...a te babki z teledysków......

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 01 sie 2005, 20:28

MonisiaPP pisze:Val kochanie! co Ty za maszkarony wklejasz?? Ja pierdacze! Co za herbatnik tlusty!! Paszczurzyca!! :x
Tamta z teledysku byla sliczniutka!

a klipy sa wypasne! Panienki piekne! Zauwazylam ze 50 cent zawsze wybiera takie pelniejsze panny i czesto one mu w jakis sposob sa ulegle, nie tylko go adoruja i kreca tylkiem, ale tez chodza na smyczy itd... inaczej niz na innych! :roll: Ma chlopak jakis problem!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
spadłam z krzesła ze śmiechu, chyba się posikam !
ale walicie teksty, szczególnie pierwsza częśc
a tak ogolnie i temat jest niezły
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D i te smycze :lol:

Awatar użytkownika
nati
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 85
Rejestracja: 05 lip 2005, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: nati » 01 sie 2005, 23:28

WOW! dużo bewzględności tu czytam! ja nie uważam sie za piekność, ale do brzydkich nie należę. ale tak kategorcznie wypowiadac się na temat czyjegos wyglądu... hm, no sama nie wiem co o tym myśleć... tak to jakoś mało smacznie... no nie wiem...

ale w każdym razie tez uśmialam się Monisia przy twoim występie krasomówczym. tekst jak w morde strzelił :lol:
nati

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 02 sie 2005, 09:06

monisia tak ma,za to ją lubimy :lol: ,a krytyczne jesteśmy tylko do ''gwiazd'',od nich wymaga się wyglądu jak najlepszego :? Jak ktoś się publicznie obnarza,musi się liczyć z krytyką :wink:

Awatar użytkownika
Pati
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1262
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:53
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Pati » 02 sie 2005, 10:06


Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 02 sie 2005, 10:16

kto to?

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 sie 2005, 10:18

Kto reklamuje bielizne?
paskuda czy ta laska z teledysku?? Wczoraj tak mnie wzieło że spędziłam pół dnia na przeszukaniu internetu za jej nazwiskie i znalazłam jedno Ania Babiak ale to chyba nie to bo nic się nie otwiera a o niej ani słowa gdzie indziej..... zadzwoniłam do znajomego fotografa który jak wróci z wakacji to mi podeśle jej nazwisko bo wypadło mu z głowy. także czekamy z niecerpliwością :)
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 02 sie 2005, 10:22

Ja też szukałam, ale nic niemogłam znaleźć

A co do tel ślicznotki z "fiesty" to faktycznie jest przesliczna, tylko szkoda, że te ujęcia są takie krótkie i w nocy, ale i tak widac, że jest śliczna... :twisted:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 sie 2005, 10:35

Jeśli chodzi o Fieste to razi mnie tam tylko jedna rzecz.... na poczatku i cały czas jest jedna "główna" laska topless taka murzyneczka z FATALNIE ZROBIONYMI CYCKAMI... te jej implanciki to nie musiała sobie zaszywać mogła je przykleić na super glue do ciała.... ma złego rozmiaru (za małe implanty szerokościa do klatki) i wyglądają jak osadzone die piłeczki z kosmosu zupełnie..... bleee
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 02 sie 2005, 10:53

tak, to jest ta laska! ta co reklamuje eldar! przynajmniej ona byla w tym klipie nad basenem chyba, o ten chodzi czy o ten nowy?
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 02 sie 2005, 11:01

chodzi o ten nad basenem... :)
Omnis amans amens

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”