Czy , jak często i w jaki sposób dbają o siebie wasi faceci?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Czy , jak często i w jaki sposób dbają o siebie wasi fac

Post autor: GosiaczEq » 24 sty 2011, 01:31

Ja mam podobnie tylko w kwestii ciuchów ;/ zima a mój chodzi w adidasach, spodniach z dziurami i bez szalika, czapki i rekawiczek, potem co chwila marudzi, ze przemarzl, albo ze ma buty przemoczone, albo ze mu sie rozkleiły aaaa! Już dziecko bardziej pojętne jest (giggle , a żeby się ubrał jakoś okazjonalnie too chyba cud jest. Boże Narodzenie w t-shircie, sylwester w eleganckim lokalu a on w tshircie i adidasach (wow . ALbo soczewki nosi 4 miesiąc ;/ dla mnie to w ogóle jest niewyobrażalne :| nie znam się, ale wydaję mi się, że skoro wskazania są na miesiąc to później mogą zrobić jakąmś szkodę - nie potrafię pojąć wielu rzeczy :-)
Alexis może wołaj go pod prysznic czy do wanny (angel .
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
lenaa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 80
Rejestracja: 26 sty 2011, 09:46

Re: Czy , jak często i w jaki sposób dbają o siebie wasi fac

Post autor: lenaa » 31 sty 2011, 07:11

Jestem żywym przykladem że akurat dbanie o siebie to u mężczyn sprawa idywidualna..
Mój mężczyna bardzo dba o siebie. Codzienny prysznic to absolutna konieczność. Tak samo codzienne zmienianie ciuchów i regularne wizyty u fryzjera. Tylko z goleniem bywa gorzej ale to akurat mu wybaczam (giggle
Kiedy się do mnie wprowadzał powiem wam że byłam przerażona ilością jego kosmetyków, ciuchów i obecnością w jego torbie prostownicy ( myślałam że tylko kobiety używają takich sprzętów ) ale teraz mam mężczynę któremu absolutnie gderać nie trzeba żeby poszedł pod prysznic.
Aż czasami do szału mnie doprowadza jak mamy gdzieś wyjść ( na kolację, imprezę lub do znajomych ) bo mój mężczyzna dokładnie tylke samo czasu spędza w łazience co ja (giggle

Awatar użytkownika
alessandra01
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 201
Rejestracja: 25 lut 2010, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy , jak często i w jaki sposób dbają o siebie wasi fac

Post autor: alessandra01 » 04 lut 2011, 14:14

Kurcze z moim nie jest idealnie tzn jeżeli chodzi o samą higienę to na szczęście czyściutki i schludny : Kąpiele , czyste ciuchy jak najbardziej . Jednak ja bym chciała żeby zaczął się trochę inaczej ubierać bo najczęściej zakłada jeansy i te nieszczęsne T-Shirty . Do tego fryzura zawsze taka sama – po prostu krótkie włosy . Chciałabym żeby T-shirty zastąpiły ładne polówki , fryzura trochę wycieniowana i tak minimalnie na solarium , nie chcę żeby był jakoś maksymalnie wystylizowany tylko po prostu zadbany
14.10.2010 dr Żukowska 410 anatomiczne

Chcę mieć większe!!

11. 02. 2015 dr Łątkowski 500 okrągłe

semper
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 606
Rejestracja: 19 paź 2009, 19:25
Kontakt:

Re: Czy , jak często i w jaki sposób dbają o siebie wasi fac

Post autor: semper » 04 lut 2011, 18:06

alexis777 pisze:U mnie też taka zmiana by się przydała i postanowiłam ,że wywale mu te wszystkie beznadziejne ciuchy i kupie takie , w których uważam ,że będzie wyglądał dobrze ;)
ja chyba zrobie to samo bo moj facet choc jest bardzo czysty to jednak gustu za grosz nie ma. Dobija mnie tym! Tym bardziej, ze dla mnie wyglad jest bardzo wazny i sama staram sie dobierac ubior jak nalezy a ten ma to gdzies (envy
CKN - 22 listopada 2010 - dr Łątkowski - jak na razie-ZADOWOLONA!

Awatar użytkownika
lenaa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 80
Rejestracja: 26 sty 2011, 09:46

Re: Czy , jak często i w jaki sposób dbają o siebie wasi fac

Post autor: lenaa » 05 lut 2011, 13:05

Oj dziewczyny dziewczyny... (giggle
Jeśli chodzi o ubiór możecie zawsze wypróbować starą jak świat metodę. Mianowicie nie krzykiem płaczem i załamaniem tylko komplenetem przekonać mężczyznę do pewnego stylu. Wystarczy że kupicie razem jakąś jedną rzecz która jest zupełnie inna niż reszta jego ciuchów w której wygląda fajnie i będziecie mu co jakiś czas kiedy to założy rzucać aluzje że wygląda bardzo seksownie. Ja właśnie tak zrobiłam. Tak mój mężczyzna przestał nosić powyciągane okropne spodnie. Kupiliśmy jedne inne nie całkiem dopasowane ale bardziej trzymające się ciała i co jakiś czas słyszał "mmm kochanie ale masz seksowny tyleczek" alboe "kochanie ale dziś seksownie wyglądasz" Efekt? następne spodnie kupil już kompletnie niepodobne do swojego strego stylu (giggle

Awatar użytkownika
magdaj
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 276
Rejestracja: 17 sie 2008, 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy , jak często i w jaki sposób dbają o siebie wasi fac

Post autor: magdaj » 11 lut 2011, 21:47

Mój jest zawsze taki, że mam ochotę go schrupać..

Do pracy chodzi w eleganckich spodniach i dopasowanych koszulach. Oczywiście musiałam mu trochę pomóc w kompletowaniu garderoby, ale jest bardzo podatny na moje sugestie, więc nie było większego problemu.

Po domu chodzi przeważnie w dresach i podkoszulku..., ale ja też tak chodzę, więc zupełnie mi to nie przeszkadza.

Zawsze jest czyściutki i pięknie pachnie. Chyba nie mogłabym byc z kimś, kto się poprostu nie myje..
No błagam was, przecież to obrzydliwe... (shake
18.09.08 mentor plus profil 250cc i 225cc
14.06.10 mentor 275hp i 225hp
15.11.10 korekcja otoczek

dr Checinski

Awatar użytkownika
magdaj
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 276
Rejestracja: 17 sie 2008, 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy , jak często i w jaki sposób dbają o siebie wasi fac

Post autor: magdaj » 12 lut 2011, 16:25

Nie wiem ile lat maTwój, ale mój w tym roku kończy 46.. I na szczęście o niczym nie musze mu przypominać.. przynajmnie na razie, alzchaimera jeszcze nie ma..

Mam natomiast syna, który ma 9 lat i jemu owszem, zdarza się mieć brudne uszy, ale od czego ma się mamę, która zadba, prrzypomni, łatkę naszyje, czy do fryzjera zaprowadzi..

Ale to jest dziecko! Matkować swojemu mężowi nie zamierzam, już jedną mamę ma! I wystarczy:)
18.09.08 mentor plus profil 250cc i 225cc
14.06.10 mentor 275hp i 225hp
15.11.10 korekcja otoczek

dr Checinski

Awatar użytkownika
magdaj
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 276
Rejestracja: 17 sie 2008, 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy , jak często i w jaki sposób dbają o siebie wasi fac

Post autor: magdaj » 12 lut 2011, 19:19

Szczerze mówiąc to nie za bardzo.. mi sie już po prostu trafił takie "egzemplarz" (giggle
Oczywiście ma pełno innych wad, nie obcych temu gatunkowi..:)

Jeśli jednak Tobie to aż tak nie przeszkadza, to nie pozostaje Ci nic innego jak kochać i cierpliwie uczyć..
18.09.08 mentor plus profil 250cc i 225cc
14.06.10 mentor 275hp i 225hp
15.11.10 korekcja otoczek

dr Checinski

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: Czy , jak często i w jaki sposób dbają o siebie wasi fac

Post autor: idealiste » 19 lut 2011, 21:52

Mój za to ma 2 razy większą garderobę niż ja (a ja wcale mało rzeczy nie mam (giggle ), golenie codziennie, fryzjer co 5 tygodni. Gorzej tylko z myciem (giggle Jak go poznałam to głowę mył raz na tydzień (wondering , a pranie robił raz na miesiąc (pewnie dlatego mu było potrzebnych tyle rzeczy).
Co do ubrań to kiedy się pobraliśmy to dokładnie przemaglowałam jego szafę (miał w niej nawet koszulki z początku studiów-a skończył je dobre naście lat temu), kupiliśmy mu dużo fajnych rzeczy, ale on i tak woli iść do sklepu sam, kupić jakąś obrzydliwą koszulę(ostatni zakup-czerwona w zielono-żółto-brązową kratę, z okropnego materiału za dobrą stówę (pleure ) i nosić ją przez tydzień (no)
Na delikatne sugestie i mówienie jaki to jest seksowny w innych rzeczach nie reagował, więc wysunęłam ciężkie działa i powiedziałam, że w swych ukochanych koszulach wygląda jak dziad chodzący po śmietnikach (prawie zgodne z prawdą (mdr ).
Koszule zapakowałam w torbę i wsadziłam do samochodu. Co z nimi zrobił-nie wiem. W samochodzie, ani tym bardziej w domu ich nie ma (tongueout
ale komentarz pomógł i teraz chodzi w zgrabnych, czarnych koszulach i jeansach(giggle
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

Awatar użytkownika
luna 1
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1916
Rejestracja: 04 sie 2008, 17:38

Re: Czy , jak często i w jaki sposób dbają o siebie wasi fac

Post autor: luna 1 » 19 lut 2011, 22:08

ja zrobiłam ze zmiana garderoby tak samo jak lenaa (yes)poskutkowało, kiedys nie cierpiał innych spodni jak jeansy lub dresy, t-shirty i bluzy.Teraz spodnie moze nie przylegajace mocno do ciala ale tak lekko dopasowane, koszule itp..... z higiena nie ma problemu, manicure osobiście mu robię....teraz jestem na etapie namawiania na wizyte u kosmetyczki, tzn jakiś zabieg odmładzający;) mój mąz ma problem z pamiętaniem o używaniu kremów do twarzy i pod oczy, a niestety jego skóra potrzebuje odnowienia (clin
Dostęp do Galerii Zamkniętej + zdjęcia PRZED - meyd@beautywpolsce.com
zdjęcia PO - tylko NOSY - menelik@beautywpolsce.com
reszta zdjęć PO - foxxia@beautywpolsce.com

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”