sponsoring

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 09 cze 2006, 13:09

Ja nic z tych rzeczy, ale wnerwia jak ktoś mówi niestworzone rzeczy, a na ogół mówia które same maja cos na sumieniu.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Re: sponsoring

Post autor: Bella » 09 cze 2006, 13:16

Michitka pisze:Hejka
No właśnie co myślicie o sponsoringu w dzisiejszych czasach?
Wydaje mnie się, że jest to nadal dość modne, a skłoniło mnie to do założenia wątku, bo coraz więcej widzę "par" na mieście zwłaszcza wieczorem -on starszy, ona lalunia -może nie zawsze tak to wyglada, ale w większości.
Zastanawiam sie czy są to łatwe pieniądze dla tych dziewczyn, a dla facetów poczucie atrakcyjności, wyższości, że mogą się pokazać???
a kto rozpoczął ten temat?

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 09 cze 2006, 13:26

No i co z tego że zaczęłem ten temat to od razu musi znaczyć, że ja coś mam wspólnego ze sponsoringiem.
Poza tym nawet gdyby któraś z was była w tym lub też kiedyś to i tak byście się nie przyznały, a niektóre z was lubią tylko najeżdżać na inne osoby, co potwierdza, że albo miały z tym styczność, albo dostały w kość lub zazdroszczą
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 09 cze 2006, 13:37

maxi pisze:Sa kobiety,ktore same sie prosza,zeby maz zasponsorowal inna kobiete.
Dlaczego wiekszosc kobiet mysli,ze po slubie nie trzeba juz nic robic,zeby byc atrakcyjna dla faceta.Nie tylko fizycznie ale i intektualnie (...)
I tu się zgadzam całkowicie.
Kobieta powinna zawsze starać się by dobrze wygladać. A przeważnie w związkach jest tak, że kobieta nie ważne czy świątek, piątek chodzi po mieszkaniu zaniedbana, w potarganych wyciągniętych gaciach , krok na kolanach, włosy tłuste, wałki, pazury połamane, sposona - FUJ etc. etc.
Wiadomo, że jesteśmy zabiegane ale starajmy sie kobitki być atrakcyjne dla swoich facetów. Przez to same się lepiej poczujemy.
A jeżeli facet przez całe zycie ma w domu takiego stracha na wróble to nie dziwię się, że korzysta z takich przyjemności ( sponsoring, "nocne kluby", TIRówki,...). - młoda, atrakcyjna, " wygimnastykowana w te klocki". Aha właśnie kobietki powinny się gimnastykować, bo do tego też trzeba umiejętności akrobatycznycj, giętkości :lol:

z forum
maxi pisze:....A np. Michitka zali sie, ze nie kocha swojego faceta,ze mysli o innym,ze do tego innego cos czuje.Ale kiedy jej facet przywozi buty D&G z podrozy,wtedy pisze o nim: ukochany.Wnoskuje z tej i innych wypowiedzi M,ze kocha swojego faceta wtedy kiedy dostaje bizuterie i inne prezenty,wtedy jest pewna swoich uczuc.No to jest dla mnie prawdziwe ku.....wo.Gdybym ja kupowala sobie "milosc",wolalabym czysty uklad z zigolakiem niz pseudo milosc jakiegos meskiego Michitka.
To jest dla mnie całkiem puste rozumowanie. Normalnie się kobietka sprzedaje za buty. Fakt- prawdziwe kure.... Za niedługo sprzeda sie za jednego skreta, działkę...

Ale problem tych dziewczyn, jest problemem społecznym. Polityka jaką uprawia nasz rząd przyczynia się do tego, że coraz wiecej młodych dziewczyn wybiera taką drogę. To jest ich sens życia. Dawać dupę i brać kasę na ciuszki :lol: . Gdyby wszyscy mieli godziwa pracę i za odpowiednie pieniądze może by do takich rzeczy nie dochodziło.

temat rzeka.....

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 09 cze 2006, 13:43

Kto powiedział, że się sprzedaję za buty wypraszam sobie!!!
Zachowujecie się tak jakbyście nigdy nie dostały prezentu od chłopaka/męża.
Wolicie mówić, że same sobie kupiłyście, bo tak naprawdę on wam nie chce kupić za taką cenę.
A nie najeżdżajcie na inne osoby, patrzcie na siebie.
Ciekawe co powiecie na laskę, która powiększyła sobie biust i facet jej do tego dołożył i kupił -to nie jest drobny sponsoring -bo chyba gorzy niż ciuchy.

Znałam kiedyś pewną dziewczynę naprawdę ładna, wysoka, szczupła brunetka, typ południowy naprawdę mogłaby mieć każdego i była z typowym dresem. Czy łączyło ich uczucie to nie wiem, ale mieszkała z nim, urodziła dziecko -on ją bił już w ciąży, wyżywał się. Więc zadacie pytanie dlaczego nadal z nim była?? Nie chodziło o kasę, jakby się mogło nasunąć na pierwszą myśl. Była z biednej rodziny i nie miała gdzie się podziać (rodzice mieszkali na kawalerce jeszcze z jej siostrą i jej mężem i córeczką) a po drugie on odebrałby jej dziecko - a naprawdę i ona i on je kochali. Przykre to ale prawdziwe
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
agulek100
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 31 paź 2005, 17:44

Post autor: agulek100 » 09 cze 2006, 13:47

viki pisze: A jak zmokłam to zrobi mi gorącej herbaty i okryje kocem, że będzie mnie kochał i pragnął nawet wtedy jak będę bez makijażu i we flanelowej piżamie z katarem. dla mnie to jest udane życie osobiste.....

...A ja mam nadzieję, że jako para staruszków będę wtedy spacerować z moim mężem pod rękę w parku albo będziemy karmić gołębie.
A ja myślałam, ze nie ma już takich związków i ludzi myślących podobnie jak ja. Życzę powodzenia, dużo miłości, romantycznych wieczorów z winkiem przy kominku, no i karmienia tych gołąbków do najpóźniejszej starości :wink:
7 marzec 2006 - new beautiful nosek :)- dr Piotr Skupin

Awatar użytkownika
solein
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:06
Lokalizacja: USA

Post autor: solein » 09 cze 2006, 13:52

ja tam bym wolała siedzieć w tej kawalerce z rodzina niż przy tym dresie co by mnie łomotał non stop i sie na mnie wyżywał :!:
a jak w tym przykładzie nie chodziło o kase to o co ?? piszesz ze dziewczyna nie chciała mieszkać w biedzie z rodzina wolała z facetem (wnioskuje ze on pomimo tego ze ja tłukł to zapewaniał jej lepsze warunki) :roll: no chyba ze była w nim tak "beznadziejenie" zakochana ... to inna bajka ogólnie przykra sytuacja ale ja na pewno bym w takiej nie trwała

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 09 cze 2006, 14:02

Michitka pisze:Wolicie mówić, że same sobie kupiłyście, bo tak naprawdę on wam nie chce kupić za taką cenę.
A nie najeżdżajcie na inne osoby, patrzcie na siebie.
Ciekawe co powiecie na laskę, która powiększyła sobie biust i facet jej do tego dołożył i kupił -to nie jest drobny sponsoring -bo chyba gorzy niż ciuchy.
Tu się mylisz . Jak idę z mężem do sklepu i oglądam buty za cenę która wydaje mi się abstrakcyjnie wysoka to mówi " podobają się to bierz, na co czekasz" Ale on mi ich nie kupuje. Mamy wspólną kasę, wspólne konto. Więc jakby nie było nikt mnie nie sponsoruje.
Jak robiłam cycki to bardziej bałam się o ich wygląd i o swoje zdrowie, a nie o to czy on się zgodzi uszczuplić finanse. Bo to akurat był najmniejszy problem. Po to są banki (kredyty), i raty. Kasa - raz jest raz jej nie ma..
Kurcze muszę mężusiowi powiedzieć, żeby mi nie robił prezentów na urodziny czy też imieniny lub bez okazji - bo chyba będę myślała, że coś :roll: ode mnie chce. :wink:

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 09 cze 2006, 14:13

Michitka, spokojnie.

Laskom chyba chodzi o to, że czasem twoje wypowiedzi się kupy nie trzymają. przecież wypisywałas się w jakimś wątku o tym, że z jednym jesteś a do innego gościa wzdychasz po nocach. A jak ci ten pierwszy butki przywiózł to już go kochasz? troche to takie zagmatwane. Dlatego można odnieść dwuznaczne znaczenie waszego związku.

W sponosoringu nie jest ważne za co. Ważny jest fakt. Laska co sie sprzedaje za ciuch nie jest ani gorsza ani lepsza od tej co się sprzedaje za kilka czy kilkanaście tysięcy. Są takie same, liczy się fakt. Jak to mówi mój mąż, nie można być tylko troche dziewicą, albo się nią jest albo nie. Albo się sprzedaje albo nie, stawka to sprawa drugorzędna.
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 09 cze 2006, 14:16

Michitka pisze:...Znałam kiedyś pewną dziewczynę naprawdę ładna, wysoka, szczupła brunetka, typ południowy naprawdę mogłaby mieć każdego i była z typowym dresem. Czy łączyło ich uczucie to nie wiem, ale mieszkała z nim, urodziła dziecko -on ją bił już w ciąży, wyżywał się. Więc zadacie pytanie dlaczego nadal z nim była?? Nie chodziło o kasę, jakby się mogło nasunąć na pierwszą myśl. Była z biednej rodziny i nie miała gdzie się podziać (rodzice mieszkali na kawalerce jeszcze z jej siostrą i jej mężem i córeczką) a po drugie on odebrałby jej dziecko - a naprawdę i ona i on je kochali. Przykre to ale prawdziwe
Wg mnie to jest już patologia. Ona bała się od niego odejś co by nie "zarobić" nowej śliwy pod okiem. Więc nie mów mi tu o miłości. Bo to jest "chora miłość". Takie kobiety są zastraszone szczególnie jak ten jej facio to taki jak piszesz typowy dresiarz ( a tacy sa najgorsi ) . Swoje panienki tylko mają do jednego....

To są właśnie takie związki o jakich słyszymy. Konkubin tak pobił dziecko, że zmarło. A ona... :?: nic nie widziała,że dziecko było maltretowane uderzane główką o ścianę. Dopiero przy rtg wychodzi, że miało coś połamane, a z wnętrzności jest tatar. I co jest najbardziej smutne - Broni go.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”