PRZYJAŹŃ - między kobietami, między kobietą i mężczyz

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
tancereczka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 645
Rejestracja: 12 lis 2006, 15:37
Kontakt:

Post autor: tancereczka » 03 sie 2008, 15:03

ja mam przyjaciółkę od ponad 15 lat, mam nadzieję, że nic już tej przyjaźni nie zniszczy, bo byłoby mi bardzo przykro. Btw. lovcia, czemu piszesz capslockiem :roll:
pursuit of perfection..not necessary only in beauty
Botox-czolo. Dziala :)
Korium April 2014

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 04 sie 2008, 09:59

nie istenije cos takiego.... zawsze nadejdzie czas kiedy "cos" zniszczy te znajomosc.

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 04 sie 2008, 23:30

wszystko jest dobrze, dopoki nie zaczyna ci sie powodzic lepiej niz przyjaciolce... :|

a szczegolnie wtedy, kiedy przyjaciolka chce sie dowartosciowac twoim kosztem, a potem z pewnych wzgledow juz nie moze, bo to ty stajesz sie ta lepsza i ladniejsza....
wtedy przyjazn sie konczy, a zostaje tylko zawisc i zazdrosc :|
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 04 sie 2008, 23:44

no co Wy? a ja mam 3 takie przyjacioly ze rece bym sobie dala za nie poobcinac, z wzajemnoscia. no moze troche przesadzilam z tymi rekami :badgrin:

znam mase takich kobitek, co kiedys nam sie wydawalo ze wielka przyjazn a potem sie okazalo, ze albo mamy taki sam gust i rywalizujemy otych samych facetow, albo mamy obie silna potrzebe dominacji i racji albo nasze ega nie zezwalaja na wspoolna egzystencje.

ale te 3 to normalnie jak muszkieterowie. jedna w stalum zwiazku z dobrym kumplem wszystkich i my 3 ciagle zmieniamy albo wolimy same. :-) i jest dobrze!

a z facetami? mam jakas niezliczona ilosc kumpli, przewaznie jakis swirow muzycznych a ze ja tez jestem takim swirem to pojawia sie tu jakby dodatkowa plaszczyzna komunikacji poza tradycyjna damsko-meska. na nie jednego naprawde moge liczyc.
do tego mam paru przyjaciol, ktorzy sa moimi ex. maja swoje zwiazki teraz wiec sa pozobowiazywani gdzie indziej a dla mnie kazdy ex staje sie bardzo szybko asexualny w pewien sposob - wiec tu tez "drazliwe" pole zanika. poza tym jakos wiekszosc ludzi ma awersje do odgrzewanych kotletow dzieki bogu. a jako przyjaciele zdaje to egzamin bo w koncu dobrze sie znamy i za cos tam w koncu lubimy :-)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

joanna2008
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:26
Kontakt:

hm

Post autor: joanna2008 » 21 paź 2008, 00:41

chyba mam jakiegos pecha,bo ostatnia prawdziwa przyjaciolke mialam w szkole podstawowej.A teraz to to otacza mnie grupka pasozytow wtedy kiedy mi sie dobrze powodzi a jak kryzys to pustka ,nie ma nikogo...gdzie sa Ci wszyscy bezinteresowni ludzie... :?

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 21 paź 2008, 01:02

joanna2008 pisze:gdzie sa Ci wszyscy bezinteresowni ludzie... :?
Nigdy tacy nie byli więc dlaczego teraz.... :badgrin: .. ale najważniejsze to wierzyc ,że jeszcze tacy gdzieś istnieją....
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
virtualia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 374
Rejestracja: 04 gru 2005, 01:22
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: virtualia » 21 paź 2008, 18:35

z facetem mozna sie zaprzyjaznic pod warunkiem ze nie jestes dla niego atrakcyjna seksualnie ani on dla ciebie. Jesli jest inaczej skonczy sie sexem :) wiem sprawdzalam
operacja 28 stycznia 2009 dr Kolasinski -biust anatomiczne Allergan 410 FX 360g+ uszy juz po :)

Awatar użytkownika
ania.269
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 483
Rejestracja: 16 lis 2007, 21:12
Lokalizacja: radom
Kontakt:

Post autor: ania.269 » 21 paź 2008, 19:39

virtualia, zgadzam się z obą w 100%!!!!!!
375cc hp MENTOR OKRĄGŁE 04.11.2008 DR. SANKOWSKI JUŻ PO!!!!! :)))

Awatar użytkownika
Jola46
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 07 wrz 2008, 21:29
Lokalizacja: Germany

Post autor: Jola46 » 21 paź 2008, 22:30

natalya napisała "....wszystko jest dobrze, dopóki nie zaczyna ci się powodzić lepiej niż przyjaciółce... :| święte słowa...nic dodać nic ująć... :? Co do przyjaźni damsko-męskiej...coś takiego nie istnieje... :badgrin:

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 21 paź 2008, 22:38

joanna2008 pisze:.gdzie sa Ci wszyscy bezinteresowni ludzie...
nie istnieja... :|
virtualia pisze:z facetem mozna sie zaprzyjaznic pod warunkiem ze nie jestes dla niego atrakcyjna seksualnie ani on dla ciebie.
dokladnie...moja przyjazn z moim przyjacielem kilka lat temu legla w gruzach...kiedy to probowal mi sie wladowac do lozka... :o

A kolezanki...w moim przypadku zawsze byly zazdrosne o moich facetow....
Dlatego teraz mam gdzies pseudo-przyjaciolki...
A teraz kiedy jestm z nowym bisucikiem... wrecz juz jawnie okazywana jest mi ich niechec... tak slodkie sa co poniektore....ale za plecami slysze jak mi tyleczek obrabiaja...a ze nie maja oprocz wypominania mi zelkow...wiec im jestem sola w oku...a mnei to poprostu ...porawia humorek! ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”