Co Was denerwuje?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 10 kwie 2006, 11:44

Merlinka pisze:
agnieszka21 pisze: Nie lubie jak jakies panienki "wdziecza sie do MOJEGO meza" :evil:
)
ojj ja tez tego nie znosze... robie sie wtedy BARDZO niemila... http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 2_109v.gif
Mnie to tylko bawi-w tej materii moj facet jest zupelnie oddany /az wszyscy sie dziwia/ 8)

Denerwuje mnie;przede wszystkim jak ktos w tramwaju/samolocie/autobusie opiera sie o moje wloski.Mam prawie do pasa i mnie to boli i wkurza...Wtedy "wyszarpuje" moje wlosy spod takiego cielska a czasem rzucam niewybredny tekst ... :lol: :wink:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
Lili
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 16 lip 2005, 11:18
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lili » 10 kwie 2006, 11:55

Mnie denerwuję:
- jak ktoś podejdzie do mojego biurka, poprzekłada dokumenty i sobie odchodzi(muszą być ułożone tak jak ja chcę :!: )
- jak rozmawiam z kims przez telefon, a drugi człowiek coś do mnie mówi, wtedy nie wiem kogo mam słuchać :evil: mój szef tak czesto robi :evil:
- jak ktoś mi mówi co mam zrobić, wpieprza się do mojego zycia i daje mi rady, choć o to nie proszę
- jak ktoś coś ode mnie pożycza(ubranie) nienawidze tego, nie lubię pożyczać i chodzić w cudzych ciuchach
- jak ktoś np. w autobusie próbóje się ze mna zaprzyjażniać np. starsza pani, która opowiada mi historie swego życia i swoich dzieci :evil:
"....z utrat± piêkno¶ci - czymkolwiek ona jest - traci siê wszystko" Oscar Wilde
_______________________________________
juz po....27 kwietnia 2006r. - operacja powiêkszenia piersi, dr Kubasik

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 10 kwie 2006, 11:56

Merlinka-moj mezczyzna tez jest"oddany" tylko mi :wink: i najczesciej jak dochodzi do sytuacji, w ktorej jakas "lala"probuje go zbajerowac,czy nawiazac "konwersacje"(poflirtowac sobie :!: :twisted: ),zostaje mowiac wprost-olana :lol: :lol: i czesto pozniej bardzo jej glupio :wink: ,a on ma z tego ubaw... :wink:

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 10 kwie 2006, 11:59

Agnieszka Twoj post jest chyba do SAvanny ? ;)

moj tez ma ubaw jak widzi ze mnie to wkurza :lol:

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 22 maja 2006, 14:26

ostatnio zauwazylam jedna denerwujaca rzecz u mojej kolezanki. Wie o mojej op nosa i tak kiedys same przy piwku dyskutowalysmy ogolnie o op. ona przyznala ze chcialaby powiekszyc usta poniewaz od zawsze sa jej kompleksem i myslala tez o pomniejszeniu piersi ale boi sie bolu. blizn itp . po jakims czasie gdy spotkalysmy sie juz w szerszym gronie gdzie twierdzila ze W ZYCIU nie zrobilaby sobie zadnej op bo wszytsko co chce zrobic ze swoim cialem moze osiagnac przez cwiczenia itp :? a gdy jej powiedzialam ze mysle nad zlikwidowaniem jednej blizny to nawet nie pozwolila mi dokonczyc i skwitowala moja uwage "nie przesadzaj przeciez tego w ogole nie widac' :? wkurza mnie takie 'oswiecone' podejscie do tematu :roll:

xenia523
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 827
Rejestracja: 26 maja 2006, 13:22

Post autor: xenia523 » 10 cze 2006, 00:06

Nie lubie falszu u ludzi, klamstwa, dwulicowosci, dymu papierosowego, bolu jakigo kolwiek, jakie mnie ktos denerwuje , jak dziewczyna przeklina :evil: , pajakow :!: jak mi ktos wmawia cos co nie jest prawda, jakkts widzi tylko to co jest nie zrobione a cos co jest dobrze jest nie zauwazalne, kiedys nie lubialam prac recznie bo nie mielismy praleczki :wink: i wiele innych podobnych... i obecnie nie lubie swojej sytuacji zyciowej, i malego biusciku :)
23.03.07 Kubasik 400cc HP

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 10 cze 2006, 21:47

Hipokryci. :x

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 10 cze 2006, 21:56

do szału doprowadzają mnie tłuste włosy i jak ktoś ma sandałki lub pantofle z odkrytymi palcami i zakłada rajstopki. Lampie się wtedy na ten szew i nie mogę normalnie wzroku oderwać, masochistka ze mnie
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 10 cze 2006, 22:02

viki pisze:. Lampie się wtedy na ten szew i nie mogę normalnie wzroku oderwać,
:lol: na mnie podobnie dziala nieogolony 'ąchol' u pan badz inne rejony ciala np wlochate łydy w rajstopach :x


PS kutwa... 'nie' z przymiotnikami pisze sie osobno ???

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 10 cze 2006, 22:06

co to jest "ąchol"????

Najlepsze są takie długie czarne włochy w białych rajstopkach.... aż mnie dreszcz przeszedł z obrzydzenia. A fuj
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”