myers » 06 sie 2005, 13:40

nie no mam juz dosc tej jego twarzy... :?
zagladam tu bo moze wreszcie ktos pokarze tu kogos nowego
a nie wkulko to samo..
valentina moze zalozysz oddzielny wątek o tym człowieku :wink:
wtedy ja tam na pewno nie zajrze :twisted:
a wy bedziecie mogly do woli zachwycac sie nim
dajcie tu kogos nowego :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”