Co Was obrzydza?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
bettty
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 316
Rejestracja: 22 gru 2007, 22:43

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: bettty » 04 sty 2010, 20:15

a mnie wlasnie obrzydziło to co was obrzydza gdy wyobraziłam sobie to wszystko o czym piszecie
/ skąd sie biorą tacy ludzie.?!
mnie jeszcze obrzydza jak ktos nie spłukuje po kąpieli wanny i ten cały brud i kłaczki zwłaszcza męskie osiadaja i zasychają na wannie. fujjjj musze dezynfekowac wanne za kazdym razem jak chce wziąc kąpiel. arf
400 ,420 HP mentor .
Cele :68/65/62

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: pimpek1984 » 04 sty 2010, 21:15

Ja siedzialam kiedys na przystanku i na tej samej laweczce babka jakas w srednim wieku.Podniosla jeden posladek tzn przechylila sie tak na boczek, puscila bąka i siedziala dalej jakby nigdy nic.
SZOK!!!!!!!
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: magda1600 » 05 sty 2010, 12:49

dyduska pisze:Lo matko, to iile czasu trzeba chodzic z jedną podpaską żeby tak waliło??? Fujjjj
Mnie obrzydza jak muszę wyciągać włosy mojej lokatorki z odpływu w kabinie prysznicowej, obrzydza mnie jak faceci odcharkują i spluwają na mieście, czasami zdarza się na chodniku takie gluty zobaczyć, obrzydlistwo, poza tym ciamkanie, wycmokiwanie resztek jedzenia z pomiędzy zębów, albo dłubanie w nich.
O i strasznie mnie na wymioty brało jak jedna koleżanka z mega tipsami jadła frytki, moczyła je w ketchupie a później wylizywała go z tych szponów - ohyda


Okropne, a jak mozna gotowac z takimi paznokciami(nie kazdy ma kucharke i sprzataczke w domu). Np. takie kotlety mielone...i miecho pod tipsami, a na nich resztki lakieru, ktore wchodza do jedzenia-Uuuu Fuuuj!
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: lil sexy » 05 sty 2010, 13:41

pimpek1984 pisze:Ja siedzialam kiedys na przystanku i na tej samej laweczce babka jakas w srednim wieku.Podniosla jeden posladek tzn przechylila sie tak na boczek, puscila bąka i siedziala dalej jakby nigdy nic.
SZOK!!!!!!!
Matko, to jakaś masakra. Ludzie to czasem mają dziwne pomysły.

Co do tipsów, jak nosiłam dłuższe paznokcie to zawsze do robienia mięsa, przyprawiania itp. zawsze zakładałam rękawiczki. Nawet sobie nie wyobrażam jakbym mięso spod paznokci wydłubywać. Bleeee.....
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: Aguuu » 05 sty 2010, 14:00

Albo paznokcie z mięsa :p

A co do pierdzącej pani, to ona w ogóle była trzeźwa arf


Swoją drogą ostatnio jechałam do chłopaka autobusem, no pora taka była że dość pusto w komunikacji było.
I siedziałam sobie spokojnie, a ze dwa-trzy miejsca przede mną siedziały trzy dziewczyny. Jej, ile one mogły mieć lat? 16? 17? (+/- 2), no i gadały sobie gadały, i nagle zaczęły na siebie pluć :-? :shock:
Najpierw to było w formie przekomarzania się? Takiej koleżeńskiej...."kto plunie bardziej i lepiej trafi"
Oczywiście pluły po sobie, po kurtce, ubraniu, ale prawdziwym sukcesem było jak trafiły sobie nawzajem w twarz. Jeju, normalnie pluły sobie w twarz :!:
Byłam zszokowana tym widokiem, i aż się przesiadłam dalej, żeby przypadkiem nie dostać ich pluciem arf
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: dyduska » 05 sty 2010, 20:09

Hahahahahahaha! Ale beka, matko kochana, moze one uciekły z wariatkowa jakiegoś! Nie no nie mogę. Rozrywkę miały jak się patrzy, plucie sobie w gębę nawzajem. Szok!!!

A co do tipsów, to nie mam pojęcia jak ona mogła tymi szponami cokolwiek robić. Ciekawe jak tyłek podcierała, hahha, sory dziewczyny ale teraz to mi przyszło do głowy :badgrin: Fakt faktem że te jej szpony były obrzydliwe. Poza tym to ona ogólnie taka obrzydliwa laska była. Od samego początku poznałam ją od tej strony bo przyszła pożyczyć kieckę do dziewczyny, z którą kiedyś mieszkałam i była w trakcie mierzenia kiedy ja wróciłam do domu i chciałam skorzystać z łazienki. Więc ona wyszła na chwilę zostawiając swoje rzeczy na pralce. Powiem wam, że jak żyje takiego syfu nie widziałam!!! Jej jasne dżinsy w kroku i na szwach wewnętrznych były po prostu czarne!!! Nie wiem jak w takim brudzie można chodzić. Nigdy, nawete jak do prania idą moje spodnie nie są brudne tylko zwyczajnie noszone a na tych jej to rzepę można było siać. Dodatkowo tapeta i tusz z rzęs to odpadają jej wręcz. Na solarium codziennie siedziała po 20minut więc nawet skórę miała jak brudną. Takie dziewczyny strasznie mnie obrzydzają i nie wiem jak jakiś mężczyzna może się do nich przytulać lub je całować.
Znałam jeszcze na początku studiów dziewczynę, która rzadko się myła i waliło od niej niemiłosiernie potem. Moja kuzynka kiedyś miała (nie)przyjemność z nią mieszkać i mówiła, że ta laska brudne podpaski chowała pod poduszkę!!! :-o
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: k_asiaczek » 05 sty 2010, 22:57

dyduska pisze: Znałam jeszcze na początku studiów dziewczynę, która rzadko się myła i waliło od niej niemiłosiernie potem. Moja kuzynka kiedyś miała (nie)przyjemność z nią mieszkać i mówiła, że ta laska brudne podpaski chowała pod poduszkę!!! :-o
:shock: :shock: :shock: :shock:
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
carmen20
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 601
Rejestracja: 02 lip 2009, 02:40

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: carmen20 » 06 sty 2010, 00:12

Teraz jak tak piszecie, to przypimniało mi się, że w gimnazjum byłam z takim jednym chłopakiem w klasie, który niemiłosiernie śmierdział (inaczej się nie da napisać) brudem i potem. Najgorzej było jak ćwiczył na w-fie (mieliśmy w-f z chłopakami), myślałyśmy, że zwymiotujemy tam arf Nie wiem, jak można tak nie dbać o higienę osobistą. Zębów to chyba od roku nie mył, ubrania takie, że w jedynej bluzce miał ogromną dziurę pod pachą. Nawet był z tego dumny :shock:
02.06.2010 nos- dr Łątkowski

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: gosienka » 07 sty 2010, 11:18

wracajac do mojego znajomego,gdy pije wodke zkieliszka zawsze cos w nim zostawia,poprostu nie dopija,nie wiem czy ma cofki jakies bo tam pływaja jakies resztki,brrrrrrrr az mnie otrzasa.....

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: lil sexy » 07 sty 2010, 14:30

gosienka to lepiej już mu w ten kieliszek nie zaglądaj ;)
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”