A gdzie robiła Doda? cz.II

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 09 lip 2007, 19:15

A jednak, ma się to oko :badgrin:
Jej cycki podobne są do piersi Mary sprzed poprawki

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 09 lip 2007, 21:50

dlatego ja swoich tak nie lubilam... nie dosc tego, ze zle zrobione to jeszcze takie jak ma doda. albo pod noz albo na sznur. wybralam to pierwsze ;)
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 10 wrz 2007, 13:19

...a co do pana Radzia....czy trzeba utworzyc nowy watek tematyczny by pan R zauwazyl,ze ma ostro przerzedzone wlosy i na dodatek tymi fryzuro-eksperymentami pokazuje to jeszcze bardziej....zalosnie to wyglada....wlos dlugi od grzywki przerzucony na tyl...a miedzy tym przerzutem przeswity...moze gdyby nie zelowal to by mu tak te pasma sie nie sklejaly i cos zaslanialy....bo chyba to mial pan R zamiar zrobic!

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 10 wrz 2007, 13:29

Anielicanrw pisze:...a co do pana Radzia....wlos dlugi od grzywki przerzucony na tyl...a miedzy tym przerzutem przeswity..!
To jest tzw. pożyczka, kiedys w szkole podst. foacet od w-f miał coś takiego - ochydne, ni zelowane, ni tłusty włos, fuuu. Sądzę, iz facet powinien pogodzic sie z faktem iż natura poskąpiła mu włosków i zrobic sobie fryzurkę zgodną z nimi a nie jakieś pożyczki, ktore wraz z kierunkiem wiatru zmieniaja strony :badgrin:
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 10 wrz 2007, 13:36

nesiu!!! Doda tak sie podrasowala i na lekarzy nie poskapila....czemu Radziu dla niej tego nie zrobi....przeciez sa przeszczepy wlosow! Mialam kiedys sasiada...przyszly jesienne wiatry i kapelusz mu kiedys odlecial....sasiad nie wiedzial czy rzucic teczke i biec za kapeluszem czy lapac wloski...a wygladal jak PEGAZ...z tym ze sasiad pozyczal z bokow...ale pan R juz niedlugo i z boku nie bedzie mial co pozyczac.Szkoda,bo Doda z wielkiem bedzie coraz bardziej od niego odstawac...coz "zmieni na inny model"

Awatar użytkownika
Antena
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 141
Rejestracja: 31 paź 2007, 12:30
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Antena » 09 lis 2007, 15:31

coz "zmieni na inny model"

I własnie zmienia na inny model
A ten stary i tak byl od poczatku wybrakowany

cudonr1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 01 lip 2006, 15:45

Post autor: cudonr1 » 04 gru 2007, 20:44

hej ślicznotki :-D tak sobie czytam i ogladam zdejcia pani D. i powiem szczerze,ze wcale jej cycuchy nie podobaja mi sie! myslalam,ze lepsze!!! Stercza jak 2 kulez,zadnego softu w nich nie ma! Laska ma 23,no moze 24lata a pelno poprawek wygladu juz,a co zreperuje w wieku 34?Na zdjeciu widac wyraznie na prawej (pod prawa) piersie znak ciecia. A co do implantow wkladanych przez pępek,to w stanach uzywaja tej metody teraz.Widzialam pare operacji Live na necie i wlasnie ta metoda jest w tej chcwili najnowsza metoda,bo nie pozostawia sladow ciecia.I sa to silikoniki,bo jak wiecie wrocily do łaskw Usa. Mozna wiele filmow obejrzec ze stronek amerykanskich wlasnie.Gdyby robiono to w Polsce pewnie sama chcialabym taka metode,a tak musze borykac sie z widocznymi bliznami juz rok po operacji,bo mam przyrosniete blizny. Ale to nie katastrofa,wiec nie robie z tego problemu. Ale metoda przez pępek jest na pewno bezbliznowa(ale nowa nazwa,haha) pozdrawiam :-D

ups, male sprostowanie. Ciecie widoac widocznie nie pod piersa a na piersi!!! Zdjecie nr 1 troche, a na 2 dokladnie widoczne! A poza tym mina za 2 wskazuje na szybkie zmarszczki wokol ust,co wiaze sie zapewne z kwasem hialuranowym,badz botoxem w niedalekiej przyszlosci! Bosze,ja mam 34,prawie 35 a ona 10lat mnie, a jej szyja wyglada starzej od mojej! To sie nazywa plastic fantastic,bo tak bedzie wygladala za 10lat, druga Dolly Parton! pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
renoiz
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 133
Rejestracja: 22 cze 2007, 14:49

Post autor: renoiz » 02 kwie 2008, 00:20


katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Post autor: katarzyna14 » 02 kwie 2008, 09:55

a jaki dodzia ma profil?
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 02 kwie 2008, 19:45

katarzynaograbisz, upss, może...
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”