ginekolog i skarpetki?

Higena, Uroda, Moda i Trendy

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Mari
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 wrz 2005, 13:22
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Mari » 31 sty 2008, 18:35

albo mam zaćmienie ze zmęczenia albo ogólnie ciemna masa ze mnie - co to są skrapetki "antygwałtki"? :idea:

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 31 sty 2008, 19:07

ja u ginekologa czuje sie taka aseksualna ;) i w ogole wtedy nie ma dla mnie znaczenia jak jestem ubrana i czy mam skarpetki czy nie ;) po prostu wchodze, zalatwiam co mam do zalatwienia i wychodze nie zastanawiajac sie nad niczym ;) a juz na pewno nie nad skarpetkami :badgrin: ;) :-D
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 31 sty 2008, 21:21

Mari pisze:albo mam zaćmienie ze zmęczenia albo ogólnie ciemna masa ze mnie - co to są skrapetki "antygwałtki"? :idea:
antygwaltki to sa te cieniutkie jak ponczocha podkolanowki. Ponoc facetowi na widok kobiety w cienkich podkolanowkach wszystkiego sie odechciewa :P


Ja tez w skarpetkach do gina haha, i zawsze mi jest dziwnie - ale nie bede boso chodzic po zimnej posadzce.
No trudno... troche wstydu i mozna wracac do domu :p
Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Post autor: Antonelka » 31 sty 2008, 22:59

Rina pisze:Ja tez w skarpetkach do gina haha, i zawsze mi jest dziwnie - ale nie bede boso chodzic po zimnej posadzce.
No trudno... troche wstydu i mozna wracac do domu
ja w skarpetkach i butach, żeby, oprócz zimnej posadzki, jakiegoś grzyba okazyjnie nie złapać :oops: :?
a wstyd :?: wstydziłam się jak byłam mała, teraz jestem duża ;) mnie to jakoś obojętne, przecież to też lekarz...
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 31 sty 2008, 23:42

To tez swoja droga. Pozatym gin tez w butach jest, i jeszcze chodzi nie wiadomo gdzie i po czym... Roznosi pod podeszwa niewiadomo co, a ja to bede zbierac bosymi stopami i zanosic do domu. O nie :)
A wstydnis to ja jestem do tej pory, no moze troszke zelzało - ale minimalnie 8-)
Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Awatar użytkownika
ania21sl
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 05 paź 2007, 01:23
Lokalizacja: Walia, UK

Post autor: ania21sl » 04 lut 2008, 15:44

hehe:D dobry temat:)
ja tam nigdy nie sciagam u gina skarpetek bo niby po co? uwazam ze wygladam w nich jeszcze bardziej sexi:D hihi i nogi mam jakby smuklejsze Wazne tylko aby od nich bron Boze nie jechalo bo to mogloby sie odbic pozniej na badaniu Na szczescie mi to nie grozi :badgrin:
pozdrawiam forumowiczki :p

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 04 lut 2008, 15:55

hehehe no przyznam ze temat naprawde bajka :-D :-D osobiscie tez nie zdejmuje skarpetek.... ale smieszny jest moment kiedy sie paraduje z golym dupskiem na magiczne lozko :p wyobrazacie sobie taka historie.. znajoma mojej dobrej kolezanki poszla 1 raz do ginekologa i biedaczka nie wiedziala, jak sie wspiac na to wyrko, to polozyla jedno kolano zeby sie wskrabac... i spadla, nakryla sie lozkiem i tyle z tego bylo... nie musze chyba wspominac ze zmienila lekarza :badgrin:

Awatar użytkownika
wictory
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 679
Rejestracja: 30 sie 2006, 19:14
Kontakt:

Post autor: wictory » 04 lut 2008, 18:30

ale jaja :badgrin:
Dr. Skupin 17 marca 2008 - HP 300cc

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 04 lut 2008, 19:07

Ja też nie zdejmuję,ale wydaje mi sie,ze lepiej kobieca stopa wygląda w cienkiej pończochowej podkolanówce,niż w bawełnianych skarpetach?
Chyba,ze się przyjechało w sportowych adidasach,to tak :-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 06 lut 2008, 23:29

ja raczej mam jakies bawelniane stopki, bo do gina popindalam w adidaskch :-D jakos sobie nie moge wyobrazic siebie w takich podkolanowkach i z golym dupskiem. a przeciez nawet gdybym ubrala, to przeciez nie bede sciagac... bo one wygladaja jak takie flaki od parowek :badgrin: :badgrin: hehe a moze ktoras z was zostaje w butach i maszeruje na lozko w szpilach, zeby nie bylo ze jakis fetysz, mi chodzi poprostu o higiene (cos na wzor zryć detektywa Monka) :badgrin: :p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Damskie sprawy”