Czy ratować miłość która boli?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lunka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3427
Rejestracja: 19 cze 2006, 22:48
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Post autor: Lunka » 24 cze 2008, 15:09

bo wiadomo ze na dawna milosc najlepsza jest nowa milosc, a ty Majusia, zacznij sie rozgladac, wspolne wyjscie do kina,kawka,lody w kawiarni.... to poczatek czegos nowego :-D
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
28.11.2006r.Skupin 350HP,moje nowe oblicze
------30.03 ---- subcision --------------

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 24 cze 2008, 15:13

Majusia pisze:Powinnam otworzyć się na ludzi i wierzyć w nich, a chowam się w skorupie jak ślimak. Ale jak tu po takim doświadczeniu wierzyć w facetów, znałam go tyle lat, a nie sądziłam, że zdolny jest do czegos takiego
napewno nie od razu uwierzysz w facetow i napewno na sile nie da sie tego dokonac,ale kiedys spotkasz tego wlasciwego i Bogu podziekujesz(jak ja) ze nie wysluchal cie co do tamtego,uwierz mi,ze Bog wie lepiej co jest dla ciebie dobre,a ty sama to dostrzezesz.
Narazie wychodz,baw sie,umawiaj z facetami,i choc usilnie brakuje ci teraz milosci to uwazaj,nie wchodz z deszczu pod rynne. teraz powinnas sie skupic na zabawie i zapomnieniu,na prawdziwe uczucie przyjdzie czas. Ale przyjdzie. Tylko nic na sile,pamietaj,bo w tym stanie mozesz sie znowu przejechac na kims...
Delicat,ty tez! Nie czekaj na odpowiedz od niego,zajmij sie czymkolwiek,poogladaj ciuchy na allegro,nie wiem,tylko nie czekaj!
Albo poflirtuj z kims na jakims portalu randkowym- a noz spotkasz tam milosc swojego zycia... :-D a on jak sie zdecyduje odpisac to wtedy mu powiesz- juz za pozno. Czyz to nie brzmi slodko... :-P
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
DeliCat
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 28 sty 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DeliCat » 24 cze 2008, 15:27

Londyjka pisze: Delicat,ty tez! Nie czekaj na odpowiedz od niego,zajmij sie czymkolwiek,poogladaj ciuchy na allegro,nie wiem,tylko nie czekaj!
:-P na allegro to ja akurat sprzedaje ... najdrozsze suknie to moje :lol:
Londyjka pisze:Albo poflirtuj z kims na jakims portalu randkowym- a noz spotkasz tam milosc swojego zycia... :-D a on jak sie zdecyduje odpisac to wtedy mu powiesz- juz za pozno. Czyz to nie brzmi slodko... :-P
Na internecie to jego poznalam :-?
Bedzie mi sie zle kojarzyc ...


Ale cos tam w koncu ze soba zrobie ;-)


:-D Buziaki Londyjka.

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 24 cze 2008, 15:33

E tam zaraz kojarzyc... :lol: moja kumpela to dopiero miala zle skojarzenia,wiekszosc jej chlopakow(choc sie zarzekala ze nigdy o tym imieniu) to byli Łukasze...i meza ma Łukasza... :shock: a cel uswieca srodki,niewazne gdzie go poznasz,wazne aby byl inny niz twoj poprzednik... :-o a napewno wtedy juz nic ci sie znim kojarzyc nie bedzie ;-)
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
DeliCat
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 28 sty 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DeliCat » 24 cze 2008, 15:42

noo doobra ;-)


jak brzuszek przestanie troche bolec ze smutku, to moze wejde na jakis portal. znacie jakies fajne w Polsce ? ja znam tylko cholerny meetic.
a jest taki jeden co mnie kreci, ale tez w Paryzu. a ja teraz w Polsce. poza tym w Nim to bym sie mogla zakochac, a w moim stanie to nie jest wskazane ;-)


dobra, dzielnie ide zrobic sobie kawe :-P

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 24 cze 2008, 15:44

sympatia.pl :mrgreen: najcudowniejszy portal...na nim poznalam swojego...meza :lol: :mrgreen:
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Majusia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 454
Rejestracja: 07 maja 2008, 12:49
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Majusia » 24 cze 2008, 22:35

DeliCat pisze: poza tym w Nim to bym sie mogla zakochac, a w moim stanie to nie jest wskazane
Dlaczego nie jest wskazane? Ja bym bardzo chciała móc kochac kogos innego.

Awatar użytkownika
DeliCat
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 28 sty 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DeliCat » 24 cze 2008, 22:54

Majusia pisze: Dlaczego nie jest wskazane? Ja bym bardzo chciała móc kochac kogos innego.
Chce sie troche odbudowac. Znowu zaistniec. Nie mam ochoty na zakochiwanie sie w kims, taka pelna nieszczescia ...
Chce byc w pelni objektywna...
I pozniej, jako Normalna kobieta moc szukac normalnych facetow.
Jako poltora nieszczescia nie chce przyciagnac nastepnego macho ...


On napisal do mnie sms'a. bardzo milego. ze moj mail byl piekny... choc z wieloma rzeczami sie nie zgadza.
i, ze na Niego odpowie.


hmm... ja na to, ze czekam.
ale, ze potrzebuje sie odbudowac i znow zaistniec jako szczesliwa JA. ze na wakacje w lipcu nie jade. ze zobaczymy sie w polowie lipca w Paryzu bo jade w sprawie pracy na 18ego.


... :roll:


profil na sympatii.pl bucha pelna para ...
nie szukam nikogo, ale zaspokaja to moja kobieca proznosc :-P

Awatar użytkownika
agin4
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 112
Rejestracja: 07 cze 2007, 21:11

Post autor: agin4 » 25 cze 2008, 09:54

DeliCat pisze:On napisal do mnie sms'a. bardzo milego. ze moj mail byl piekny... choc z wieloma rzeczami sie nie zgadza.
i, ze na Niego odpowie.
Przynajmniej odpisał wiec może nie wszystko jeszcze stracone porozmawiacie u mnie nie ma nawet takiej możliwości jak grochem o ścianę nic nie dociera jemu już chyba nie zależy
piĂŞkne 325 !!! to juÂż cztery miesiÂące

niebieski
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 504
Rejestracja: 13 lut 2007, 01:24

Post autor: niebieski » 25 cze 2008, 12:32

Hej dziewczyny, teraz jest wasz czas....na odbudowę, przewartościowanie i rekonwalescencję
Cieszcie sie zyciem:) spójrzcie na to ze strony egoisty...teraz jest czas na mnie, on mial juz swój czas i go należycie nie wykorzystał.
Bardzo nie lubie jak facet jest niezdecydowany...albo jest ze mną i stara sie zeby było dobrze albo dowidzenia. Najgorsze jest to ze po nich spływa wszystko jak po maśle, a wy sie zadręczacie się czy cos jeszcze z tego bedzie!!! A jak bedzie to na jak długo....bo później wszystko moze wrócić po staremu i co wtedy, znowu płacz, pretensje do samej siebie, ze nam nie wyszło, ze jednak nie potrafię go zmienić lub sie z nim dogadać.

Trzeba wierzyć w ludzi ale nie mozna być ślepym :shock:
Majusia...jak masz okazje to umawiaj sie z kazdym facetem z którym można milo spędzić czas....i nie chodzi zaraz o kolejna milość tylko o wyjsie do kina, galerii, wspólny piknik..Od facetów tez mozna sie duzo nauczyć....i sprobować zrozumiec ich meski punkt widzenia na sprawy damsko-męskie.
Delicat o moze jakiś kurs tanca towarzyskiego....albo nauka hiszpańskiego z miłym hiszpanem...tyle jest możliwości.
Nie możecie się pogrążać w waszym cierpieniu i bólu, bo to jest autodesktrukcyjne postępowanie wobec siebie
Pozdrawiam was ciepło

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”