Tesciowa i TY ????

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
doma1982
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 457
Rejestracja: 13 lis 2007, 14:07
Lokalizacja: DE
Kontakt:

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: doma1982 » 11 gru 2009, 17:34

Moja teściowa to też kawał zarazy oh(m1 Bardzo interesowna i podstępna baba!!! Jak do nas dzwoni to zamiast spytać co u nas słychać to tylko wylicza co by się jej przydało...że to laptop sie zepsuł,że ciuchów nie moze na siebie kupić, ze dla swojego drugiego synka ktory ma 15 lat kurteczki w PL nie może dostać...i to jest taka cicha sugestia że my mamy jej to popatrzeć i kupić u nas :-? Wkurza mnie to strasznie,ona wiecznie ma jakieś problemy myśli że tu w DE wszystko lepsze i my mamy czas zeby chodzic i patrzec za ciuchami dla jej 15 letniego synka( ktory powinien sam sobie kupowac rzeczy). Z mężem już nie raz o to sie kłóciłam...dlaczego moi rodzice jakoś sobie radza ze wszystkim a jego ciągle mają problemy!!! Tym bardziej ze mieszkamy 500 km od domu i nie jestesmy na kazde jej skinienie. Rok temu na świeta to przesadziła...kazała nam z DE przywiezc torta mrozonego a sama mieszka przy granicy z niemcami!!! No mówie MASAKRA :evil: A jak jeszcze mieszkaliśmy w domu to wszedzie chciała z nami jezdzić...i jak gdzies wychodzilismy to było "gdzie idziecie, o ktorej wrocicie?" Zachowywała sie jak byśmy mieli po 10 lat!!! Teraz jedziemy na świeta do domu wiec pewnie znowu coś wymyśli ;)
Trzeba mieć to wyczucie, to minimum, ten takt, komu trzeba, komu można, komu nie, komu tak. Bowiem każda kobieta dobrze o tym wie: komu trzeba, komu można, komu tak, komu nie:)))

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: ola banderola » 11 gru 2009, 19:15

No nie wierzę to przecież siostra bliźniaczka mojej teściowej :badgrin: :badgrin:
Ostatnio nam sugerowała, że przydałoby się u niej okna wymienić,a mi ręcę opadły,a co ja to jestem studnia bez dna.
Ciągle jakieś rozkazy przywieźcie mi to i to, bo w Niemczech jest wszystko lepsze...jejeje już się rozpędzam,ja jej zawsze mówię, że komunizm dawno przeminął i w PL mamy teraz wszystko,a ona dalej swoje :evil:
Nie cierpię tego babska i utopiłabym ją w przysłowiowej łyżce wody :-? Koszmarne babsko, straszna plotkara, no potwór jednym słowem. Moja mama nigdy mnie o nic nie prosi,dla niej istotne jest to,że przyjeżdzamy, że będzie wesoło i że nas zobaczy, żadnych zachcianek!!! Zawsze się mówi, że to kobiety mają gorsze mamusie,a ja myślę, że jest odwrotnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jakby tego było mało jest strasznie leniwa,nawet prasować nie potrafi, robi to za nią mój teść :-o niewiarygodne,ale niestety prawdziwe,on też piecze ciasta i myślę, że on to powinien w butach do nieba pójść, że musiał z nią przez życie iść...

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: Aguuu » 11 gru 2009, 20:25

łojej, ciekawe czemu pewnie fajne kiedyś kobitki, takie się robią.... :roll:
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: ola banderola » 11 gru 2009, 21:13

Moja nigdy nie była fajna,nie wierzę w taką metamorfozę, że z sympatycznej zrobiła się zołza... :roll:
Nawet mój mąż przyznaje, że jego matka jest dobra,ale tylko na 5 minut...dla mnie to 5 minut to już za dużo :badgrin:

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: Aguuu » 11 gru 2009, 21:45

może zgorzkniała na starość.... :roll:
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
agus_dan
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:01

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: agus_dan » 11 gru 2009, 22:22

Ola banderola, to juz chyba nie blizniaczki tylko klony-moja taka sama zolza.
Ja naprawde uwazam ze matki facetow sa gorsze.
Dziewczynka musi dorosnac stac sie kobieta, opiekowac sie domem dziecmi i chyba kaza matka rozumie ze nadejdzie ten czas bo ja tez to spotkalo, natomiast chlopca chcialyby zatrzymac przy swej spodnicy a my jestesmy zlem ktore go jej kradnie.
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

15/06/10 operacja noska -dr Łątkowski

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: ola banderola » 11 gru 2009, 22:29

Dokładnie tak jest !!!! Zgadzam się !!!

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: eniii » 11 gru 2009, 22:32

ja już nie pamietam czy się wypowiadałam na temat tesciowej ale teraz napisze jedno : jest dobrym człowiekiem ale... ma parę okropnych WAD które mnie na MAXA wku...... :evil: :evil: :evil: nie będę ich teraz wypisywać bo ... szkoda czasu ;)
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
nowka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 378
Rejestracja: 16 wrz 2005, 19:27
Kontakt:

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: nowka » 11 gru 2009, 23:21

Jak tak czytam ten watek, to dochodze do wniosku, ze mam niesamowite szczescie, bo moja tesciowa to wzor dyskrecji, dyplomacji i zdrowego rozsadku. Nie wtraca sie zupelnie w nasze zycie, wychowanie dzieci itp, zawsze trzyma moja strone (jesli pojawia sie sytuacja konfliktowa z moim mezem, a jej synem) i dopiero teraz uzmyslawiam sobie ile problemow mniej mam dzieki temu, ze jest taka spolegliwa 8-)

Ps. Wspolczuje, Wam dziewczyny :shock:
13.05.2006 nosek prof Jethon, 22.01.2010 325 hp mentor okragle - sa super

Awatar użytkownika
agus_dan
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:01

Re: Tesciowa i TY ????

Post autor: agus_dan » 11 gru 2009, 23:33

Nowka- nie odzywamy sie do ciebie oh(w1
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

15/06/10 operacja noska -dr Łątkowski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”