Jak mija nam dzień? cz.2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
luna 1
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1916
Rejestracja: 04 sie 2008, 17:38

Post autor: luna 1 » 06 cze 2009, 21:14

laseczki jakie obowiązki ma świadek na weselu??? bo mnie wkurza mój brat :evil:
Dostęp do Galerii Zamkniętej + zdjęcia PRZED - meyd@beautywpolsce.com
zdjęcia PO - tylko NOSY - menelik@beautywpolsce.com
reszta zdjęć PO - foxxia@beautywpolsce.com

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 06 cze 2009, 21:27

lunka, jak to Twój brat to moze wszystko wymyslic:)) teoretycznie Ty sie młodą zajmujesz, wiecej ma świadek (w sensie facet)- bo auto przygotowac i kwiatki zalatwic (odebrac). Ty masz ubrać młodą i potem zajmować się goścmi pośrednio, tzn zeby młodych odciazyc, to swiadkowa pomaga ;) . Poza tym masz ładnie na zdjęciach wyglądać hihi
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: k_asiaczek » 06 cze 2009, 21:28

luna 1, jakbyś była świadkiem panny młodej to musisz mieć dla niej rajtuzki a dla brata to może zapasowe skarpetki ;) a tak serio no to musisz ogólnie dbać o to żeby młodzi nie musieli sobie zawracać głowy jakimiś problemami, tylko Ty i świadkowa/świadek młodej powinniście czuwać nad wszystkim 8-)
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
luna 1
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1916
Rejestracja: 04 sie 2008, 17:38

Post autor: luna 1 » 06 cze 2009, 21:47

dziewczyny załamałyście mnie :doubt: no bo tak, będą goście przyjezdni, którzy przyjeżdząją do wynajętych pokoi.Pytam brata czy bedzie jakis transport z hotelu do kościoła i z kościoła do hotelu, a on do mnie że z hotelu ludzie musza się sami zorganizować :evil: najgorsze jest to że wesele jest daleko, mój brat ma chyba wszytko gdzieś,to ja sie wszystkiego wypytuje i mówię co i jak, a on to odwraca, że świadkowie są od tego, że tez musza cos robic i to moja głowa w tym jak goście dojada do kościoła i później na salę.....przeciez to jego wesele ja nie jestem w stanie na odległość zaltwić transportu, zresztą oni nie chcą nic wynająć.... teraz na dwa tygodnie przed powiedział mi że muszę mieć zaświadczenie z kościoła że moge być świadkową :evil: a gadam o tym od miesiąca.......jestem załamana
Dostęp do Galerii Zamkniętej + zdjęcia PRZED - meyd@beautywpolsce.com
zdjęcia PO - tylko NOSY - menelik@beautywpolsce.com
reszta zdjęć PO - foxxia@beautywpolsce.com

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: k_asiaczek » 06 cze 2009, 22:06

luna 1, szczerze mówiąc to współczuję Ci :( nienawidzę o wszystkim dowiadywać się na ostatnią chwilę :doubt: ale Twój brat postępuje trochę nie w porządku w stosunku do Ciebie, bo ok-zgadzam się, że świadkowie powinni dbać o gości na weselu i się zajmować pewnymi rzeczami żeby odciążyć młodych ale bez przesady żeby mówić świadkom, że mają załatwić gościom transport, w życiu bym czegoś takiego nie zrobiła. ja sama załatwiam wszystko przed weselem, świadkowie mogą mi pomóc ale nie mnie wyręczać bo ja im tak powiem 2 tyg przed ślubem. pogadaj z bratem i mu powiedz, że nie jesteś w stanie tego zrobić bo za późno się dowiedziałaś o pewnych rzeczach a masz też swoje sprawy na głowie. wiem, że nie wypada tak mówić ale to jego wesele, jak nie umiał sobie załatwić wszystkiego to mógł skorzystać z pomocy ale prosząc a nie nakazując.
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 06 cze 2009, 22:35

luna , hm jak on nie załatwi transportu, to przecież będziecie mieć tam masakrę jakamś:)) Chyba, ze ma pewnosc, ze wszyscy mają auta. Mnie zawsze ktoś podwozi do kościoła, a potem to czekam już na transport zorganizowany :-) . Wystarczy chociaż parę taksówek zamówić!
Ja będę świadkiem w pazdzierniku i nic nie planuje robić, tzn wszystko młodzi a ja na zdjeciach i takie tam pierdułki..
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
luna 1
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1916
Rejestracja: 04 sie 2008, 17:38

Re: Jak mija nam dzień? cz.2

Post autor: luna 1 » 07 cze 2009, 10:28

Bosze :o nie podoba misie tu...tzn ta wersja :!: otworzyłam nasz post i za cholerę nie mogłam dostac sie na ostatnią stronę, musiałam każdą strone po kolei otwierać :evil: i teraz nie widać czy ktos odpowiedział w danym temacie, tylko trzeba go otwierac żeby zobaczyć........oj cięzko będzie mi sie tu odnaleźć :( :( :(

co do wesela.....k_asiaczek no własnie to samo mu powiedziałam, że to niestety ale nie moje wesele tylko ich i opinia bedzie o nich nie o mnie.Ja mogę mu podpowiadać pewne sprawy, tak jak teraz z tym transportem, ale nie załatwiac za niego i to na odległość.I tak jak piszesz gdyby to był inny ton, typu zapomniałem, nie pomyślałem, a nie od tego sa świadkowie......załamka, powiedział że mam dac mu znać ile osób będzie bez auta to on kogoś podeśle..koszmar
gosiaczku masz rację to będzie masakra :!: od nas ze strony będzie 7 osób bez transportu, a Ci co maja auta to zapełnione, od młodej nie wiem ile będzie bez transportu...no właśnie ja tez sie nastawiłam że będę pomagać młodej typu welon poprawić, suknię i takie tam, no i oczywiście ładne zdjęcia...
Dostęp do Galerii Zamkniętej + zdjęcia PRZED - meyd@beautywpolsce.com
zdjęcia PO - tylko NOSY - menelik@beautywpolsce.com
reszta zdjęć PO - foxxia@beautywpolsce.com

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Jak mija nam dzień? cz.2

Post autor: GosiaczEq » 07 cze 2009, 10:45

ojej, ale zmian dużo... ale tamte kolory były chyba fajniejsze:D w ogóle piszę w ciemno, bo mi ostatnia strona nie działa:)))
Dobra już lepiej;))) hahha zostałam uzależniona to mi się podoba.. tylko te kolorki takie mdłe:( Wczesniej wszystko było bardzej czytelne:)) ale zobaczymy jak się zakonczy modernizacjaa , to dopiero bedziemy marudzic i błagac o powroty:)))
Mi sie forum tamto podobało, bo roznilo sie od wiekszosci, a teraz zrobiło się takie samo prawie :((
Ide przeglądać;)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Jak mija nam dzień? cz.2

Post autor: Antonelka » 07 cze 2009, 11:31

dziewczyny, forum jest jeszcze w trakcie ustawiania, prace cały czas trwają, dlatego te utrudnienia jeszcze...
ale niedługo wszystko będzie dobrze i będzie działać jak należy :-)

przepraszamy za te niedogodności i prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość

Administracja forum
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.2

Post autor: Aguuu » 07 cze 2009, 11:37

Mi się tamto chyba bardziej podobało, ale może to kwestia przyzwyczajenia :roll:
dobrze że już jest forum :-D
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”