Co Was obrzydza?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Arante_
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 45
Rejestracja: 07 kwie 2007, 13:11

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: Arante_ » 15 sie 2010, 21:26

Niezły temat (giggle
Nie wiem czy było wcześniej ale napisze... Ja przyobserwowałam znajomego ktory hmm lubi dłubać w nosie i tak patrze co on dalej z tym towarem z kopalni robi,a on poprostu to zjada!!! Poprostu szok!
24 marzec 2007- lipo dr Broma
4 grudzieĂą 2008- nos dr WĂłjcicki

zuzakar
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 178
Rejestracja: 27 lis 2009, 09:20

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: zuzakar » 17 paź 2010, 12:00

Hej dziewczyny,dopiero znalazlam ten temat i nie mogę wytrzymac ze śmiechu.Rzeczywiście są w zyciu takie paskudne sytuacje i ja sobie wlaśnie jedna przypomniałam.W tym roku na plazy rozłozyl sie koło mnie taki facet ok 50 lat.Słuchajcie jak zobaczyłam jego majty to myślałam że zwymiotuje,rowek od tyłka miał na wierzchu a reszta mu weszła w du... i sobie wyjął,a jak sobie wyjął to ukazała mi sie taka brazowa linia bo sie nachylił.I w takich brudnych poszedł do wody gdzie kąpały sie moje dzieci,wyjał mydło i sie zaczał się myc,normalnie w wodzie na plazy gdzie było setki ludzi,a z przodu wystawały mu włosy łonowe.Oczywiście szybko wziełam dzieci z wody,bo mnie to obrzydziło.
Najbardziej co mnie wkurza u faceta to brak higieny,śmierdzace skarpetki,brudne majtki,przepocona koszulka od kilku dni,nie mycie zębów,dłubanie w nosie.Niemogłabym wytrzymać z takim brudasem,podstawa to HIGIENA (rofl
09.09.2010r-Plastyka brzucha dr Brzuchanski

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: majamajamaja » 17 paź 2010, 13:09

Nie lubie, kiedy moj facet jest zagadywany przez jedna starsza pania. Zawsze od niej stronilam, ona wrecz przeciwnie. Kiedys nawet niby przypadkowo, poszla za mna do toalety, zeby mnie zagadac. Wczoraj sobie zdalam sprawe z tego, dlaczego nie lubie. Nie jestem osoba bardzo drobiazowa i staram sie nie czepiac. Jedna ta pani ma tak obrzydliwy wyglad, ze po prostu chce sp... gdzie pieprz rosnie, kiedy ja widze. Ciuchy to od zawsze miala obrzydliwe, stare, za duze i porozciagane. Nie smierdza, ale tak wygladaja, jakby nie wiem skad pochodzily. Z zebow nie ma jednej jedynki, czworki, a co z tylu nie chce wiedziec. Te, ktore jej zostaly, sa wielkie wystajace jak u krolika i zolte. Na polowie pozostalych ma druty zalozone. Juz trzeci raz sie chwalila, ze ma dobre zeby jak na swoj wiek(!) Chyba ma dobrego dentyste psychoterapeute, bo normalnie odrzuca! Brrr... Wlosy ma jakies nieuczesane, jakies smieszne berety na nich i jak pener, zawsze pare toreb. Buty nie wiem, z jakiej bajki, jakies stare i rozdeptane. Jest tak obrzydliwa, ze nie moge przy niej ustac. A ona chce sie jeszcze przytulic na powitanie i na do widzenia. brrr...
Mowie wam, brrr....

Acha, i jeszcze ta wymowa, niejako pasuje do calosci: ani jednego zdania nie wypowie od poczatku do konca poprawnie! Miesza jezyki i nie wiem, czy mysli, ze zo takie oryginalne? Ciesze sie, ze ja tak rzadko widze! Zazwyczaj przed nia uciekam, ale wszedzie jej pelno, lazi calymi dniami po miescie. Potrafi ludzi godzinami zanudzac. Z takim usmiechem zmuszajacym do okazania jej litisci chyba, brrr....
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
Bouncy
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 20 sie 2008, 10:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: Bouncy » 26 paź 2010, 15:01

Obrzydza mnie:
zapach surowego mięsa (ryb surowych czy też puszkowych też)
osoby "bawiące się" sztucznymi szczękami (kiedyś w pociągu pani starsza się zamyśliła i zaczęła wysuwać górną sztuczną szczękę (chyba nawet nie wiedziała, ze to robi) a potem ją wciągać w czeluście jamy gębowej) okropieństwo, obrzydlistwo!
widok zepsutych zaniedbanych zębów
no i chyba jak większość: smród potu, niemytych jajców męskich tudzież damskich kuciap (się myjcie dziewczyny...) przetłuszczone włosy, łupież, brudne paznokcie, a raczej bród za nimi, zaniedbane stopy pełne zrogowaceń i jakiś zmian na paznokciach....i tak długo by wymieniać
generalnie to ja bardzo obrzydliwa jestem.... ;)
Seks jest jednym z dziewiêciu argumentów za reinkarnacj¹. Pozosta³e osiem mo¿na pomin¹Ì.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: lil sexy » 26 paź 2010, 19:21

Bouncy pisze:osoby "bawiące się" sztucznymi szczękami (kiedyś w pociągu pani starsza się zamyśliła i zaczęła wysuwać górną sztuczną szczękę (chyba nawet nie wiedziała, ze to robi) a potem ją wciągać w czeluście jamy gębowej) okropieństwo, obrzydlistwo!
nawet mi o tym nie przypominaj, moja ciotka tak zawsze się swoja szczęką "bawi" (envy
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: marena103 » 27 paź 2010, 11:53

podpisuje sie pod tym obiema rekami tez to wszystko mnie brzydzi szvzegolnie stopy zaniedbane z pomaranczowymi pietami i podpryskiwanym lakierem na za dlugich paznokciach...br...
brzydzi mnie tez nietakt ludzi ktoryz nie zastanawiaja sie gdzie sa i z kim sa, czesto mozna zaobserwowac dlubiacych w nosie dyrektorow prezesow itp wiekszosc facetow dlubie w nosie jak stoi na swiatlach czesto to obserwuje
moj byly pryncypal np bral mi z reki dlugopis kiedy siadal na przeciwko mnie (a ja pisalam co mnie juz na maksa wku...lo) i dlubal sobie nim w uchu po czym go oddawal i cos tam mi dyktowal a ja szukalam drugiego dlugposiu bo brzydzilam tego sie dotknac - masakra, albo musialam po nim siasc do tego samego kompa ja jemu sie strasznie pocily dlonie takze mysz i podkladka byla mokra a ja kombinowalam jak to wytrzec dyskretnie zeby z tego korzystac
jak dobrze ze teraz nie mam zadnego szefa

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: cytryna88 » 03 sty 2011, 14:06

Jak facet kuca i wystaje mu oko saurona bleeeeee, że nie wspomnę o zapachu potu męskiego, z resztą damskiego też- czy istnieją jeszcze ludzie nie znający antyperspirantów? (worried

Awatar użytkownika
EwaiMati
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 06 lut 2009, 21:07
Lokalizacja: Wroclove
Kontakt:

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: EwaiMati » 03 sty 2011, 14:22

cytryna88 pisze:Jak facet kuca i wystaje mu oko saurona bleeeeee, że nie wspomnę o zapachu potu męskiego, z resztą damskiego też- czy istnieją jeszcze ludzie nie znający antyperspirantów? (worried
Niestety istnieją mam z nimi do czynienia w pracy (envy
Mnie obrzydza wiele rzeczy najbardziej brak higieny
http://dfrm.daisypath.com/HNDvp2.png
15.o2.2o1or.-Dr.Węgrzyn-4oo ml Mentor hp okrągłe pod mięsień
KOCHAM JE !!!
PDT_Love_25
(sun 2257266
http://www.beautywpolsce.com/forum/view ... 76#p631476" onclick="window.open(this.href);return false;
[*]Braciszku- 02.08.10r[*][/b][/size]

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: marryme » 06 sty 2011, 00:08

Przyznaję,że z mocniejszym biciem serca wchodzę zawsze na ten wątek. (giggle
Obawiam się,że przeczytam o czymś i po prostu przywitam się z własnym śniadaniem. (thinking (giggle


Zgadzam się,że brak higieny jest najgorszy,bleeeeeeeee.
Kilka dni temu byłam w sklepie i spotkałam dwie kobiety,które tak okrutnie śmierdziały,że było to czuć na kilka metrów!Jedna to starsza kobieta,a druga to młoda dziewczyna!!!Nie rozumiem tego-sprawna,zdrowa a nawet się umyć nie potrafi.Skandal!Nienawidzę niechlujstwa i brudasów.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: agunia585 » 22 sty 2012, 17:11

brak higieny!!!
mój facet potrafi wstać i caly dzień nie umyć twarzy i zębów!!!
Jezu a że ma brode kilkudniową do kilkunastu dniowej śmierdzi z jego twarzy jak ze śmietnika.
Nie perfumuje się tez dla mnie więc wszystko czego pragne to sex z pachnącym , czystym mężczyzną.
Wysmarkuje się do zlewu i prysznica !
Masakra jestem na punkcie tych wydzielin uczulona , gdy chrocha i je połyka też mnie az odpycha!
Nie potrfię go pocałowac potem przez długi czas, a jak już próbuje i czuje zapach jego sebum na twarzy swiecącego tak że widze w odbiciu na jego twarzy która brew jest do depilacji to rezygnuje.
Najśmieszniejsze jest to że gdy wychodzi myje się i psika....
dla mnie pozostaje mąż w sosie własnym ...
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”