błona dziewicza

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

agnes167
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2009, 17:00

błona dziewicza

Post autor: agnes167 » 29 sty 2010, 15:02

hej dziewczyny chcialabym zaczac współżyc z chlopakiem ale boje sie bolu zwizanego z przebiciem błony ze podobno boli i tp i w zwiazku z tym mam pytanie czy lekarz usuwał którejś z was błonę dziewiczą bo ja bym chciała a jak tak to podajcie nazwisko lekarza tylko kobiety oczywiscie i musi byc w warszawie czy robil to w znieczuleniu czy na zywca czy przed zabiegiem lekarz pytał sie was po co chcecie to zrobic i tym podobne pytania bo ja chce zeby mi to zobil i o nic nie pytal

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: błona dziewicza

Post autor: gosienka » 29 sty 2010, 17:42

agness kto Ci to powiedzial ze boli,kochanie jesli zrobicie to delikatnie i bez zadnego pospiechu to na pewno nic nie bedzie bolało,i jeszcze jedna istotna rzecz,jesli sie zabezpieczycie i nie bedziesz myslała o konsekwencjach to na pewno sie uda,wazne bys była na luzie,powodzenia (sun

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: błona dziewicza

Post autor: Aguuu » 30 sty 2010, 12:38

co z tego że błonę dziewiczą usuniesz, jak i tak rozpychanko będzie boleć? Znaczy hmm, wiesz to zależy nie, ale np. mnie pierwsze zbliżenia troszkę bolały, nawet jak już błony nie było. Wiesz, to kwestia przede wszystkim jak się rozpali kobietę... Przynajmniej tak mi się wydaje :roll:
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

nicolet
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 21
Rejestracja: 13 lip 2009, 21:56

Re: błona dziewicza

Post autor: nicolet » 30 sty 2010, 13:22

dla mnie bardziej straszna jest opcja lekarza,że niby miał by mi błone usunąc (trans mój pierwszy raz jak i następne tej samej nocy były cudownym przeżyciem,nic mnie nie bolało,więc nie przejmuj się tym zbytnio,jeśli tego napewno chcesz to nie powinno być strachu,pełny luz(oczywiście zabezpieczenie)i wszystko będzie dobrze (clin

Awatar użytkownika
ekler
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 379
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:05

Re: błona dziewicza

Post autor: ekler » 30 sty 2010, 14:13

Kurcze do głowy by mi nie przyszło żeby iść do lekarza usuwać błonę.......to było by gorsze niż jak to zrobisz z chłopakiem,zapewniam Cie.Nie taki diabeł straszny..... (shake

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Re: błona dziewicza

Post autor: anita111 » 03 lut 2010, 14:53

agnes167 pisze:hej dziewczyny chcialabym zaczac współżyc z chlopakiem ale boje sie bolu zwizanego z przebiciem błony ze podobno boli i tp i w zwiazku z tym mam pytanie czy lekarz usuwał którejś z was błonę dziewiczą bo ja bym chciała a jak tak to podajcie nazwisko lekarza tylko kobiety oczywiscie i musi byc w warszawie czy robil to w znieczuleniu czy na zywca czy przed zabiegiem lekarz pytał sie was po co chcecie to zrobic i tym podobne pytania bo ja chce zeby mi to zobil i o nic nie pytal

przepraszam, stracić dziewictwo u ginekologa ? co za pomysł ?, trochę mnie poruszyło Twoje podejście , jeśli moge być szczera

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: błona dziewicza

Post autor: majamajamaja » 03 lut 2010, 17:47

Agnes, wiadomo, ze chcialabys sie najlepiej przygotowac. I tu bym tez uwage przeniosla na zabezpieczenie sie.
Ale moze u Ciebie i tak juz po "temacie".
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: błona dziewicza

Post autor: Aguuu » 04 lut 2010, 16:31

Poza tym, to chyba frajda że ten jeden jedyny przebije ta błonę (rofl
Takie cos osobistego, zbliżającego dwojga kochających się ludzi :)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Re: błona dziewicza

Post autor: anita111 » 04 lut 2010, 17:21

Aguuu pisze:Poza tym, to chyba frajda że ten jeden jedyny przebije ta błonę (rofl
Takie cos osobistego, zbliżającego dwojga kochających się ludzi :)
no własnie , dlatego warto to zrobić z kimś bliskim sercu.

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: błona dziewicza

Post autor: Aguuu » 04 lut 2010, 17:53

Nom, do dziś wspominamy miło tą chwilę:) Więc po co, powierzać to w ręce jakiegoś lekarza, brr...
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”