jestem przeciwny zeby zona robila operację

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 23 wrz 2006, 12:21

myślę że Tomek jak najbardziej pokaże forum żonie a cała niemiła sytuacja która wynikła na początku to tylko kwestia tego że jest z nami po raz pierwszy i jeszcze nie poznałyśmy go po dosłownie kilku postach.

Bardzo fajnie że facet w ten sposób dba o swoją kobitkę, oczywiście patrząc DLA NIEJ a nie ZAMIAST NIEJ.


Nie naskakujcie na niego cycolinki :)
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Tomek123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2006, 12:08

Post autor: Tomek123 » 23 wrz 2006, 13:49

gracja pisze:Tomku mam nadzieję, że rozumiesz, że aerobik, basen, rowerek czy siłownia nie sprawi, że biust mi urośnie :wink: :wink:
Obawiam sie ze nie urosnie. :(
Ale dzieki temu mozna zaoszczedzic na liposukcji.
Spotykalem sie z opiniami: "po co mam sie katowac na silowni i byc na diecie. Raz na jakis czas po prostu sobie oddesse tluszczyk". Moim zdaniem nie tedy droga. :D

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 23 wrz 2006, 19:34

Tomek123 pisze:
blondi 222 pisze:
Tomek123 pisze:
Do niedawna myslala, ze jest to bezbolesne i i po 2-3 dniach czlowiek wraca do normalnego zycia. :)
tak , bo wlasnie w taki sposob mowia o tym lekarze na konsultacji..2 , 3 dni i po sprawie ..wracamy do domu.. :wink:
Wlasnie tak jej powiedzial lekarz. W piatek zabieg, w poniedzialek moze juz isc do roboty po lipo nozek. :wink: :lol:
Bo to możliwe, zależy ile się ssie i jak ktoś jest silny. Mi odessali w czwartek 200ml z brzucha i coś tam z łapek i czuję się ok. Po większym ssaniu i do tego nóg to oczywiście może być problem z siedzeniem :( ale po małym śmigałyśmy z koleżankami - no tak ostrożnie i powoli oczywiście - na spacerak jeszcze tego samego dnia. Ale racja, że uważać trzeba, parę dni się oszczędzać - ale przecież zaopiekujesz się żoną, tak żeby mogła tylko nóżki do góry :wink: :D

Pozdrowienia
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

elajustyna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 479
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:17
Lokalizacja: Wroclaw/Szkocja

Post autor: elajustyna » 23 wrz 2006, 19:39

Tomek123 pisze: Akurat moja nie chce powiekszac biustu ale zastanawia sie nad lipo aby poprawic sobie ksztal nog.
Dlaczego ten watek zostal nazwany:jestem przciwny zeby zona robila piersi!

Skoro Tomek nie chce zeby zona robila sobie lipo...a jak sie zoorientowalam to wlasnie przez Tomka wypowiedzi w innym watku...wszystkie posty zostaly tutaj przeniesione :?
Niedojrzala milosc mowi:" Kocham cie,poniewaz cie potrzebuje". Dojrzala milosc mowi: " potrzebuje cie poniewaz cie kocham"



***************************************************

Awatar użytkownika
papatka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 883
Rejestracja: 03 kwie 2006, 11:33
Lokalizacja: pszczyna
Kontakt:

Post autor: papatka » 23 wrz 2006, 23:58

mam wrażenie , że Tomek sam nie wie co chce robić JEGO KOBIETA - co to za wyrażenie (typowo samcze) :roll: ,
nie wydaje mi się , zeby osoba poważnie zainteresowana tematem "zleciła" swojemu kij wie komu : mężowi , facetowi czy Tomkowi (w tym konkretnym przypadku) przewertowanie internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ją pytania...
Pan wybaczy Panie Tomku ale coś tu jest nie tak 8) ciekawe co TWOJA KOBIETA robi jak Ty śmigasz po necie?
Pewnie zapieprza na chleb :roll:

drażnią mnie takie ciecie co myślą ,że wszystkie rozumy pozjadali :evil: ,
12.V.06 - piersi, Skupin
24.XI.09 - brzuch, Skupin

Awatar użytkownika
agatha_s
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 851
Rejestracja: 01 cze 2005, 08:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agatha_s » 24 wrz 2006, 10:28

Tomek123 pisze:Obawiam sie ze nie urosnie. :(
Ale dzieki temu mozna zaoszczedzic na liposukcji.
Spotykalem sie z opiniami: "po co mam sie katowac na silowni i byc na diecie. Raz na jakis czas po prostu sobie oddesse tluszczyk". Moim zdaniem nie tedy droga. :D
Tak Tomku, czasami takie opinie się zdarzają, ale pragnę cię zapewnić, że w wielu przypadkach kobiety które poddają się liposukcji, po prostu nie mają innej drogi. W moim przypadku po ponad pół roku, intensywnych ćwiczeń i diety ciągle chudłam nierównomiernie.

Dlatego jeśli twoja żona nie próbowała jeszcze metod tradycyjnych to oczywiście polecam spróbować przed lipo, a jeśli się nie uda to można próbować lipo, po co się męczyć kompleksami do końca życia. Mój mąż to zrozumiał i popierał moje plany, a teraz opiekuje się mną po zabiegu.

Tomek123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2006, 12:08

Post autor: Tomek123 » 24 wrz 2006, 10:41

Wiesz, tyle jadu ile wychodzi z twojej wypowiedzi mozna by obdzielic kilka zmij. Chyba nigdy nie przezylas prawdziwej milosci, skoro nie potrafisz sobie wyobrazic, ze jedna osoba prosi druga o to aby znalazla informacje na jakis temat. A co do tego co robi moja zona to opisze pozniej bo wlasnie razem wychodzimy i nie mam teraz czasu.

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 24 wrz 2006, 10:47

papatko, nie chcę bronic tomka, ale pierwsze, czyli zielone, forum znalazł dla mnie maz bo ja nie miałam wtedy czasu. pogrzebał w necie i zaproponoał mi tamto forum a potem z tamtego przeszłam tutaj....
a nie miałam czasu bo uczyłam sie żebym mogła razem z moim mężem "zapieprzac na chleb"...
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Tomek123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2006, 12:08

Post autor: Tomek123 » 24 wrz 2006, 17:23

papatka pisze:mam wrażenie , że Tomek sam nie wie co chce robić JEGO KOBIETA - co to za wyrażenie (typowo samcze) :roll: ,
,
ale jak wy mowicie "moj facet" to wszystko jest ok. Wydaje mi sie, ze w dzisiejszych czasach zwroty moja kobieta, moj facet nie maja konotacji negatywnych.
papatka pisze:nie wydaje mi się , zeby osoba poważnie zainteresowana tematem "zleciła" swojemu kij wie komu : mężowi , facetowi czy Tomkowi (w tym konkretnym przypadku) przewertowanie internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ją pytania...
No to super. Czy to jest ta oslawiona kobieca intuicja. Powiem ci, ze sa takie kobiety, ktore darza zaufaniem swoich partnerow.
papatka pisze:Pan wybaczy Panie Tomku ale coś tu jest nie tak 8) ciekawe co TWOJA KOBIETA robi jak Ty śmigasz po necie?
Pewnie zapieprza na chleb :roll:
Akurat "zapieprzam" na chleb nie mniej niz moja zona. A to, ze woli przeczytac ciekawa ksiazke zamiast siedziec godzinami na czacie czy serfowac po necie, to wg Ciebie swiadczy chyba o tym, ze jest zacofana. Przekaze jej te opinie.
Poza tym, wie ze ja znajde wiecej informacji niz ona, a takze ma zaufanie do mnie, ze przekaze jej wszystko co znajde, a nie tendencyjnie, jak niektore panie tu na forum uwazaja.
papatka pisze: drażnią mnie takie ciecie co myślą ,że wszystkie rozumy pozjadali :evil: ,
No coz to pozostawie bez komentarza bo slownictwo mowi chyba samo za siebie. Mialem ochote odpisac troszke dosadniej ale postanowilem nie znizac sie do tego poziomu.

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 24 wrz 2006, 18:26

Tomku, dobrze że jej pomagasz w zbieraniu informacji na temat operacji, ale proszę cię daj jej samej podjąć decyzje, nie bądź taki anty- nastawiony, to naprawde jest cud że dziś można w sobie wszelkie niedoskonałości naprawić :wink:
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”