Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: maxi » 03 gru 2014, 16:02

Starość jest do dupy...Patrzę na siebie i nie mogę tego ogarnąć,że w ciele starej baby mieszka nastolatka. Czuję się oszukana przez naturę. Ostatnio moja mama mnie zapytała,kiedy w końcu zdecyduję się na dziecko bo ona tak bardzo by chciała mieć (najlepiej) wnusię...Ja jej na to: mamo ale ja jeszcze sama jestem dzieckiem to jak mam mieć dziecko??? A mama: PRZECIEŻ masz już 46 lat!!! Ja: Ale mamusiu,ja jeszcze do tego nie dorosłam i nie lubię małych dzieci. Mama: To byś mogla tylko urodzić dopoki jestem jeszcze w miarę mloda (ma 68 lat i czuje sie mloda a ja 46 lat i czuje sie stara!)to bym ci dzieko odchowala. A ja wciąż czuję się psychicznie niedojrzala, w glebi duszy nastolatka,ktora sie jeszcze nie nacieszyla zyciem. A tu mi mowia,ze to ostatni moment,ze mam sie zdecydowac. No nie w porzadku to jest zorganizowane. Powinno byc tak: okres od 20-ki do 30-ki powinien trwac od 20-ki do 70-ki ,zeby sie czlowiek nacieszyl sie zyciem i oczywiscie sie nie starzal wtedy :))) a pozniej czas na rozmanazanie,odchowanie dzieci i starosc. A tu co... rachu-ciachu baba w piachu

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15236
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: cyryl-bea » 03 gru 2014, 16:55

obawiam sie ze wiekszosc kobiet w tym watku czuje to samo
powiem wiecej jak bedziesz miala te 70 bedziesz chciala mlodosc przedluzyc do setki (emo
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: niebieska » 03 gru 2014, 17:52

to ja zbaranialam, jak ginekolog, ktory widzial moj pesel zapytal czy planuje ciaze.
mam tak jak maxi, nie doroslam i juz mi to raczej nie grozi, podobnie jak ciaza, bo dzieci nie lubie.
niestety ostatnio bywa, ze czuje sie jakos zle, staro, beznadziejnie.
dziekuje marena za kompementy (flower)

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: maxi » 03 gru 2014, 18:05

A mnie ostatnio policjant z drogowki zapytal: czemu mi pani daje dowod mamy? ja na to,ze to moj dowod. On: o przepraszam spojzalem na pesel. Ja na niego wrogie spojzenie, a on: przepraszam,przepraszam... A najlepsze bylo,ze mialam w aucie 28-letnia znajoma. Jej mina byla bezcenna

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: niebieska » 03 gru 2014, 21:04

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/poslo ... ci-2014-11" onclick="window.open(this.href);return false;

dziewczyny podpisujcie i kazdego do tego namawiajcie:
https://secure.avaaz.org/en/petition/1_ ... e/?sFhYrib" onclick="window.open(this.href);return false;

linki sie skrocily i nie widac, ze chodzi o GMO wprowadzone do nas.

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: marena103 » 04 gru 2014, 11:08

niebieska, oni już to podpisali i wprowadzili, zostaje tylko czytać etykiety na produktach, też jestem przeciwko GMO, dlatego warzywa często kupuję na hali, krzywe, brudne i zdrowe.
A co do wyglądu, to nie do końca jest tak, że nam się wydaje, że wyglądamy młodziej, po prostu, jeśli coś się w tym kierunku robi to w porównaniu do rówieśnic, którę żyją na zasadzie - "Jakimś mnie panie Boży stworzył, taką mnie masz" i tak jest lepiej.
Ostatnio miałam też taką sytuację, był u mnie w domu bardzo młodu ankieter, z WWF, zdecydowałam się wspomóc akcję przywrócenia rysi w naszym środowisku, więc musiałam dać panu dowód, on mnie też dał, żebym sprawdziła, że to nie oszustwo. Rocznik 1993 młodziak.
Bierze mój dowód i mówi - pani urodziła się w 63 roku, to niemożliwe
ja się śmieję i mówię - no tak jakoś wyszło...mina mojego męża bezcenna, (giggle
usłyszeć komplement od takiego młodziaka, też miłe (rire

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: niebieska » 04 gru 2014, 11:36

czytanie etykiet juz chyba nic nie da.
nikt nie napisze, ze karmil kury czy inne zwierzaki pasza gmo.
chodzi zreszta nie tylko o jedzenie, ale o degradacje srodowiska, bo gmo naruszy ekosystemy, a to delikatne konstrukcje i byle co moze zachwiac rownowage z trudnymi do przewidzenia konsekwencjami.
powstana krzyzowki roslin, bo pszczoly beda zapylac jak im sie zachce.
my pomrzemy, a ziemia przetrwa.
etykietom dawno przestalam wierzyc.
bylo chyba w programie bosackiej o jakim szkodliwym zwiazku.
przepis nakazuje ujawniac jego obecnosc w 100 g, produktu, wiec producenci zaczeli pakowac po 80 g. i kupujemy bez wiedzy o prawdziwej zawartosci.
monsanto jest tak poteznym koncernem, ze kupi sobie przepisy jakie bedzie chcial.
a o tym, ze unia ostatnio podwyzszyla dozwolona obecnosc chemikaliow w wedlinach slyszalyscie?
jak chcecie moge podrzucac rozne takie nowinki, bo w mediach mainstreemowych ich nie znajdziecie.
brawo za rysie, to piekne zwierzeta, niech zyja i sie mnoza.
petycje podpisalam, zajelo to 15 sekund.

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: ulla10 » 04 gru 2014, 14:05

SKURWYSYNY i tyle!!! Oglądałam kiedyś program o Monsanto! Mafia w świetle prawa!
Na zmodyfikowane ziarna można walić chemię do oporu, kukurydza przetrwa niewzruszona, będzie dorodna i piękna a ziemia skażona i wyjałowiona!!! :((((
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: babina7 » 04 gru 2014, 14:38

Pare dni temu widziałam protesty w Wawie, bo mieli uchwalać ustawę zezwalającą na doświadczenia na zwierzętach w szkołach!!!!O Hofmanie dwa tygodnie wałkują a o projektach ustaw cicho......
zadowolona

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: marena103 » 04 gru 2014, 14:42

też kiedyś na Discovery, był temat GMO, że w krajach dobrze rozwiniętych coraz więcej osób ma problem z rozmnażaniem się w sposób naturalny i przytaczali badania, że właśnie na rozrodczość ma bardzo duży wpływ GMO, 20-30 lat temu dzieci się rodziło znacznie więcej, i więcej kobiet bez problemu zachodziło ciążę, a dzisiaj udaje się to tylko co którejś tam parze. Profesor nie pamiętam nazwiska właśnie przytaczał badania robione na myszach, którym podawano żywność z GMO, że stały się bezpłodne. Jaki świat zostawimy przyszłym pokoleniom, naszym wnukom, dzieciom, trzeba coś robić, póki można. Kiedyś polska wędlina była pyszna, z zagranicy się o nią bili, a dziś, nie rozpoznasz co jesz, 50 % mięsa w polędwicy, to kpiny jakieś, płacisz za mięso a jesz soje i tłuszcze i cholera wie co jeszcze. Masakra jakaś.

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”