Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: beata-malgorzata » 08 paź 2009, 22:12

Czyli bez cieplego okrycia sie nie obedzie , jakis plaszczyk sie przyda Tobie by nie zmarznac w tej slicznej lekkiej sukience . Masz juz wszystkie dodatki do sukienki , a jak sie pomalujesz ?
U mnie tez nie jest zbyt ladnie . W nocy byla ulewa , ale to dobrze bo wybieram sie na grzybki , zbieralam juz ale bylo bardzo sucho , tym razem nie ma mocnych beda czekac na Beatke sliczne prawdziwki :-D Chyba ze mysliwi zdecyduja zajac "moj" las , no to wtedy odpuszcze sobie te grzyby :evil:
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
anima60
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 643
Rejestracja: 14 sty 2005, 23:55

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: anima60 » 09 paź 2009, 17:15

Hej, hej! U mnie -w sprawie z powodu której wróciłam tydzień temu pilnie do domu- wszystko zakończyło się pomyślnie :-D i mogłam już nie zmieniać dalszych planów wyjazdowych.
Teraz jestem na dalekiej północy - zimno i deszcz mi nie dziwny, chociaż...właśnie słońce przebłyskuje przez chmury. Może się odmieni?
Pozdrawiam wszystkie PDT_Love_01

derek123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 181
Rejestracja: 19 cze 2008, 13:44

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: derek123 » 11 paź 2009, 12:43

Hej! A ja dopiero co wróciłam, miałam być dwa tygodnie a zostałam miesiąc. Tam tak ciepło, a tu takie zimno...brrr, chyba wrócę z powrotem...Zurich, Lozanna, Lourdes, Carcasonne, San Sebastian, Madryt, Toledo, Salamanka, Fatima, Lizbona, Sintra, Capo de Roca, Cordoba, Granada, Barcelona, Walencja, Awionion, Cannes, Wenecja...jeszcze przesuwają mi się przed oczami (porządkuję właśnie zdjęcia)...Boże, jaka cudna porcelana w Portugalii! A biżuteria w Toledo i Wenecji! I to szkło w Wenecji! Marzenie! Katedra w Toledo kładzie na kolana.A ogrody sułtana w Alhambrze i pokaz flamenco w Granadzie...bajka! Taka szkoda, że trzeba było wreszcie wracać...
A tu tyle zmian na forum! Marena gratuluję wnuczka! A Wam Drogie Koleżanki udanego spotkania w Ustroniu, no i Kwiatuszkowi szampańskiej zabawy na weselu!Muflonku, mam nadzieję, że się już wykurowałaś.
To na razie, bo rodzinka czeka na pokaz slajdów (i...degustację porto i madery).

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: babina7 » 15 paź 2009, 14:27

a moja wnusia już tańczy na stole po lokalach........
zadowolona

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: babina7 » 15 paź 2009, 14:40

jak zaznaczyć usunięcie tego zdjęcia np.jutro????
zadowolona

Awatar użytkownika
foxxia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3755
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:36

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: foxxia » 15 paź 2009, 15:19

babina7, nie ma jeszcze dostępnej tej opcji.
Wszystkie foty do Galerii Zamkniętych
(mail) galeria@beautywpolsce.com



---->Jesteśmy też na facebooku!!<----

Dana_2
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 595
Rejestracja: 22 sty 2006, 20:15

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: Dana_2 » 16 paź 2009, 08:27

co tak cicho? napsiszcie dziewczyny cokolwiek, bo martwię się ;)

byłam wczoraj na dalszym upiekszaniu i tak: zrobilismy mezoterapię na twarz i szyje, botox, i fraxel na dłonie - przygotowanie do dalszych zabiegów ;) cena za wszystko przyzwoita (mam duże znizki) ;) następna wizyta za 2 tyg. pierwszy raz taki komplet zastosowałam, zobaczymy jakie będa efekty...

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: marena103 » 16 paź 2009, 09:33

no faktycznie cisza
nawet kwiatek sie nie chwali jak bylo na weselu - cisza i juz
nie wiem moze przez ten snieg i pogode nikt sie nie dzieli emocjami
nie chwalicie sie dziewczyny ani pociechami ani zakupami chocby na zime
ja jutro spedze dzien z wnuczka, biore ja do siebie zeby synowa troche odzipnela przy malym bo maly mocno absorbujacy je co dwie godziny przez godzine wg mnie powinna dac malemu na noc butelke bo widocznie nie dojada ze tak ja ciegle ssie a tak wezme malo do siebie na caly dzien chyuba ze bedzie chciala spac u babci to niech spi
to moze synowa przynajmniej sie zdrzemnie kiedy i maly pojdzie spac, dobrze ze jest niedziela w perspektywie to w niedziele odpocznie babcia bo ostanio tez mam duzo pracy i do domu wracam na noc wlasciwie, nie wiem czy wam tez momentami nic sie nie chce, za szybko mija czas, za szybko mijaja tygodnie
a w ogole maly jest taki slodki - super chlopaczek (tu przemawia duma babci)
a co do zakupow np butkow to duzy wybor maja teraz w daichmanie i w przyzwoitych cenach
ja jestem zdania ze lepiej kupic sobie 2 pary po 120-140 zl niz jedna za 400 zl
moda sie szybko zmienia kroj podeszywy ,obcasa, cholewki ,to po co miec jedna pare na dwa lata ,jak mozna zaszalec i miec kilka par
a jakie butki wy kupujecie
drogie na dluzej
czy tansze na sezon?
odezwijcie sie
beata-malgorzata mam pytanie
co nakladac na powieke zeby sie cien nie zalamywal na bliznie, gdzies to juz pisalas ale tak duzo od tamtej pory napisane ze nie moge znalezc w operacjach powiek

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: beata-malgorzata » 16 paź 2009, 09:56

Nie jest cicho , przeciez piszecie :-) Wlasnie te kozaki :-? , mialam sobie kupic jedna pare , takie ktore sobie wymyslilam i ...zrezygnowalam bo kupilam sokowirowke (wreszcie) . Philipsa ta ktora mialam na oku . Zrobilam pierwsze soki z marchewki + jablka+kiwi , ale soczek dobry , pycha! oh(t1 a kozaki kupie za kilka tygodni , mam w czym chodzic wiec to byl raczej kaprys , a tak mam super sokowirowke i tone jablek z mojego sadu , wiec lepszy pozytek niz z kozakow :-)

Tez bym chciala zrobic (pierwszy raz) mezo na szyje i dekold , ale to dopiero kiedys , teraz zajme sie oczami . W srode mam wizyte na botox moze tez wypelnie doline lez restylanem, zobacze czy starczy mi pieniedzy :-? (ostatnio przybylo mi troche ciuchow i kosmetykow :roll: )

Marena - krem na dzien , podklad na cala powieke i puder sypki , tak przygotowane oczy mozesz malowac czym chcesz , nic sie nie odbije i nie zroluje .
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Zycie zaczyna sie po 40-tce. cz.4

Post autor: babina7 » 16 paź 2009, 11:14

ja się chwaliłam wnuczką ale skasowałam, bo nie można nastawić na parę dni {a tak fajnie było}
zadowolona

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”