Czy zalujecie, ze powiekszylyscie sobie biust?

Moderator: Zespół I

Czy zalujecie, ze powiekszylyscie sobie biust?

RACZEJ TAK
17
6%
RACZEJ NIE
205
76%
MAM MIESZANE MYSLI
46
17%
 
Liczba głosów: 268

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 17 lut 2007, 15:00

Ja też nie żałuję i wiem, że była to jak najbardziej słuszna decyzja. Wiem też, że zrobię kolejną operację, ponieważ chcę większe!
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
pola28
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2080
Rejestracja: 19 lip 2006, 09:25

Post autor: pola28 » 17 lut 2007, 19:10

na ta chwile nie zaluje i mam nadzieje ,ze nie bede musiala.jedyne tylko czego zaluje to ze nie wzielam ciut wiekszych,do pelnego C.napewno D bym nie chciala,przy wymianie beda wieksze ale o ciut ciut:) ;)

Awatar użytkownika
Mia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 443
Rejestracja: 31 sty 2006, 13:46
Kontakt:

Post autor: Mia » 17 lut 2007, 19:58

jestem 9 m-cy po op., mam 250 (tylko) ale dla mnie to w zupełności wystarczy, większych na pewno nie chcę, ale nie jestem do końca pewna czy w moim przypadku nie dałoby się zrobić ich bliżej siebie :?: kształt i wszystko inne jest super ale ten rozstaw :? czy to w calości moja budowa, czy lekarzowi umiejętności zabrakło? nie wymagałabym cudów, ale lekka korekta - czy to zbyt wiele :?:

Awatar użytkownika
Betina75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 455
Rejestracja: 20 paź 2006, 00:38

Post autor: Betina75 » 22 lut 2007, 14:04

Nigdy nie będę zalowala swojej decyzji, jedynie brak dostatecznej wiedzy na temat rozmiarów mnie lekko zgubił. Dzisiaj gdybym cofnęła czas to wziełabym trochę większe i pewnie tak jak mnia zniwelowałabym swój roztaw. Chcę mieć mini roweczek dlatego w przyszłości wymienię na większe

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 23 lut 2007, 10:51

Nawet po wczorajszj poprawce i wymianie jednej protezy nie zaluje :!: :!: :!:
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

agnescza
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 09 sty 2007, 19:08

Post autor: agnescza » 23 lut 2007, 12:02

Jestem niecałe 3 tyg po op powiększania biustu i jestem szczęśliwa! Wprawdzie nie zdążyłam się jeszcze nimi nacieszyć w pełni ale same przyjemności przede mną. Mam na myśli kupno miękkich staniczków i delikatne ich eksponowanie.Wreszcie jestem prawdziwą kobietą. Naprawdę warto było!!! Są śliczne!!!

Awatar użytkownika
Kamilka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 452
Rejestracja: 13 lut 2006, 00:54
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Kamilka » 25 lut 2007, 15:55

Zaznaczyłam 'raczej nie' i podtrzymam to na zawsze.
Nosiłam biustonosze 75B, z biustu byłam zadowolona, choć czasami sobie mówiłam: mogła natura obdarzyć mnie większym.
Był jędrny taki młodzieńczy, ale do czasu. Zaszłam w ciążę, biust powiększył się do miseczki niespełna D, byłam przeszczęśliwa. Wtedy powiedziałam: natura jednak potrafi zrobić wspaniałe niespodzianki. Po ponad roku karmienia piersią urok ślicznych piersi zniknął- tak poprostu. Straciły jędrność i wielkość, stały się mniejsze od tych przed zajściem w ciążę, wyglądały jak wyssane smoczki i to spowodowało zainteresowanie tematem powiększenia piersi.

Kamilo-jeśli moje piersi wyglądałyby jak kiedyś, to nie jestem pewna czy zrobiłabym op, wtedy nie myślałam o tym.
Obecnie jestem bardzo zadowolona i jeśli (jak już kiedyś pisałam)po kolejnym dziecku obecny wygląd piersi się zmieni to wybiorę się do tego samego lekarza by sprawił mi piękne, jak teraz, krągłości.

Zgadzam się ze słowami Turka.mg - jeśli jesteś zadowolona choć w małym stopniu to nad tą decyzją trzeba się zastanowić. Pozdrawiam :-)
14.III.06 - dr Kasprzyk anatomki 370cc.
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
11.I.07 - dr Kasprzyk- drobna lipo

NiuniaKTKO
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 11
Rejestracja: 24 lut 2007, 13:08
Lokalizacja: Gdynia/GdaÃąsk

Post autor: NiuniaKTKO » 01 mar 2007, 10:53

gdybym mogla cofnac czas, wymusilabym iła na Dr ieksze wkladki:):) :badgrin: :) Ale i tak jestem zadowolona w 100% !!!!!!!!
*** Niektórzy ludzie widz± rzeczy takie, jakie s± i pytaj± : Dlaczego ?
Ja marzê o rzeczach, których nigdy nie by³o i pytam : Dlaczego Nie ? ***

Po OP. 5luty;Dr Muraszko-Ku¼ma :-* 400cc Mentor HP

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 01 mar 2007, 20:05

Dziś mija mi 6 doba od operacji, czuję sie co raz lepiej (choć zaczął dokuczac mi bol pleców :doubt: ) jednak twierdzę że decyzja o powiększeniu piersi była trafna, jak patrze na to co teraz mam od razu czuję sie lepiej, ładniej, kobieco. Wiem że to krótki czas aby opiniować, no ale... Teraz trzymam tylko za siebie kciuki aby szybko dojść do formy, aby piersi migiem się wygiły, żeby nie miec żadnych kłopotow zdrowotnych.
Jeszcze jedno - przyzwyczajm sie do nich, są niby moje ale jakies takie deo obcawe w dotyku ;)
Mam nadzieję że za jakiś czas będę mogła potwierdzić te powyższa wypowiedz :!:
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 06 mar 2007, 21:35

nie zaluje, zaluje tylko ze tak dlugo czekalam, tyle lat zmarnowalam na wypychaniu stanikow :-D
Love em, my sweet 325CC made my life complete!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”