Ginekolog: wygolone małe i piercing

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 07 lut 2008, 22:48

ja sobie nie wyobrażam byc z takim zarosnietym facetem, to jest dla mnie bleee... wszystko ladnie pieknie, a tu nagle busz.. o niee... meskim futerkom takze mowimy zdecydowane NiE, zreszta my tez mamy w tym swoj interes ;)

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 07 lut 2008, 23:23

moj lekarz jest jakis troche no nie wiem...dziwny,bo zawsze jak mi patrzy do srodka to co jakis czas spoglada na mnie i sie usmiecha...chyba przy wszystkich tak robi...i nie wiem co to ma znaczyc :| nosilam kiedys kolczyk,ale do lekarzy go wyciagalam,bo jakos mi tak glupio bylo...raz zapomnialam,lekarz sie szeroko usmiechnal...hmmm...w kazdym badz razie z siersciuchem chyba bym sie ze wstydu spalila,z gola cipka jest ok i jak najbardziej higienicznie,ja nosze pasek.

p.s.ktos pytal czy kolczyk boli??tylko przy przebijaniu kilka sekund,potem nic kompletnie,bardziej bolam mnie i to duzo bardziej w uchu.
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 07 lut 2008, 23:48

ewelinatroll pisze:p.s.ktos pytal czy kolczyk boli??tylko przy przebijaniu kilka sekund,potem nic kompletnie
fajnie,ale jakos tak dziwnie przy samym przebijaniu -czy nie :!: :?:
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 08 lut 2008, 00:04

wiesz comisialeczek24 mialam stracha przed przebijaniem,troche dziwnie rzeczywiscie,bo nie wiesz jaki to bol i boisz sie,ale po tych kilku sekundach naprawde nic nie boli,przynajmniej mnie,az sama bylam zaskoczona.ja mialam taki malutki kolczyk i bardzo fajnie to wygladalo,ale niestety moj facet uznal to za szczyt perwersji kiedy sie poznalismy i w ogole zrobil teatr,ze to niby kobiety z marginesu nosza itd i dla swietego spokoju wyciagnelam,ale jak tylko bede kiedys sama,znowu wsadze :-D
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 08 lut 2008, 07:46

natalya pisze:
turek.mg pisze:natalya do lasera golisz się na zero w miejscu w którym chcesz się pozbyć włosków
turek, nie wiedzialam o tym i nawet bym nie przypuszczala ;) jak oni to robia? jak dokladnie wyglada taki zabieg?
jest cały wątek o depilacji laserowej, tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi, po prostu golisz co chcesz usunąć i idziesz na laser, a Pani która robi zabieg traktuje laserem to ogolone miejsce, laser pali włosy, więc o niewygoleniu nie ma mowy ;)

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 08 lut 2008, 12:32

turek.mg pisze:jest cały wątek o depilacji laserowej, tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi, po prostu golisz co chcesz usunąć i idziesz na laser, a Pani która robi zabieg traktuje laserem to ogolone miejsce, laser pali włosy, więc o niewygoleniu nie ma mowy
turek , dzieki za wyjasnienie :-) bylam juz kiedys w watku o laserze, ale jakos nie doszukalam sie opisu zabiegu od strony technicznej, bo wszyscy tylko zachwycali sie rezultatami :-D
jesli laser pali wlosy, to zostaje spalona ta czesc wlosa, ktora jest pod skora? dobrze rozumuje? ;)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
vitez
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: vitez » 08 lut 2008, 19:19

turek.mg pisze:
Joostyna pisze:Myślałam, że faceci wolą ogolone :oops: :roll:

ja myślę że lubią zmiany, raz paseczek, raz trójkącik, czasem zero, a czasem może nawet sierściuch - co by nudno nie było ;)
A ja myślę że to zależy od indywidualnego podejścia każdego faceta i jak zwykle będę walczył ze stereotypem uogólnienia "faceci wolą to albo tamto" . Jeden lubi takie, drugi lubi inne, wszyscy jesteśmy różni.
Potwierdzę tylko że tak - też jesteśmy plotkarzami! :badgrin:
I wymiana poglądów (plotek) :roll: między facetami tym bardziej udowadnia że różnimy się od siebie i każdy może lubić co innego.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 08 lut 2008, 20:01

vitez pisze: A ja myślę że to zależy od indywidualnego podejścia każdego faceta
I ja tak myślę. To jest pewnie tak samo jak z innym pytaniem -Czy faceci wola duże biusty czy małe :-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
Pati80
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 156
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:41
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: Pati80 » 08 lut 2008, 20:38

Ja tez nie wyobrazam sobie chodzic jak jezozwierz :-D z piciklakami :-D ,ja zawsze zostawiam cieniutki paseczek albo czasami gole na lyso.Najgorzej jak widze na plazy babke,ktorej spod majtek wystaja "wasy". :-D Moj mezczyzna tez sie goli pod pachami i "Waclawa" :-D ,uwazam ze to jest bardzo higieniczne i sexy ;)

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 08 lut 2008, 23:14

mam takie samo zdanie jak Pati80, chcociaz moj mezczyzna jeszcze pach nie chce golic, no ale nie bede naciskac... wazne ze "Waclaw" jest łysy :-D
Ja kiedys tez zostawialam paseczek ale teraz wole zupelnie golutko :-D jakis czas temu dla odmiany zrobilam paseczek, ale pozniej mnie kuło i draznilo...
TAK!! dla wyzwan, jakiekolwiek by nie byly...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”