ginekolog i skarpetki?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 07 lut 2008, 12:39

a co z pończochami samonośnymi albo jeszcze lepiej- tymi na pasku?
Bo ja kiedyś miałam taką nagłą sytuację i musiałam pójść do lekarza i właśnie miałam na sobie samonośki czarne z koronką :oops: :oops: :oops:
Czułam się niezręcznie- lekarz chyba też :p, ale nie chciałam tego ściągać bo nie widzi mi się (podobnie jak wam) śmigać boso po podłodze :p

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 07 lut 2008, 17:40

Ojej, a mi się samonośki akurat najstosowniejsze wydają, bo najbardziej się jest ubranym = nie jest zimno :p i jeszcze wygląda się normalnie - jak dla mnie lepiej niż w skarpetkach :-D

Takie na pasku, to może rzeczywiście zbut prowokujące :oops:
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 09 lut 2008, 01:41

No właśnie nie chciałabym żeby sobie lekarz pomyślał ze specjalnie sie tak ubrałam :p :badgrin: :badgrin: :badgrin:

hipnoza
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 50
Rejestracja: 21 lis 2006, 14:49

Post autor: hipnoza » 27 lut 2008, 22:07

Ja skarpetek nie sciagam, czuję sie bardziej komfortowo jak nie jestem zupełnie rozebrana przed lekarzem, a tak na marginesie to nauczyłam sie zawsze zakładac dłuższą tunikę jak sie wybieram na wizytę, u mojego gina jest tak ze trzeba z miejsca gdzie sie rozbiera przejsc przez cały gabinet który nie należy do małych by w koncu dotrzec do tego fotela :D kwestia osobowości myśle :)

Awatar użytkownika
marcia84
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 329
Rejestracja: 28 lut 2006, 12:28

Post autor: marcia84 » 27 lut 2008, 22:29

Ja tam skarpetki ściągam bo jakoś nie ładnie to wygląda z samymi skarpetkami. Ale podobnie jak hipnoza ubieram jakąs tunikę albo sukienkę żeby nie paradować z gołym tyłkiem. Chociaż daleko na fotel nie trzeba iść, ale to bardziej dla mojego komfortu. Kiedyś byłam w samonośkach i krótkiej spódniczce i było ok, sciagnelam tylko majtki :-)
29.09.2008 dr Szczyt NOS
02.09.2009 poprawka...

nimfa1
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 91
Rejestracja: 02 sty 2008, 23:50
Kontakt:

Post autor: nimfa1 » 29 lut 2008, 23:08

Ja zawsze zdejmowałam skarpety raz tylko zdarzyło mi się mieć je na nogach i czułam,żę wyglądam wręcz komicznie. Od tego czasu zakladam spódnice, bo prościej podnieść sukienkę żeby nie defilować z dupskiem na górze a i przy okazji odpadł mi problem skarpetek.Fotel niestety też jest w znacznej odległości od przebieralni i uczucie "paradowania" jest kretyńskie. Miałam sytuację, że po "normalnym" badaniu robilam USG piersi i jajników niewiele brakowało a byłabym calkowicie na golasa- oj to dopiero głupia sytuacja , sama nie wiedziałam jak się rozebrac żeby jeszcze mieć cos na sobie. zapewniam - pomimo gabinetu lekarskiego samopoczucie idiotyczne. :badgrin:

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 02 mar 2008, 15:08

a ja mam zawsze skarpetki... i to kolorowe w paski do kolan... taki mam styl i nie mam zamiaru sie krepowac z tego zwgledu... nawet mam majtki rozpinane w kroku i ich nie zdejmuje... a co!

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 02 mar 2008, 15:11

fondle, ty to jestes praktyczna hehehe ;) niezly pomysl z tymi majtkami ;) nie trzeba wszystkiego sciagac, czasu sie nie traci ;)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 02 mar 2008, 15:31

natalya, no dokladnie... zycie trzeba sobie ulatwiac... wiesz ja nie jestem pruderujna i nie mam jakis takich zahamowan przed dziwacznymi czy smiesznymi rzeczami hehe.... jak bede miala 50 -tke to juz pewnie tego nie zrobie...

Awatar użytkownika
gusia7777
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 205
Rejestracja: 11 paź 2007, 17:17
Kontakt:

Post autor: gusia7777 » 03 mar 2008, 10:37

Mysle ze lekarzowi i tak wszystko jedno czy skarpetki czy frote czy w paski i czy samonoski ale te tozpinane w kroku to fajne
On jest skupiony na czym innym i ma okreslony cel, reszta moze byc tylko urozmaiceniem :-D
01,04,2008- Libor Polak-modelacja piersi, gdybym musiaÂła przeÂżyĂŚ to jeszcze raz, nie zawachaÂła bym sie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”