czego się boicie?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1103
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 29 lip 2005, 10:28

magdalena ty mi nie mow, ja ostatnio robilam sobie ryby na obiadzik :/ jak to w rybie robak??kiedys jakis gosc przekrajajac kaszanke na pol ujrzal stado wysypujacych mu sie na stol bialych robakow. Jami ;] z drugiej strony - ludzie w fear factor zajadaja sie karaluchami, jadrami bizona czy karaluchami :roll:

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 29 lip 2005, 10:33

bleee :shock: yack :shock:

kiedyś w wędzonej makreli, kupionej w supermarkecie znalazłam białe robaczki :shock:

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 29 lip 2005, 11:17

ale sobie temat znalazłyście..a ja tak lubiłam mrożone małe marchewki i brukselkę :(

czereśni nie jem..już od wielu lat..z powodu robaka,którego znalazłam w jednej z nich właśnie :(

Co do ryb... a łosoś wędzony lub tunczyk.. są jadalne..
Boze najlepiej samemu piec chleb..rybę złowić..i sobie radzić :lol:
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=530" onclick="window.open(this.href);return false;

1 dzień po - dr Kasprzyk, 06.06.2013 anatomiczne Silmed Natural - 410XH
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=380" onclick="window.open(this.href);return false;

7 miesięcy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p809172" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
myers
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 13 lip 2005, 15:23

Post autor: myers » 01 sie 2005, 16:36

a ja boje sie bólu, chorób i chyba to wszystko
chociaz na pewno jest tego wiecej ale wole o tym nie myslec
a co do tych robaków w jedzeniu to niezle mnie obrzydzilyscie
teraz bede wszystko rozdłubywac i doszukiwac sie nie stworzonych rzeczy w żarciu

Awatar użytkownika
Metaxa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 241
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:10

Post autor: Metaxa » 01 sie 2005, 16:46

A ja boje się policjantów z radarem :wink: :lol:
So sweet..

Awatar użytkownika
nati
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 85
Rejestracja: 05 lip 2005, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: nati » 01 sie 2005, 23:32

najstraszniejsze to być niewidomym :!: :!: :!:
tym ludziom najbardziej współczuję :!: :!: :!:
nati

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

strach

Post autor: shilo » 02 sie 2005, 12:55

ja najbardziej boje sie samotnosci, odrzucenia, zdrady, boje sie okrutnych ludzi , zaklamanych, obludnych i perfidnych, moze dlatego ze jestem dosyc wrazliwa osoba latwo mnie zranic. Przezylam odejscie ukochanej osoby co zniszczylo moje zycie na pewien czas, stracilam zaufanie do ludzi, nie znosze zdania "co cie nie zabije to cie wzmocni" wiem z wlasnego doswiadczenia ze cos w tym jest ale wole juz nigdy sie nie rozczarowywac. Boje sie ze nie bede umiala zaakceptowac tego ze sie starzeje, ze nie jestem juz taka sprawna, samowystarczalna, boje sie chorob. Boje sie tez tego ze slowo milosc ma w dzisiejszych czasach inne znaczenie niz kiedys....

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 03 mar 2007, 23:22

a ja się boje kobiet ,ale to ostatanimi czasy- powdu można przeczytać w poście :|
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
agniecha-is
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 29
Rejestracja: 07 gru 2006, 00:51
Lokalizacja: Mazury/Iceland

Post autor: agniecha-is » 04 mar 2007, 00:24

Ja panicznie boję się pająków, pamiętam ile zawsze wrzasku w domu robiłam gdy znalazł się jakiś w moim pokoju.Nawet zabić go nie mogłam bo bałam się że na mnie skoczy (głupie co ?)hihi
Ogólnie boję się wszelkiego robactwa ale właśnie pająki są najgorsze brrrrr
Boję się też ogladać program 997 sam dzwięk przyprawia mnie o gęsią skórkę.
Któraś z dziewczyn już pisała o filmie "the ring",ja dodałabym jeszcze "klątwę"oglądałam z zatkanymi uszami(okropne dzwięki oj!)
Boje sie ciemności, nienawidzę sama spać i okropnie boję się spojrzeć w lustro po ciemku(próbowałyście?)dlatego nie pozwoliłam mężowi zamontować w sypialni szafy z lustrem.

A o robakach w rybie nawet nie mówcie ,nie wiecie nawet ile tego w sobie mają i chyba wolałybyście nie wiedzieć ,wiem bo tak się składa że przy rybkach pracuję:-)
agusia

szpileczka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2006, 01:11

Post autor: szpileczka » 04 mar 2007, 15:39

starości ...
Szpilka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”