Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Post autor: Antonelka » 14 gru 2007, 22:53

A ja właśnie za ok 8 godzin wyjeżdżam we Włoskie Dolomity :-D
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

cudonr1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 01 lip 2006, 15:45

Post autor: cudonr1 » 15 gru 2007, 10:26

hej :-D Ja z panstw europejskich najbardziej lubie PORTUGALIE chyba,z reszta tam mieszkam :badgrin: ,nad samym morzem,na Algarve. A jesli chodzi o dalsze podroze,to bardzo lubie Tajlandie, Brazylie i w ogole generalnie Karaiby,choc Mexico np nie az tak bardzo. We wrzesniu bylam na Safarii i Kenii, POLECAM!!! To co sie widzi na National Geogr. to jedna,a to co sie czuje bedac 3-5metrow od slonia czy lwa to jest LIVE 8-) jeszcze jak trza wyp......... przed rozwscieczonym zwierzakiem to ubaw :oops: :badgrin: Ja rowniez nie szczepilam sie nigdy i nie bylo problemow choc w Tajlandii niektorzy biegali do toalety co chwile,ja na ulicy jadlam robale i zyje! Jednak do Kenii szczepilam sie, bo wiedzialam ze safarii bedzie 3dniowe,po to przeciez sie tam jedzie! Mialam Yellow febra(zolta goraczka), tyfus,polio i inne, Hepititus( :!: ) A i C, kurcze z Holandii lecialam,wiec tam szczepilam sie i nazwy niestety nie po polsku,ale chyba typowe szczepienia zalecane. Poza tym tabletki na malarie no i kremy! A i tak bylam jedyna ktora komar uzarl, :badgrin: :badgrin: ale zyje!!! Jesli ktos ma pytania chetnie odpowiem,zwlaszcza dot.Portugalii. W styczniu Cuba,a powiem Wam ze ceny mnie dobily! Tydzien temu sznupalam w necie i byla Brasilia na 16dni za 2.350zl!!! Smiszna cena,ale niestety na 18grudzien,nie odpowiedni termin,ale fakt,ze takie ceny!!! pozdrawiam

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 18 gru 2007, 02:45

od tygodnia w mexyku. jest milutko, pomimo ze pakiet wycieczkowy to straszna kupa pięciogwiazdkowa to oczywscie tylko tu spie. reszte dnia w poszukiwaniu meksyku dzikiego buszuje. zdam relacje po powrocie, narazie tylko rzuce pare fotosek.
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... GA/mex.jpg
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... A/mex2.jpg
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... A/mex3.jpg
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... A/mex4.jpg
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 18 gru 2007, 03:30

czekalam czekalam i sie doczekalam :-) Teraz moge isc spokojnie spac hihi Zarzucilas widokami, a noz widelec mi sie przysnia :p

dziekuje i dobranoc, znaczy Tobie milego dnia 8-)
Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 18 gru 2007, 09:02

Gaga jak dla mnie rewelacja :-)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 18 gru 2007, 16:13

Ło matko, jak mi się tęskni za pięciogwiazdkową kupą :-D

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 19 gru 2007, 03:18

Rina dziekuje, cieżka praca na miejscu, niestety nie sama zabawa. ale dziekuje :-)

"pieciogwiazdkowa kupa" to resort gdzie obraczkuja Cie jak zwierzaka, podaja jesc w wyznaczonych godzinach (tam turysci bedą robic zdjecia z jedzieniem) i miejscach, kaza tanczyc jak zagrają, zorganizują sadzawke do kąpania gdzie woda przypomina kisiel na dodatek wpuszcza tam tyle ludzi ze nie bedzie mozliwosci sie obrocic. zorganizują zanujace wycieczki za kase niebywalą. potem wszyscy wroca szczesliwie do domu mowiac ze byli w meksyku a tylko odwiedzili getto na ziemi meksykanskiej.
na zdjeciach widac dzikie przybytki dla turystow ktorzy chcą zobaczyc cos wiecej niz papuge na sznurku.
zapuscilam sie troche w dol jukatanu, przepiekna dzungla, płochliwe gady biegajace przy ulicach, cudowne plaze, jaskinie do nurkowania malo uczeszczane przez turystow ( na jukatanie jest ich okolo 10 tys. podobno), no i śliczne urokliwe włochate tarantulle czające sie wszędzie :) jak wroce wrzuce wiecej fotoskow rowniez z miasta gdzie dzis odwiedzilam śliczny salon fryzjerski. klimacik salonu rzucil mnie na kolana.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 19 gru 2007, 15:13

GAGA pisze:klimacik salonu rzucil mnie na kolana.
juz sie boje...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 19 gru 2007, 19:16

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... GA/fot.jpg
mara naciesz oko..... pani z brzytwą ostro jechala po śmialkach..... nawet moj kolega sie przystrzygl ale jak zobaczyl brzytwe chcial uciekac :badgrin:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 19 gru 2007, 19:25

ten kolega o ktorym mysle?
Próżność to mój ulubiony grzech...

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”