Senne koszmary

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

sny

Post autor: shilo » 03 sie 2005, 19:34

a ja czasem mam prorocze sny - najczesciej zwiastuja one nadejscie niedobrych wydarzen, budze sie wtedy z placzem zalana potem, powtarzaja sie do momentu az dana rzecz sie wydarzy i nigdy nie wracaja!
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Re: sny

Post autor: OMEGA » 04 sie 2005, 17:08

prorocze sny to fajna sprawa :D jednak mi się nie przytrafiają :?

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 05 sie 2005, 07:48

Miewam czasem prorocze sny :?

Ale bardzo często w moich sennych koszmarach pojawia się szefowa :shock: ostatnio płynęłam z nią kajakiem po górskim potoku gdzieś w Górach Skalistych w USA :shock: :!: :shock:

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1103
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 05 sie 2005, 13:00

pewnie w koncu wtracilas ja do wodospadu? :lol:

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 05 sie 2005, 18:04

prorocze sny bylyby fajne gdyby mowily wprost o co chodzi , czasami sa zakrecone i potem sie zastanawiam o co naprawde chodzi. Jednak gdy maja ostrzec przed czyms bardzo groznym to zdazaja sie bardzo realne i zrozumiale!
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Awatar użytkownika
Metaxa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 241
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:10

Post autor: Metaxa » 05 sie 2005, 18:18

ja mam ogólnie same koszmary... :roll:
So sweet..

Awatar użytkownika
nevermind_who
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 12
Rejestracja: 05 sie 2005, 14:33
Lokalizacja: maÂłopolska ;-)
Kontakt:

Post autor: nevermind_who » 06 sie 2005, 12:26

ja czasami miewam nawet prorocze sny :D

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 18 sie 2005, 14:25

Ostatnio mam koszmary o operacji. Dziś mi się śniło, że zrobiłam i następnego dnia obudziłam się, ubrałam i nagle sobie przypomniałam, że miałam operację. Zobaczyłam wielką bezkształtną masę na swojej klatce piersiowej. Myślałam, że to wypchany stanik, ale nie, bo były sutki. I wtedy zaczęło mnie boleć :roll:

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 21 sie 2005, 13:51

ja tez od pewnego czasu miewam koszmary zwiazane z operacja.........dzisiaj mi sie snilo, ze lekarz wlozyl mi te implanty, ale okazalo sie, ze jestem juz tak beznadziejnym przypadkiem, iz efekt zaden, jakies dwie buly...........z boku tulowia niemalze, wiec kazalam sobie to wyjac bo szkoda mi bylo pieniedzy..........grrrrryyhhhhh :shock: :evil: :?

a prorocze sny tez miewam, zazwyczaj zapowiadaja cos dobrego, jedak o wiele czesciej zdarza mi sie cos przeczuwac albo miec "wizje" jakiegos wydarzenia, rozmowy etc, a po kilku godzinach albo kilku dniach to sie sprawdza......na szczescie moja intuicja zazwyczaj "przepowiada mi" :wink: same przyjemne sytuacje :D

za to moja Mama ma kilka "zelaznych zestawow"........np juz od wielu wielu lat /jeszcze mnie nie bylo na swiecie :D / zawsze, gdy sni jej sie XXXXX /wybaczcie,ale nie napisze co bo na pewno zostalabym zidentyfikowana przez kogos znajomego :roll: /, ktos nas okrada..... :shock: :evil: te kradzieze bywaly rozne, poczawszy od wlaman do domu czy do piwnic, poprzez okradanie nam aut itd itd.......skonczywszy na jakichs "drobniejszych" przypadkach, jednak zawsze cos nam bezpowrotnie ginelo :evil:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
Magea
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 248
Rejestracja: 16 sty 2005, 23:16
Lokalizacja: £ÃłdÂź

Post autor: Magea » 21 sie 2005, 22:37

Koszmary dotyczące operacji też mnie dopadły.Sniło mi się,że moje piersi po operacji umiejscowione były na brzuchu,w dodatku jedna niżej.Drugi sen,to,że zamiast doktora miał mnie operować jakiś facet,którego nazwisko słyszałam pierwszy raz na uszy.Uciekłam z płaczem ze stołu ,cała porysowana mazakami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”