Gdy nie pomyślało się o antykoncepcji....

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gina
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 125
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:12

Post autor: gina » 14 cze 2007, 15:46

no nie powiem, ze był to najbezpieczniejszy czas na uprawianie seksu :/ u mnie to ciężko określić, poniewaz mam dość nieregularne cykle i na dodatek z obserwacją śluzu też róznie bywa, bo mam skłonności do infekcji i czasami mam taki a nie inny śluz z powodów zgoła odmiennych. ale było to tak koncówka płodnych... tak z 10 dni przed miesiączka pi razy oko... tak w okolicach poniedziałku powinnam dostać okresu, choć jak mówiłam mam wahniecia. nie wiem sama juz... poczekam aż minie te 12-13 dni i jak nic nie będzie, to kupie chyba test. nic mi innego nie pozostaje. czytałam trochę o escapelle i ogólnie wszystcy twierdzą że ma wysoka skuteczność i nawet w trzeciej dobie jeszcze jest bardzo ok. panikarą wielką nie jestem. i tak do tego sobie pomyślałam, że to dobrze, że dostałam escapelle własnie a nie postinor, bo drugą tabletke postinoru musiałabym polknąć juz w 62 godzinie... czyli coraz gorzej...
"Nobody is perfect, but I'm fucking close"

Misica
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2007, 01:39

Post autor: Misica » 15 cze 2007, 00:00

Cóż , nie zostaje ci nic innego jak tylko czekać i być dobrej myśli. Nic nie daje 100% zabezpieczenia, ale faktycznie escapelle ma dużą skuteczność, tak jak napisałam wcześniej w 72 godzinach się wyrobiłaś, więc ja sądzę, że będzie dobrze. Okres może Ci się spóźnić trochę (jakoś tak koło tygodnia), ale będzie dobrze, zobaczysz;]

Awatar użytkownika
nimeesha
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Anglia

Post autor: nimeesha » 18 cze 2007, 02:03

mi sie zdarzylo brac calkiem niedawno tabletke 72h (Levonelle one step) bralam ja w uk i ma inna nazwe ale to samo dzialanie ;] okresu dostalam jakies 10 dni po zazyciu tabletki, :] spoznil mi sie 2 dni i ostro panikowalam :)

gina, glowa do gory :) Napewno zadziala :)
4.09.07 Nosek u Dr.Skupina ;DD

Marzenia s± po to by je realizowaæ, a nie tylko po to by je mieæ...

Awatar użytkownika
Aquarell
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 238
Rejestracja: 10 lut 2006, 21:48
Lokalizacja: z Nibylandii

Post autor: Aquarell » 19 cze 2007, 10:30

Gina, co u Ciebie słychac?
02.06.2011 - op. brzuszyska u dr. Brzuchańskiego :)

Awatar użytkownika
gina
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 125
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:12

Post autor: gina » 19 cze 2007, 11:54

wiecie co? kamień z serca! wczoraj miałam strasznie rozsadzony brzuch, ale myślałam, że to od zjedzenia jabłka, ale miesiączki ni śladu. oczywiście ja panikara już w głowie snułam wizje, historie, jak nazwe dzidziusia itd, a tutaj rano się budze, a tam na przescieradle plama. uffff... poczułam jak napięcie ze mnie odpływa. zrobiłam sobie kawe, usiadłam i az chciałam papierosa z tego wszystkiego zapalić (a juz nie pale!). ale tego nie zrobiłam. krwawienie jest normalne, nie tam jakies plamienie, więc wszystko dobrze. jednak takie escapelle i inne działają. mam nadzieje, ze już takie sytuacje mnie będą omijać. no ale cóż... nawet najroztropniejszym się zdarza :)

bardzo bardzo bardzo dziękuje Wam za wsparcie i pomoc! :*
"Nobody is perfect, but I'm fucking close"

Awatar użytkownika
Aquarell
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 238
Rejestracja: 10 lut 2006, 21:48
Lokalizacja: z Nibylandii

Post autor: Aquarell » 19 cze 2007, 16:56

Najważniejsze, że skończyło sie tak, jak chciałaś, żeby się skonczyło :)
02.06.2011 - op. brzuszyska u dr. Brzuchańskiego :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”