Pierwsza, poważna praca- dobre rady mile widziane:)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 18 lut 2008, 00:21

nikolettkaa, znam to,ja tez pracuje w restauracji,i tylko jest Joanna podaj to ,przynies to wynies to,zrob to,(ja jestem najmlodsza w tym gronie)gadaja caly czas o sexie,czy mam chlopaka czy mialam wczoraj dobry sex,czy w ogole sex mialam,ostatnio w piatek rozmawialam z takim fajnym chlopakiem(nawet jest przystojny :oops: )kelnerem,no i mnie pyta czy z nim pojde na piwo po pracy,ja odp ze mam faceta i nigdzie nie ide,na nastepyn dzien pyta mnie i co robilas wczoraj ja odpowiadam ze nic,a on ja pilem a potem pieprz** dziewczyne,jakbys poszla ze mna to moglbym z toba to zrobic :evil: :evil: ,albo takie glupie nasmiewanie ktory ma dluzszego k***,o cyckach tez cos gadali,tylko ze oni rozmawiaja pomiedzy soba po holendersku a ja jeszcze duzo nie rozumiem,(ze mna rozmawiaja po niemiecku albo po angielsku)

Awatar użytkownika
dotty
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 22 paź 2007, 19:24
Lokalizacja: Derby
Kontakt:

Post autor: dotty » 19 lut 2008, 00:41

A mi w ubiegly czwartek zaproponowano mi prace, o ktora sie staralam. Zgodzilam sie na warunki ale teraz stwierdzam, ze jednak nie jest to odpowiednie miejsce dla mnie. Obecnemu pracodawcy niz jeszcze nie wspomnialam, ze chce odejsc, a z reszta on jest na urlopie i wraca w srode. Nie wiem co robic, ale nie chce tej nowej pracy, chcialabym jednaj moj nowy kopntrakt o prace wykorzystac do podwyzki w obecnej pracy. Wiem, ze przede mna kilka osonb tak zrobilo. Zobaczymy we srode. W Anglii wszystko jest mozliwe...
15 stycznia 2008- nosek u Dr Skupina
11 maja 2010 - 325cc dr Skupin
8 grudnia 2017 - powieki górne dr S. Stępniewski

Awatar użytkownika
dotty
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 22 paź 2007, 19:24
Lokalizacja: Derby
Kontakt:

Post autor: dotty » 21 lut 2008, 21:25

Udalo sie. Moj pracodawca chcac mnie zatrzymac zaproponowal mi podwyzke :)
15 stycznia 2008- nosek u Dr Skupina
11 maja 2010 - 325cc dr Skupin
8 grudnia 2017 - powieki górne dr S. Stępniewski

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 21 lut 2008, 21:36

gratulacje :-D
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 24 lut 2008, 19:35

dotty, jesteś poprostu wielka, gratulacje :-)
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 26 lut 2008, 20:21

a ja mam problem:/ trafila sie okazja na wlasny biznes, kawiarnie, znam to miesjce bo pracowalam tam rok, strasznie lubie to miejsce ale musialabym wziasc kredyt aby ja odkupic, tyle ze za rok mamy wesele i ciezko nam bedzie z duzym kredytem:/ a poza tym splacalabym go okolo 2 lat, i dopiero wtedy zaczne ewentualnie zarabiac:/

poza tym boje sie poswiecenia, bo musialabym spedzac tam cale dnie aby dopilnowac wszystkiego :roll: a ja bardzo cenie swoj wolny czas, lubie miec wakacje i wolne weekendy :roll:

ehh nie wiem co robic....

swoja droga prace musze zmienic bo nie wytrzymuje juz, nuuuudno jest po prostu!!!

juz wyslalam 4 CV, zobaczymy co z tego wyjdzie...

a jutro ide polazic po bankach i urzedach aby chociaz wiedziec jakie mam szanse na kredyt itd....tak zeby nie zarzucać sobie ze nic w tej kwestii nie zrobiłam...
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 06 cze 2008, 00:36

niechciałam zakałdac nowego tematu więc napisze tu co mnie gnębi i proszę o rady -w styczniu znalzłam pracę , nie wymarzoną ,ale jak dla mnie dobrze płatną , musiałam zrezygnować ze szkoły , i przenieśc sie na zaoczny tok nauczania , pierwszy miesiąc praowalam na umowe zlecnie za 5 pln za godzinę i zarobiłam śmieszne pieniądze , potem dostałam umowe o prace , zgodziłam się na te warunki bo potrzebowałam poieniedzy ( mam duże długi) a własciwie moja mama,ale jestem jej potrzebna ,zresztą sama sie utrzymuje od 2 lat ,przechodząc do sedna : moja umowa o pracę nie jest najlepsza :
najnizsza karjowa , plus premia (tzw obecności ) i tyle ... łacznie 1350 pln ,jeśli pujde na l4 , ewentualnie wezmę urlop czy urlop na żadanie zabierają mi 700 pln brutto za nieobecność , dostałam teraz nową umowę dodatkowo 310 złotych brutto , umowa jest na 2 lata ,ale nic sie nie zminiło , wiekszośc mojej pensji to premie :( ale nie to jest najgorszę , pracuje w restauracji ,szef zabiera nam całe napiwki , a za jakie kolwiek przewinienie każe "naganą" za która potrącają 150 złotych :shock: dostałam takową mimo nie przebywania mnie na stanowisku pracy ,wiem to nieuczciwe,ale nie moge sobie pozwolić na utratę ciągłości finansowej :( dzisiaj miałam mieć 3 rozmowy o prace i akurat musiałam tak sie rozchorować ze nie wstałam z łózka , uznałam ze iśce na rozmowe z gorączką 40 stopni nie ma sensu :-( przezłożyłam spotkania , oby coś znich wyszło , dzisiaj dostałam wolne tylko dzieki temu ze kolega z pracy powiedział szefowi ze za mnie zostanie i był w pracy przez 15 godzin ,a jutro zostaje za mnie przyjaciołka :( , bede musiała te godziny odrobić i też być dwa razyw tym miesiącu po 15 h w pracy :cry: :-( ehhh , najgorsze jest to ze powinnam być w pracy ,bo inaczej zabrali by mi za te dwa dni 690 złotych brutto z pensji i zarobiła bym tylko 900 pln ..., w maju zrobiłam 230 h w pracy i zarobiłam tylko 1800 pln jestem załamana :( zrobiłam 80 godzin nadgodzin i zarobiłam tylko 1800 pln i na nic mi nie starczy :(
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
Vodia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2056
Rejestracja: 29 kwie 2006, 15:46
Lokalizacja: DE

Post autor: Vodia » 06 cze 2008, 22:38

nikoletka mi to siee uczciwe nie wydaje :roll: pracodawca nie ma prawa Ci potracac tyle pieniedzy za l4. Zwolnienie lekarskie jest platne w ok 70% (nie pamietam dokladnie) i jesli on nie wyplaca Ci tego mimo umowy o prace lamie prawo.

W dodatku stawianie nagan za pierdoly i zabieranie 150 zl :shock: to istny mobbing :!: Przeiez wy tam jestescie zastraszeni :-? a to jest karalne

No i napiwkow nie powinien Wam zabrac bo klient dajac napiwek daje go kelnerowi/kelnerce a nie na rzecz lokalu.

Wkurzam sie jak czytam ze ludzie nie potrafia szanowac drugiego i wykorzystuja ich :evil:

Ja bym szukala nowej pracki a jemu bym nie odpuscila
11.06.2007 - nos (CKN) - dr Łątkowski
21.03.2016 - znowu nos (część chrzęstna) - dr Skupin :)
czas na usta...

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 07 cze 2008, 12:17

Vodia pisze:No i napiwkow nie powinien Wam zabrac bo klient dajac napiwek daje go kelnerowi/kelnerce a nie na rzecz lokalu
dokladnie :!:
ja zawsze daje napiwki, bo wiem ze kelnerzy ciezko pracuja i to za marne pieniadze....

a tu taki szef-cham jeszcze im zabiera napiwki :evil:
niedosc, ze wykorzystuje, to jeszcze napycha sobie kieszenie ich napiwkami :evil:

szok :!: :!: :!:
ale sie wkurzylam jak to przeczytalam :evil:
az mi sie cos dzieje...
Vodia pisze:Ja bym szukala nowej pracki a jemu bym nie odpuscila
ja tez bym tak zrobila, chociaz nigdy nie wiadomo czy trafi sie lepsza...
no ale gorzej juz chyba byc nie moze.... :-| wiec nie ma nic do stracenia
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 08 cze 2008, 20:38

matko święta ja juz bym chyba siedziała za morderstwo bo bym zabila takiego gnoja :idea:

wlasnie jestem na L4 bo pogoda piekna to wzielam 3 dni zwolnienia :lol: i potrąca mi za to moze z 25zł :shock: wiec nie wiem skąd Twoj szef-pojeb bierze takie chorondalne kwoty!!

Skarbówke na niego naślij i PIP, niech go przetrzepią. A jak sie zwolnisz to podrzuć mu w jakies tajne miejsce kostke masła:D jak sie zepsuje to będzie taki fetor ze szczury zdechną nawet :mrgreen:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”