wakacje z facetem..jak to jest???

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Eko
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1554
Rejestracja: 03 mar 2005, 19:23
Kontakt:

Post autor: Eko » 30 lip 2005, 00:34

Uwielbiam urlopy z moim mężem :D na codzień jesteśmy zapracowani, a co się z tym wiąże mamy mało czasu dla siebie...dzieci i obowiązki domowe pochłaniają większość z niego...
Urlop to jest czas który przeznaczamy głównie dla nas samych :D dzielimy go na dwie części...połowę spędzamy z dziećmi, a drugą część spędzamy we dwoje :D Powrót z takiego odpoczynku jest zawsze lekkim szokiem, ale wspomnienia wszystko wynagradzają i pozwalają doczekać się kolejnych upragnionych wakacji :D

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 30 lip 2005, 06:40

Wlasnie wczoraj wrocilam! Mimo nerwow i sprzeczek bylo ok! 8) Mnie bardzo wkurza jak on wyprzedza "na trzeciego", stwarza zagrozenie i szybko jezdzi... :roll: Wtedy ja sie wydzieram i on sie wkurza...
Zawsze w dlugie podroze latalismy samolotem to byl pierwszy wyjazd powyzej 1 tyś km autem! 8)
Sam pobyt byl cudowny! Moze dlatego mnie to tak jara, ze nie mieszkamy ze soba i 13 wspolnych dni i nocy to nowosc!
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 30 lip 2005, 10:25

Monisia problem z jazdą mojego misia mam z głowy odkąd ukradli mu auto....teraz on jeździ jako mój pasażer :lol: i ma obowiązek siedzieć cicho :!: :twisted:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
kasia meterska
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 67
Rejestracja: 05 lut 2006, 23:50
Lokalizacja: Wroclaw, Floryda
Kontakt:

Post autor: kasia meterska » 10 kwie 2006, 21:51

Tak naprawde to trzeba dla pelnego zadowolenia miec 2 urlopy, jeden ze stalym facetem, a drugi z przyjaciokla, zeby moc troche poszalec :mrgreen:

madzia86
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: warszawa

Post autor: madzia86 » 12 kwie 2006, 12:21

dokladnie Kasia,tak powinno byc!!!ja niedlugo jade juz trzeci raz z chlopakiem na wczasy.Zawsze jest tak,ze ostatniego dnia mam go juz dosyc i chce od niego odpoczac,ale jak juz wroce do domu i wszystko wraca do normy to bardzo za nim tesknie i zaluje ze wakacje sie skonczyly :wink: ja wiem ze te wakacje beda inne,bo mam nowe cycuszki :P nareszcie nie bede sie wstydzila wyjsc na plaze,nie bede sie przed nim chowac :? pamietam w zeszlym roku, wlozylam kilka!poduszeczek do staniczka od bikini i gdy wychodzilam z wody jedna wypadla.na szczescie moj facet tego nie widzial ale kilka osob ktore byly w poblizu widzialy i strasznie ich to rozbawilo :evil: no ale ty nie o to pytalas.Jak fajny jest facet to i fajne wakacje,a jak jest nie bardzo to wyjedz z przyjaciolka :lol: :D :P

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 19 kwie 2006, 12:01

ciekawe,co zrobić gdy facet woli spędzać wolny czas z kolegami a nie z Tobą? bo jak on może zabrać mnie,kiedy wszyscy koledzy jadą sami :(

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 19 kwie 2006, 15:57

megi pisze:ciekawe,co zrobić gdy facet woli spędzać wolny czas z kolegami a nie z Tobą? bo jak on może zabrać mnie,kiedy wszyscy koledzy jadą sami :(
Megi skarbie, wszytsko jest mozliwe !!! 8)
Jesli jestes dla niego najwazniejszym skarbem na ziemi, to odstawi na jakis czas kupli i wyjedzie z Toba... :wink: ...wystarczy tylko chciec !!!http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i/1371.gif

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 19 kwie 2006, 16:30

Najlepiej wtedy po prostu zmienić faceta :wink:

w pewnym momencie trzeba dorosnąć i myśleć praktycznie :)
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 19 kwie 2006, 16:35

GAGA pisze:Najlepiej wtedy po prostu zmienić faceta :wink:

w pewnym momencie trzeba dorosnąć i myśleć praktycznie :)
to jest wlasnie zdrowe podejscie do sprawy ...!!!!!!!!!!!!
:gg2:

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 27 paź 2006, 22:52

Wakacje z facetem.No ,no.To jeszcze przede mną.Ale z żoną i owszem.Może nawet nie wakacje,ale kilkudniowa eskapada.Gdzie?No przecież nie gdzie indziej tylko tam gdzie wszystko się zaczęło.Było cudownie ,żona zadowolona,znajomi zaskoczeni,że biedne dzieci samiutkie w domu[nie takie znowu same,bo wszystko pod kontrolą,dodatkowo super niania traktowana jak członek rodziny].
Wypad,tak naprawdę niezaplanowany,ale przez to z odrobiną szaleństwa,tak potrzebnego w tym poukładanym życiu.
Sentymentalnie? Ale wspaniale.


----------------------------------
15.03.2006 nosek u dr.Bieleckiego

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”