Ja chyba umre z bólu..:(((

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Przemek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 269
Rejestracja: 10 lip 2006, 23:34
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: Przemek » 20 sie 2006, 08:32

Gosia 29 jestes po akademi morskiej w Gdyni Nawigasja specjalnsoc transport morski? naprawde po tym nie plywasz na statkach?

po czym w takim razie plywasz na statkach?
a
acha powiedz mi te praktyki morskie ile trwaja sa raz na semestr z tego co wiem 2 tygodnie?

napisz cos wiecej :)
dr Irena Grobelny..?
dr Skupin --> totalna klapa..
dr Zdzitowieckiego--->totalna klapa

FITNESS>>

elajustyna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 479
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:17
Lokalizacja: Wroclaw/Szkocja

Post autor: elajustyna » 20 sie 2006, 11:34

Przemo...nie jedna rybka w morzu :) daj sobie na luz i enjoy :)

ja kiedys tez myslalam ,ze nie przezyje jak rozstalam sie z pierwsza miloscia...i jakos do dzisiaj zyje :)


pomysl sobie jaki tesc ci sie szykuje :roll: :wink:
Niedojrzala milosc mowi:" Kocham cie,poniewaz cie potrzebuje". Dojrzala milosc mowi: " potrzebuje cie poniewaz cie kocham"



***************************************************

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 20 sie 2006, 11:40

Przemo pisze:Gosia 29 jestes po akademi morskiej w Gdyni Nawigasja specjalnsoc transport morski? naprawde po tym nie plywasz na statkach?

po czym w takim razie plywasz na statkach?
a
acha powiedz mi te praktyki morskie ile trwaja sa raz na semestr z tego co wiem 2 tygodnie?

napisz cos wiecej :)
nie nie jestem po Akademii ale pracuję w "tym" fachu ;)
ale:
Wydział Nawigacyjny kształci studentów na kierunku NAWIGACJA w specjalności transport morski oraz na kierunku TRANSPORT w specjalności eksploatacja portów i floty.

Celem studiów w specjalności transport morski jest przygotowanie wysokiej klasy specjalistów w zakresie eksploatacji statku w transporcie morskim. Absolwent tej specjalności otrzymuje dyplom ukończenia studiów wyższych i tytuł magistra inżyniera nawigatora morskiego. Po odbyciu, określonej przepisami, praktyki otrzymuje również dyplom oficera i uprawnienia do sprawowania funkcji oficerskich i kierowniczych na statkach w dziale pokładowym.

Celem studiów w specjalności eksploatacja portów i floty jest przygotowanie specjalistów w zakresie technicznej eksploatacji portów. Absolwent tej specjalności otrzymuje dyplom ukończenia studiów wyższych i tytuł inżyniera eksploatacji portów.

Studia na obydwu kierunkach powinni podejmować kandydaci charakteryzujący się uzdolnieniami do nauk ścisłych, rozwiniętą wyobrażnią przestrzenną, aktywnością, jak również predyspozycjami do kierowania zespołami ludzkimi.

Na Wydział Nawigacyjny przyjmowana jest w zasadzie młodzież męska, wyjątek stanowi specjalność eksploatacja portów i floty, na której może studiować również młodzież żeńska.
Reasumując po transporcie morskim żeby "pływać" trzeba przejść dodatkowe szkolenia, a poza tym coś tu nie halo skoro na oficjalnej sttronie uczelni piszą że laski na nawigację tylko na eksploatację portów i floty sa przyjmowane:) szczegółowe informacje o planie zajęć i praktykach równiez na srtonie wydziału są... Ale tak moim skromnym zdaniem to Twoja dziewczyna jest jeszcze na tyle młoda osóbką że może nie powinieneś jej tak "osaczać" i dać jej i sobie trochę luzu i dystansu... bo jak to mówią co ma wisiec nie utonie, ale szkoda by było żeby się Wam cos miało popsuć... Ona jak Cie poznała to jeszcze dzieckiem była...

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 20 sie 2006, 13:29

Praktyki dla studentów na kierunku NAWIGACJA specjalność transport morski:

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... kt.st..jpg
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

Awatar użytkownika
Lunia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 218
Rejestracja: 30 sty 2006, 01:28

Post autor: Lunia » 21 sie 2006, 14:01

Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli do Ciebie wróci, jest Twoje. Jeśli nie wróci, to tak naprawde nigdy Twoje nie było.

Przemo, wyluzuj.
Twoje podejscie troszeczke zaczyna przypominać podejście jej ojca. A to jest a little bit creepy :wink:
Łatwiej, milej i lepiej jest kiedy sie kocha lekko i nie oplata drugiej osoby jak bluszcz i nie daje jej oddychać. Mam nadzieje,że pod całą ta powłoką strachu twoja miłość jest taka właśnie. A przecież tęsknota też jest fajnym uczuciem :P
Ju¿ PO operacji nosa - Dr Zawisz 22 marca

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 21 sie 2006, 14:19

Nawet nie troszeczkę. To jest to samo zachowanie, tylko nie ma ( bo nie miało okazji się ujawnić) tej ojczanej siły rażenia w postaci uprzykrzania zycia. Na razie...
Za jakiś czas ojciec dziewczyny będzie mówił:" Przemo, wyluzuj...".

Wykończycie dziewczynę, jak będziecie jej tak deptać po piętach i śledzić każdy ruch, żeby tylko nie stracić jej z pola widzenia, żeby tylko nie narobiła głupstw...Może od razu jakiś wniosek do sądu o ubezwłasnowolnienie?
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

Awatar użytkownika
MMarta
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 620
Rejestracja: 04 kwie 2006, 23:53

Post autor: MMarta » 22 sie 2006, 00:13

A ja z własnego doświadczenia wiem, ze czasem takie wyjazdy dobrze robią dla związków...
Mój mąż (zanim jeszcze nie był moim mężem) wyjechał do Grecji do pracy na 6 miesięcy a jak wrócił to był taki stęskniony, ze odrazu mi się oświadczył :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Przemo pomyśl sobie że jak Cię kocha to na 100% Cię nie zdradzi, nikt jej w głowie nie zawróci a będzie to świetny sprawdzian dla Waszej miłości...Nie jeździj do niej codziennie bo dziewczyna w końcu się zbuntuje i będzie miała pretensje że jej nie ufasz...że ją sprawdzasz...a po co Ci to :?: :?: :?: Pokaż , że masz do niej zaufanie (chyba ze nie masz :?: :?: :?: ) ale bez zaufania to związek jest bardzo bardzo kruchy....

A tak na marginesie to czy ona też ma takie obawy :?: :?: że ktoś Tobie zawróci w głowie :?: :?: Ona chętnie jedzie na te studia czy to tylko "ROZKAZ" ojca :?: :?:
Dr Miko³aj Kubasik - 28 kwiecieñ 2006r.
325cc profil wysoki (75D) - jestem happy
Powieki górne i dolne 28 sierpień 2014 - Brzuchański...

Awatar użytkownika
Przemek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 269
Rejestracja: 10 lip 2006, 23:34
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: Przemek » 23 sie 2006, 22:24

obawy ma takie jak ja chyba kazdy ma takie cos ale ufamy sobie rozmawialismy sporo o tym od czasu jak napsialem tego posta i troszke lepiej sie czuje tak ogolnie....

ona jak widze poechodzi do tego mniej emocjonalnie niz ja ona po prostu mnie Kocha i wie ze nic nie mzoe tego zepsuc jak mowi..

ja za to jestem taki a nie inny.. ale juz dotarlo do mnie kilka waznych kwesti

bedziemy sie widywali 3 razy w tygodniu raz w srodku tygodnia i weekend jak bedzie wracala do domku

mamy wposlne plany na pszyszlosc ona dzisiaj mi powiedziala.. jak tak rozmawialismy.. zchyba zeby mnie pocieszyc wsumie.. ze mam i ze ogolnie mamy myslec ze mamy cel w zyciu czyli zeby byc razem zeby mieszkac itp... i to jest fajne wsumie i daje sile
dr Irena Grobelny..?
dr Skupin --> totalna klapa..
dr Zdzitowieckiego--->totalna klapa

FITNESS>>

Awatar użytkownika
MMarta
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 620
Rejestracja: 04 kwie 2006, 23:53

Post autor: MMarta » 23 sie 2006, 22:50

No widzisz Przemo czyli wszystko zmierza ku dobremu...
Tak trzymać :gg:
Wiecej wiary w dziewczynę a wszystko będzie dobrze :wink: :wink:
Dr Miko³aj Kubasik - 28 kwiecieñ 2006r.
325cc profil wysoki (75D) - jestem happy
Powieki górne i dolne 28 sierpień 2014 - Brzuchański...

Awatar użytkownika
Przemek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 269
Rejestracja: 10 lip 2006, 23:34
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: Przemek » 24 sie 2006, 00:33

mam jeszzce prosbe o pomoc... chcialbym cos kupic mi i dziewczynie... cos takiego co by moglo jej i mi przypominac ze ktos na nia czeka ze ktos ja abrdzo kocha ze teskni... taka drobnostka zeby miala to ja i ona takie same...

macie jakis pomysl?...

jak sa te serduszka przepolowione jedna czesc ma ona druga ja cos na tej zasadzie
dr Irena Grobelny..?
dr Skupin --> totalna klapa..
dr Zdzitowieckiego--->totalna klapa

FITNESS>>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”