Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

cudonr1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 01 lip 2006, 15:45

Post autor: cudonr1 » 21 gru 2007, 17:04

jasne ;) ale powiem Ci ze generalnie za 2000zl to nie ma szalenstw. Chyba ze faktycznie super last sie trafia,ale to na max 5dni przed wylotem szukac,wczesniej nie ma niestety takich promo,chyba ze Egipt,Tunezja,greckie wyspy,moze Kanary. Cypr jest bardzo piekny rowniez :-D No ja raczej wole dalsze wyprawy,ale to od 3000zl trzeba liczyc,a generalnie najlepsze oferty sa na maj,potem koniec wrzesia-pazdziernik! Maj wiadomo,szkola jescze trwa,a tuz przed wakacjami, wrzesnien podobnie,ale rozumiem ze Ty potrzebujesz marzec. A moze pomysl o wylocie z Niemiec?? Ja placilam np za Kenie we wrzesniu 600euro niecale wiec to ok 2200zl!!! AI oczywicie ;) Chetnie podpowiem ,pomoge jak bede mogla, buziaki ;)

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 21 gru 2007, 21:44

z Niemiec moze byc tez ;) ale jak bylam i lecialam w tym roku z tamtad to ceny identyczne jak tu byly
szukam czegos w granicach 2000 -20200na tydzien ale zeby fajny hotel za to byl i miejsce

a co do wyjazdow to osobiscie marzy mi sie wyjazd na Sardynie i Bali i Stany Zjednoczone stac narazie to stac :roll: ale samej sie nie wybiore tam raczej ,meza nie mam a kolezanki kasy nie maja,takze to chyba jeszcze nie czas na taka wycieczke zycia :roll: poczekam moze jeszcze troche :roll:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 27 gru 2007, 10:40

jaaa pisze:
a co do wyjazdow to osobiscie marzy mi sie wyjazd na Sardynie i Bali i Stany Zjednoczone stac narazie to stac :roll: ale samej sie nie wybiore tam raczej ,meza nie mam a kolezanki kasy nie maja...
Jaa- a moze masz ochote na Floryde w marcu - Miami ??? http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ie_346.gif

...poraz kolejny lece tam sama http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... traszy.gif (na 5 tyg. ) - wiec jak cos, to mozemy sie zgadac... ;)

(z reka na sercu-odradzam Bali http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i/1843.gif! zdecydowanie lepiej jest w Tajlandii !!!)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 27 gru 2007, 11:06

Samanthii moze akurat bede w marcu i ja w miami. a gdzie bedziesz mieszkac na sauth beach?
jesli nie polece teraz jakos to pewnie na marzec odloze.
wrocilam wczoraj z mexyku i jak patrze na to za oknem to mam ochote pakowac walizke tylko i gdziekolwiek byle cieplo :? mam pierwszy raz na sobie buty zimowe od chyba 2lat...takie z misiem w srodku....ale to smieszne uczucie :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 27 gru 2007, 12:14

GAGA pisze:Samanthii moze akurat bede w marcu i ja w miami. a gdzie bedziesz mieszkac na sauth beach?
jesli nie polece teraz jakos to pewnie na marzec odloze.
bede mieszkac w miami beach, przy samej plazy http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i/1371.gif - wiec baaardzo bliziutko od south beach ;)


(bardzo bym chciala juz poleciec :doubt: - brakuje mi sloneczka i ciepelka ...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i/1523.gifale do marca mam zapierdziel i nie dam sie wczesniej wyszykowac niz na marzec/kwiecien... :doubt: )


Gaga-podobalo cie sie w mexyku?

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 27 gru 2007, 19:20

Samanthii, a co cie tam niesie?czemu odradzasz Bali?
ja bym sie chetnie wybrala do jakiegos cieplego miejsca ale musze czekac do wakacji :doubt:
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 27 gru 2007, 21:08

Samanthi ja tez mieszkam na samej plazy jednak miami beach nie takie male :-D ja do south beach mam jakies 10-15 min.

w mexyku bylo uroczo, jednak te hotele niby 5cio gwiazdkowe uprawiajace zalasna masowa turystyke calkowicie zaklocily mi odbior piekna tego miejsca. jak patrze jak Ci ludzie zamiast zobaczyc piekne miejsca i poznac cos nowego ogladaja wystep pajacow na scenie hotelowej to wymioty podchodza mi do gardla... :roll:
jak sie ogarne ze zdjeciami to cos wrzuce. na pewno bede chciala wrocic do meksyku na samotna wyprawe bo teraz za duzo czasu zabrala mi praca. :doubt:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 27 gru 2007, 22:55

a byla ktoras z was w hotelu GRAND PALLADIUM RESORT & SPA na Dominikanie?
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 28 gru 2007, 11:28

GAGA pisze:Samanthi ja tez mieszkam na samej plazy jednak miami beach nie takie male :-D ja do south beach mam jakies 10-15 min.
no tak... :badgrin:

(- ja mialam ostatnio 10 min. ! ale lazilam zazwyczaj plaza-wiec bylo powiedzmy ok. http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 000003.gif )

najbardziej wkurzalo mnie ,ze do nikki beach jest tak daaaleko.... :doubt:


pewnie czeka cie teraz kultorowo- klimatyczny szok, Gaga :| ... ... przez ktory ja przechodzilam ostatnio prawie dwa miesiace... :shock:

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 03 sty 2008, 12:57

Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”