Beauty w Polsce

Czwartek, 20. Listopada 2008
Strona Główna arrow Kontakt
Witamy w Beauty w Polsce

Z myślą o Was stworzyliśmy Pierwszy Profesjonalny Portal tematyczny Beauty w Polsce poświęcony Chirurgii Plastycznej - Najlepszy Serwis w Europie.
   
banner_180.jpgPortal Beauty w Polsce skierowany jest do wszystkich osób, które chcą długo cieszyć się dobrym samopoczuciem i wysoką samooceną. Ma on być przede wszystkim źródłem informacji dla potencjalnych pacjentów, którzy szukają informacji na temat klinik, gabinetów lekarskich, lekarzy – specjalistów w dziedzinie chirurgii plastycznej itp.

Beauty w Polsce działa od 11 stycznia 2005 roku i przez  cały czas się rozwija, dlatego też mile widziane będą wszelkie wskazówki z Waszej strony dotyczące rodzaju informacji, które chcielibyście znaleźć na stronach naszego portalu. Ten portal ma być tworzony przez Was, i dla Was i to Wy będziecie decydować jakie informacje mają być na nim prezentowane. Właśnie tutaj będą się rodzić różnego rodzaju pytania i wątpliwości, na które postaramy się odpowiadać na łamach naszego serwisu.

Wciąż sie rowijamy i wzbogacay nasz serwis o kolejne działy (kosmetyka, moda, fitness czy uroda) i nie pozostaniemy na tym, co zostało stworzone do tej pory. Naszym celem będzie też promowanie portalu w środowisku medycznym. Będziemy również starać się dostarczać aktualnych informacji na temat chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Portal będzie zawierał informacje z różnych źródeł często obcojęzycznych branżowych czasopism poświeconych chirurgii plastycznej, dostarczone przez użytkowników portalu, lekarzy oraz współpracujące firmy medialne. Mamy nadzieję, że tego typu informacje będą dla Was cenne, wiarygodne, a przede wszystkim przydatne w podejmowaniu ważnych decyzji związanych z poddaniem się operacji plastycznej.

Pamiętajcie, że serwisy, które oferują doradztwo chirurgii plastycznej narażają Nas, potecjalnych pacjentów na dodatkowe koszty. Zawarte są one w umowach pomiędzy serwisem, a kliniką, które nieświadomie obciążają naszą kieszeń.
Pamiętajcie również, że "doświadczony doradca" nie oznacza, że jest doświadczonym profesjonalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej.
W miarę możliwości dokonujcie samodzielnego wyboru lekarza, samodzielnej oceny, rejestrujcie się na konsultacje (Forum Beauty w Polsce służy również do zamiany, wymiany lub rezygnacji z terminów konsultacji, jak również zabiegów u poszczególnych lekarzy), pytajcie o wszystko, wtedy bezpiecznie przejdziecie przez całą drogę, zaczynając od decyzji o wyborze lekarza, a kończąc na samym zabiegu.
Pamiętajcie, że każdy Chirurg Plastyk dba o swoją dobrą opinię i dlatego też najlepszym, rzetelnym i wiarygodnym zródłem informacji jest nasz serwis Beauty w Polsce o Chirurgii Plastycznej i Medycynie Estetycznej, bezcenne opinie użytowników po operacji wraz z galerią zdjeć.

Serwis www.beautywpolsce.com jest serwisem informacyjnym i wiadomości zawarte na jego stronach nie stanowią medycznej porady.
Aby uzyskać takie porady Trzeba skontaktować się z lekarzem.

A teraz trochę o  budowie naszego Portalu:

Głównym serwisem Portalu są Operacje plastyczne. Zawarte są w nim informacje na temat wszelakich zabiegów i operacji plastycznych oraz porady, przedstawiające niezbędne informacje przed planowaną operacją bądź zabiegiem.

Ponadto towarzyszysza nam nastepujace dziedziny: Medycyna estetyczna; Stomatologia; SPA; Wizaz; Zdrowie, Wydarzenia i ich podkategorie: (np. Piersi; wypełniacze tkankowe, zabiegi laserowe; chirurgia zębów; zabiegi SPA; Dlonie, stopy, paznokcie; Włosy; Profilaktyka, Sex; Targi itp).

Forum Beauty w Polsce  jest  z kolei miejscem służącym wymianie poglądów i porad przez użytkowników Portalu. Tutaj właśnie następuje niezbędna wymiana myśli i doświadczeń dla tych przed i po operacji oraz tych, którzy wahają się podjąć decyzję o jej wykonaniu.
Najlepsze forum w Polsce o Operacjach Plastycznych wraz z Galeria (ponad 900 kompletow przed i po operacji naszych uzytkownikow). Masz kłopoty z dokonaniem dobrego wyboru specjalisty? Tutaj znajdziesz odpowiedź! Wszystko o naszych Lekarzach, ich zabiegi - te udane i nieudane! Jaki chirurg, krotki opis, metoda, koszt i wrażenia. Serdecznie zapraszamy do dyskusji  na naszym Forum! http://www.beautywpolsce.com/forum/

Znajdziecie u nas profesjonalny Katalog lekarzy oraz ranking Top 5 lekarzy, do którego serdecznie zapraszamy - oceniaja tylko uzytkownicy po wykonanym zabiegu.

Dzial Filmy - interesujace filmy z wszystkich dziedzin znajdujacych sie na portalu Beauty w Polsce.
 
Pragniemy gorąco podziękować wszystkim tym, którzy na co dzień korzystają z zasobów naszego portalu, gdyż to dzięki Wam z dnia na dzień rośnie nasza oglądalność i popularność. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanych w nas oczekiwań i nadziei.
 
Zapraszamy do współpracy! 
- makijażystki,
- kosmetyczki
- fotografów,
- masazystow
- dietetykow,
- stylistki mody,
- lekarzy (dermatologow, ginekologow, psychologow itp),
- kosmetologów,
- profesjonalnych tatuażystów
- modelki i fotomodelki

Jeżeli jesteś zainteresowana(y), aby dla nas pisac, interesuje Was różnorodna tematyka oraz różnorodne formy (min. felietony, teksty krytyczne, reportaże oraz materiały zdjęciowe), koniecznie napisz do nas:

Kontakt:
Anita Ej-jennane
Konstytucji 3 Maja 6c/113
87-100 Torun
tel. +48 512 071 005
redakcja@beautywpolsce.com
 

Informacje prasowe: 
redakcja@beautywpolsce.com
 
Reklama:
Zapytania w sprawie oferty reklamowej:
reklama@beautywpolsce.com

Komentarze
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Reklama 1

pub_annonce.jpg

Reklama 3

pub_annonce.jpg

Reklama 5

pub_annonce.jpg

Reklama 2

pub_annonce.jpg

Reklama 4

pub_annonce.jpg

Reklama 6

pub_annonce.jpg

 

banner_resize.jpg

Login Form






Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Gorący temat

 

Przed operacją

Co warto wiedzieć planując operację plastyczną ...

 

Pielęgnacja dłoni

Dłonie są krajobrazem serca. Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

 

Makijaż włosów

Marilyn Monroe śpiewała, że mężczyźni wolą blondynki ...

Kto jest online

Odwiedza nas 9 gości

Statystyka

Użytkowników: 18474
Artykułów: 209
Adresów: 28

Gorący temat I

 

Czym jest piękno

Piękno, to wszystko, czym każe się być prawdziwej, naturalnej kobiecie......

 

Masaż twarzy

Po czterdziestym roku życia, każdy jest już odpowiedzialny za wygląd swojej twarzy.......

 

Magia ciała

Rozbierz się z klasą ... czyli jak zrobić dobry striptiz