ostatnio ogladany film....cz2.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marta20wawa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 09 cze 2009, 10:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: marta20wawa » 22 mar 2010, 14:12

dziewczyny przez to moje wesele troche opuściłam sie w towarzystwie...

w niedziele katowałam 6 serie gotowe na wszystko - nie wiem czemu ale lubie ten serial :) i KSD tez jest spoko :)
Niewielu ludzi dostaje to, czego pragnie i tak niewielu zasługuje na to, co dostaje....."

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: Annetta » 22 mar 2010, 15:36

Ja juz dawno wyczailam Gotowe na wszystko na necie i juz cala serie obejrzalam (giggle

Wczoraj obejrzalam thiller hiszpanski REC i REC 2 -nawet moze byc i jak na produkcje europejska to film dobry (yes)

Zobaczylam tez polski film Galerianki-oj az mi wlosy deba stanely, mysle ze ten film to strzal w dziesiatke, tematyka na czasie, az mi sie nie chce wierzyc ze mlode dziewczyny sa w stanie za kase do tych rzeczy sie posunac (envy (oczywiscie nie wszystkie )

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: Lilith » 22 mar 2010, 16:16

A ja wczoraj oglądałam Lustra i boję się teraz w lustro spojrzeć (tmi . Taka głupia jestem, że do horrorów pcham się pierwsza, pół filmu siedzę z zasłoniętymi oczami i później się boję nawet do kibelka w nocy pójść (trans Kiedyś jak obejrzałam Silent Hill, to przez tydzień przychodziła do mnie o 6tej rano sąsiadka z kocem, żeby położyć się koło mnie, jak mój chłop do pracy wychodził. A ja nadal oglądam, a potem panikuję (headbang Tym bardziej, że przytrafiają mi się te rzeczy... (thinking
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
anja177
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1032
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:28
Lokalizacja: Glasgow/ PL

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: anja177 » 22 mar 2010, 17:10

oo, ja też oglądałam ostatnio Mirrors (giggle całkiem dobry horrorek
:)

Awatar użytkownika
Morgane
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2005, 23:03

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: Morgane » 22 mar 2010, 18:17

Ja polecam Agorę. Film bardzo mi się podobał. Świetne kreacje aktorskie - Rachel Weisz, Max'a Minghelli i Oscar'a Isaac'a, dobra muzyka, zdjecia, scenografia. Sam film wywołuje różne emocje ze względu na sposób przedstawienia w nim religii. I oczywiście zawiera wiele przeinaczeń czy zakłamań historycznych ale mnie jak najbardziej przypadł do gustu. I końcowe ujęcia filmu połączone z muzyką i wspomnieniami Davus'a....Naprawdę zachęcam do obejrzenia.

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: nesia » 22 mar 2010, 19:07

Lilith pisze:A ja wczoraj oglądałam Lustra i boję się teraz w lustro spojrzeć
Któregos razu zaczęłam oglądac Lustra i nie skonczyłam i od tamtego czasu unikam horrorów i jak narazie niezle mi wychodzi, choc nie raz trtuł kusi mnie na maxa (whew
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 22 mar 2010, 19:54

nesia pisze:
Lilith pisze:A ja wczoraj oglądałam Lustra i boję się teraz w lustro spojrzeć
Któregos razu zaczęłam oglądac Lustra i nie skonczyłam i od tamtego czasu unikam horrorów i jak narazie niezle mi wychodzi, choc nie raz trtuł kusi mnie na maxa (whew
A ja sobie zawsze obiecuję, że już nigdy żadnych horrorów etc. a jak się tylko jakiś interesujący pojawi to moje obietnice idą w siną dal.. (giggle A później efekt jest taki, że boję się własnego cienia (wow
A, co do tego horroru Lustra, to mi kompletnie się nie podobał i był okrutnie nuuuuuuuuuuuudny,ale to moja opinia.
Ja jestem wierna klasyce horrorów, mnie zawsze przerażają jakieś postacie w maskach tak jak w Haloween (wow no i muzyka z tego horroru (yes) (happy

A może polecicie jakiś fajny horror kochane (clin

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: dona7 » 22 mar 2010, 21:46

Jeny wy jesteście jakieś szalone ja sie boje horrorów strasznie... (devil
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
meyd
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1691
Rejestracja: 13 maja 2009, 08:57
Lokalizacja: Koszalin

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: meyd » 22 mar 2010, 22:00

haha, dona, ja tak samo (giggle . Nienawidzę horrorów.. a jak już oglądam jakiś to tylko z kimś, nigdy sama, i przeważnie zresztą i tak w najstraszniejszych momentach odwracam głowę (tongueout (i potem tylko pytam jak głupia: "i co, i co? i co mu zrobili??" (clin )
3 grudzień 2009, Dr Szczyt - korekta noska - już po :roll:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: dona7 » 22 mar 2010, 22:05

meyd kochana ja mam tak samo ..... (giggle
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”