Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kama39
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 792
Rejestracja: 04 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Herne, Niemcy

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: kama39 » 05 wrz 2014, 09:05

Tak nos robilam niedawno, w podpisie sa linki. Ale z oczami nie robilam nic absolutnie.

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: marena103 » 05 wrz 2014, 10:21

Zgadzam z Urlikę, stylem ubrania możemy sobie lat ująć i dodać, paniusiowe stylizacje nawet 30 dodają wieku, wg mnie trzeba ubierać się tak, aby czuć się wygodnie i nie przejmować się datą w metryce, oczywiście z umiarem i taktem, należy dopasować to do naszej figury i tyle. Ja bardzo się cieszę że Urlike, Dana, Anima i Kwiatek namawiały mnie na lift, bo mimo mojego streetstajlowego stylu ubierania, to gemba do reszty nie pasowała, a teraz pasuje, nie mam zamiaru nikogo przekonywać ile młodziej wyglądam, ale wyglądam i lubię zdziwienie na twarzy, innych osób, jak mówię że mam 51 lat...bezcenne,
teraz byłam w sanatorium - dawali mi 40-42 lata max, a newet 38, (giggle (giggle (giggle
Dzięki Urlikę Anima, Kwiatek - jestem zadowolona i czuję się świetnie, a jak się człowiek świetnie czuje - to i wygląda lepiej.... (makeup

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: marena103 » 05 wrz 2014, 10:40

Nareszcie wróciłam z sanatorium, w samym sanatorium było fajnie, miałam 5 zabiegów dziennie, hydromasaż, basen solankowy-ćwiczenia, borowina, nogi mi wygładziło, że takich dawno nie miałam...ale jedyny mankament był taki, że nie było netu, ja mam mobilny w playu, masakra, latałam z laptopem po ogródku, żeby zasięg złapać, a jak padało to nici z netu, bo na dwór z lapkiem nie wyszłam, w sumie żałowałam, że go tachałam bo i tak korzystanie zerowe.
Zgadałam się tam z jedną babeczką na temat wypadania włosów po leczeniu sterydami i ona zamówiła dla nas na allegro szampon rosyjski babuszki Agaffi, jeszcze nie przetestowałam, ale muszę się wam pochwalić, że od 3 miesięcy stosuje szampon i odżywkę z olejem arganowym i włosy zrobiły mi się bardzo gładkie, błyszczące, sprężyste, wyglądają bardzo zdrowo. Nawet niektórzy myśleli że nie maluję włosów, że to mój naturalny kolor. Od ponad miesiąca biorę też Revalid na wypadanie włosów i działa, na czole przy linii włosów mam 4-5mm odrosty... (clapping nowych włosków, zmniejszyło się też wypadanie..w końcu coś działa
a teraz infor z internetu o szamponie, mają też odżywki i inne kosmetyki oparte na naturalnych ziołach i składnikach

podaje linka do allegro: http://allegro.pl/agafia-szampon-przeci ... 80457.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie zawiera SLS, parabenów, silikonów, PEG i produktów ropopochodnych.

Składniki aktywne
Jałowiec (Juniperus Communis) – poprawia ukrwienie, tonizuje podrażnioną skórę, normalizuje działanie gruczołów łojowych, działa antyseptycznie.
Mumio – olej skalny, intensywnie odżywia i wzmacnia włosy oraz skórę głowy.
Złoty korzeń - Tarczyca bajkalska - (Scutellaria Baicalensis) - działa przeciwalergicznie, antyoksydacyjnie przywraca naturalną równowagę w skórze uszkodzonej wskutek nadmiernego działania promieni słonecznych, hamuje syntezę testosteronu przez co powstrzymuje procesy łysienia androgenowego.

Herbal Water Complex - 17 ziół
Różan dahurska (Rhododendron dauricum) – działanie oczyszczające i rozjaśniające przebarwienia skórne.
Oman wielki (Inula helenium) – działa antyseptycznie
Powojnik syberyjski (Atragene sibirica) – reguluje i poprawia ukrwienie skóry.
Kocanka piaskowa (Helichrysum Arenarium) – zawiera aktywne biologicznie substancje, działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie, delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę.
Nawłoć dahurska (Solidago dahurica)
Iglica pospolita (Erodium cicitarium) – działa ściągająco, bogata w garbniki, sole mineralne, witaminy A i C.
Gnidosz uralski (Pedicularis uralensis) – łagodzi podrażnienia skóry.
Malina kamionka (Rubus saxatillis) - posiada właściwości nawilżające, odżywcze, zawiera witaminy A, C, H i wit. grupy B.
Pokrzywa zwyczajna (Urtica Dioica) – wzmacnia włosy, przeciwdziała ich przetłuszczaniu i wypadaniu, zapobiega łupieżowi.
Mydlnica lekarska (Saponaria Officinalis) – zawiera naturalne saponiny, środki pieniące, które miękko i delikatnie oczyszczają skórę i włosy.
Rumianek pospolity (Chamomilla Recutita) – działanie kojące i odżywcze.
Lepnica jenisejska (Silene Jenisseensis) – zawiera naturalne substancje pieniące, delikatnie oczyszcza i pielęgnuje.
Różeniec górski (Rhodiola Rosea) – wygładza, oczyszcza i dezynfekuje skórę; chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, spowalnia procesy starzenia się skóry.
Bylica mongolska (Artemisia Mongolica)
Tarczyca bajkalska (Scutellaria Baicalensis) – działa antyoksydacyjnie.
Kokoryczka wonna (Polygonatum odoratum) – działa odżywczo i ściągająco.
Jasnota biała (Lamium album) – działa przeciwzapalnie i regenerująco.

Skład:
Aqua nivalis, Siberian Herbals Water Complex (Rhododendron Dauricum, Inula Helenium, Atragene Sibirica, Helichrysum Arenarium, Solidago Dahurica, Erodium cicutarium, Pedicularis uralensis, Rubus saxatilis, Urtica Dioica, Saponaria Officinalis, Chamomilla Recutita, Silene Jenisseensis Willd, Rhodiola Rosea, Artemisia Mongolica, Scutellaria Baicalensis, Polygonatum odoratum, Lamium album), Magnesium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Juniperus Communis Fruit Extract, Montan Wax, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Panthenol, Guar-Gum, Citric Acid, Parfum, Kathon.
1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: maxi » 05 wrz 2014, 11:41

Nie obrazaj sie Kama, bylam przekonana,ze robilas oczy. Ale moze to jest kwestia makijazu ,na ktorym za bardzo sie znam bo ja to cale zycie soute. Czasem BB cream i okazjonalnie barwnik do ust,pisze barwnik bo jesli cokolwiek to tylko pisak do ust YSL lub Benetint ( nie lubie pomadek i blyszczykow ). A oczy to moze 4 razy w roku i to tylko tusz. Tak,ze za bardzo na efekcie mocnego makijazu oczu sie nie znam.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: Sabrina » 05 wrz 2014, 12:20

Ullrike,chyba świrujesz z tymi potarganymi dzinsami! (tmi Jak by nasz wygląd zalezał od potarganych spodni,to byla by masakra! Przeciez fryzura Kamy nie jest ulizana. Bardzo fajna elegancka,ale i na luzie fryzurka,strój sekretarki tez calkiem normalny. Groszki odpadają (no) Kama nie zmieniaj stylu na niechlujną 37 -tolatkę. Co pasuje małolatom,nie pasuje kobietom po 30 tce. Nie masz potrzeby sie odmladzać,bo wyglądasz super i 10 lat mniej niz masz. Facet z klasą nie zwróci uwagi na babke niechlujnym ubraniu i nie pasujacym do wieku. Jak zerknie i sie uśmiechnie,to raczej z politowania.
NIE ODMLADZAJCIE SIE NA SILE STROJAMI SWOICH CÓREK
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15236
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: cyryl-bea » 05 wrz 2014, 12:28

ullrike pisze:Zagadnienie to pośrednio tyczy tematu,ale wydaje mi się ze to jest tak jak pisala Babina o spotkaniu klasowym kobiet 50 paroletnich : czesc naturalnie wygladajaca mlodo czyli w dżinsach i czesc zadbanych tzw panius ,no i ta reszta która pomijamy milczeniem.
Kobiety zadbane to nie rowna się ze wygladajace młodziej . zadbana a mloda to dwie rozne rzeczy.
Tapeta na twarzy uważam ze postarza okrutnie i robi z młodej z każdej paniusie... a i jeszcze wyczesana fryzura..

ja jestem za podartymi jeansami jak najbardziej moja mama tez takie nosi i ma je na pewno nie ode mnie (giggle
sama sobie kupila i dobrze w nich wyglada

a na marginesie urlike mowila o kamie a kama chyba moglaby byc corka sabriny wiec o co kaman
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: babina7 » 05 wrz 2014, 12:37

potargane dżinsy , to taka przenośnia.... Też zależy w jakim stopniu potargane (giggle .Chodzi o mniej staranny wizerunek.Taki z lekką nonszalancją. Biała bluzka koszulowa i dżinsy odejmują lat, a jak do dżinsów założysz falbanki , gipiurki, śrurki to już trąci myszką.
Fryzura też taka wypracowana dodaje lat, taka sama , a mniej idealna już jest bardziej dziewczęca.
Ja właśnie nie lubię oficjalnych imprez , gdzie trzeba wyglądać "elegancko" zawsze coś przedobrze i każdy mówi, że na co dzień wyglądam 10 lat mniej (giggle . Pamiętam o zasadach ale i tak zawsze coś spieprzę....
Wczoraj na Onecie były pokazane fajne fryzurki z takich włosów jak ma Kama ale nie umiem znaleźć...
zadowolona

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: ullrike » 05 wrz 2014, 12:40

a na marginesie urlike mowila o kamie a kama chyba moglaby byc corka sabriny wiec o co kaman
No jakby w wieku 8 lat Sabrina urodzila Kame, to pobilaby rekord Indianek z dżungli amazońskiej (giggle
znajdz babina te fryzurki

Awatar użytkownika
kama39
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 792
Rejestracja: 04 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Herne, Niemcy

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: kama39 » 05 wrz 2014, 12:54

Ha ha ha, Ulrike jestes boska (rofl Nie, no rzeczywiscie na corke Sabriny jestem stanowczo za stara.
Maxi twoim zdaniem ten makijaz oczu mnie postarza? Bo nie zrozumialam za bardzo o co ci chodzilo z tymi oczami. Nigdy ich nie operowalam i uwazam, ze wygladaja zupelnie normalnie i naturalnie. Nie obrazam sie absolutnie tylko ciekawa jestem co z nimi jest nie tak twoim zdaniem.

Dana_2
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 595
Rejestracja: 22 sty 2006, 20:15

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: Dana_2 » 05 wrz 2014, 12:57

wg mnie Kama wyglada bardzo ładnie i młodo i z zapewne bedzie długo wygladała młodo.
Zawsze twierdziłam, ze same siebie lepiej/ładniej postrzegamy niż inni (giggle nawet swoje "ciuchy" wydają nam się ładniejsze, modniejsze (rofl nasi biscy też widzą nas "pięknie"
Urlike wyglada bardzo ładnie ale lubi o sobie popisać "nieprawdę" o wygladzie (rofl niejedna 50-latka chciałaby miec taką twarz.

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”